Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: General
az: Əsas

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: - Select -
az: - Seçin -
