Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: API Key
sk: API Kľúč

en: General
sk: Všeobecné

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: settings page
sk: stránka nastavení

en: Changed
sk: Zmenené

en: Head
sk: Hlavička

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.
