Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Remove
uk: Вилучити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Custom
uk: Власний

en: General
uk: Загальне

en: Authored on
uk: Створено

en: settings page
uk: сторінка налаштувань

en: Changed
uk: Змінено

en: Head
uk: Голова

en: - Select -
uk: - Виберіть -
