Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: General
ka: ზოგადი

en: Authored on
ka: დაიწერა
