Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Title
es: Título

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Remove
es: Eliminar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Add another
es: Añadir otro

en: Created
es: Creado

en: Page
es: Página

en: Custom
es: Personalizado

en: API Key
es: Clave API

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: settings page
es: Página de opciones

en: Changed
es: Modificado

en: - Select -
es: - Seleccionar -
