Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Remove
sq: Hiq

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
