Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Remove
ru: Удалить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Add another
ru: Добавить еще

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Custom
ru: Собственная

en: API Key
ru: Ключ API

en: General
ru: Общий

en: Authored on
ru: Создан в

en: settings page
ru: страница настроек

en: Changed
ru: Изменение

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.
