Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Delete
pt: Apagar

en: Author
pt: Autor

en: Remove
pt: Remover

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Add another
pt: Adicionar outro

en: Created
pt: Criado

en: Page
pt: Página

en: Custom
pt: Personalizado

en: API Key
pt: Chave de API

en: General
pt: Geral

en: Authored on
pt: Escrito em

en: settings page
pt: página de configurações

en: Changed
pt: Alterado

en: - Select -
pt: - Selecione -
