Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
