Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Remove
ca: Elimina

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: settings page
ca: pàgina de configuracions

en: Changed
ca: Canviat

en: - Select -
ca: - Selecciona -
