Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Add another
hu: Másik hozzáadása

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Custom
hu: Egyéni

en: API Key
hu: API-kulcs

en: General
hu: Általános

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: settings page
hu: beállítások oldal

en: Changed
hu: Módosítva

en: - Select -
hu: - Választás -
