Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Remove
it: Elimina

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Custom
it: Personalizzato

en: General
it: Generale

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: - Select -
it: - Scegliere -
