Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Remove
he: הסרה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: General
he: כללי

en: Authored on
he: בתאריך

en: settings page
he: דף הגדרות

en: Changed
he: השתנה

en: - Select -
he: - בחירה -
