Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Remove
ro: Elimină

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Authored on
ro: Scris pe

en: settings page
ro: pagina configurări

en: Changed
ro: Schimbat

en: - Select -
ro: -Selectați-
