Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Author
is: Høvundur

en: Remove
is: Tak burtur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt

en: Authored on
is: Skrivað tann
