Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Remove
jv: Buwang

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: General
jv: Umum

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - Select -
jv: - Pilih -
