Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Remove
ps: لركول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: General
ps: ټوليز

en: - Select -
ps: - غوره -
