Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Remove
mr: काढा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: General
mr: साधारण

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
