Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Remove
id: Hapus

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Add another
id: Tambah lainnya

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: Custom
id: Tersuai

en: General
id: Umum

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah

en: - Select -
id: - Pilih -
