Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Remove
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: API Key
pl: Klucz API

en: General
pl: Ogólne

en: Authored on
pl: Data dodania

en: settings page
pl: strona ustawień

en: Changed
pl: Zmieniono

en: - Select -
pl: - Wybierz -
