Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
