Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
