Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: API Key
is: API Lykill

en: General
is: Almennt

en: Head
is: Höfuð

en: - Select -
is: - Velja -
