Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Remove
nn: Fjern

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Authored on
nn: Skrive
