Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Remove
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Custom
ar: مخصّص

en: General
ar: عام

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: - Select -
ar: - اختر -
