Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: General
el: Γενικά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
