Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Title
de: Titel

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Delete
de: Löschen

en: Author
de: Autor

en: Remove
de: Entfernen

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Add another
de: Weiteren Beitrag erstellen

en: Created
de: Erstellt

en: Page
de: Seite

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: General
de: Allgemein

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: settings page
de: Einstellungs-Seite

en: Changed
de: Geändert

en: Head
de: Kopf

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: The configuration has been updated.
de: Die Einstellung wurde aktualisiert.

en: Optional description.
de: Optionale Beschreibung.
