Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Remove
tr: Kaldır

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Add another
tr: Başka ekle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Custom
tr: Özel

en: General
tr: Genel

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: - Select -
tr: - Seçin -
