Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Remove
fa: حذف

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Custom
fa: سفارشی

en: General
fa: عمومی

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: - Select -
fa: - انتخاب -
