Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Add another
nl: Nog een toevoegen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: API Key
nl: API-sleutel

en: General
nl: Algemeen

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: settings page
nl: instellingenpagina

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
