Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Remove
mg: Esory
