Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Remove
da: Fjern

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Custom
da: Tilpasset

en: API Key
da: API-nøgle

en: General
da: Generelt

en: Authored on
da: Skrevet den

en: settings page
da: siden med indstillinger

en: Changed
da: Ændret

en: - Select -
da: - Vælg -
