Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Remove
gl: Quitar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: General
gl: Xeral

en: Authored on
gl: Creado en

en: settings page
gl: páxina de configuración

en: Changed
gl: Cambiado

en: - Select -
gl: - Seleccione -
