Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Remove
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: General
hr: Općenito

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: - Select -
hr: - Odaberi -
