Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
