Webflow Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Remove
vi: Xoá

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Page
vi: Trang

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: General
vi: Tổng quát

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: settings page
vi: trang cấu hình

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: - Select -
vi: - Chọn -
