Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Remove
sv: Ta bort

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Add another
sv: Lägg till fler

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Custom
sv: Anpassad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: General
sv: Allmän

en: Authored on
sv: Författad

en: settings page
sv: inställningssida

en: Changed
sv: Ändrad

en: - Select -
sv: - Välj -
