Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: General
lv: Galvenie

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
