Webform (all releases) - en to bg translation catalogue (171 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Closed
bg: Закрито

en: List
bg: Списък

en: closed
bg: закрито

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Log
bg: Регистър

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Action
bg: Действие

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: updated
bg: Актуализирано

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Types
bg: Типове

en: Multiple
bg: Множествен

en: Required
bg: Задължително

en: Parent
bg: Родител

en: none
bg: не

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: hidden
bg: скрит

en: Visible
bg: Видим

en: link
bg: връзка

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: Total
bg: Общо

en: Upload
bg: Трансфер

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: Options
bg: Параметри

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Expanded
bg: Разгънато

en: All
bg: Всички

en: days
bg: дни

en: Active
bg: Активен

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: To
bg: До

en: Preview message
bg: Преглед на съобщението

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Authored by
bg: Написано от

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: email
bg: Ел. поща

en: Code
bg: Код

en: General
bg: Общи

en: Table
bg: Таблица

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: Navigation
bg: Навигация

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Choices
bg: Отговори

en: Create content
bg: Създаване на съдържание

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Optional
bg: По желание

en: Order
bg: Поръчка

en: Template
bg: Шаблон

en: module
bg: модул

en: Flag
bg: Информирай

en: Operation
bg: Действие

en: Labels
bg: Етикети

en: Hidden
bg: Скрит

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Default configuration
bg: Настройки по подразбиране

en: Key
bg: Ключ

en: Messages
bg: Съобщения

en: Clear
bg: Изчисти

en: Source
bg: Източник

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Empty
bg: Празно

en: Greater than
bg: По-голямо от

en: Less than
bg: По-малко от

en: Results
bg: Резултати

en: open
bg: Отворена

en: Permissions
bg: Права

en: options
bg: опции

en: Not published
bg: Непубликувано

en: image
bg: изображение

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: date
bg: дата

en: File upload error. Could not move uploaded file.
bg: Грешка при качването на файла. Каченият файл не може да бъде преместен.

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Permission
bg: Разрешение

en: Filter by category
bg: Покажи

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: Reports
bg: Доклади

en: Translate
bg: Преведи

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
bg: От съображения за сигурност, файлът, който качвате е преименуван на %filename.

en: notice
bg: известие

en: button
bg: бутон

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bg: Файлът %file не може да бъде съхранен. Неизвестна грешка.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
bg: Грешка при качването. Качения файл %file не може да бъде преместен в %destination.

en: Access type
bg: Тип на достъпа

en: Trigger
bg: Тригер

en: Author information
bg: Информация за автора

en: Structure
bg: Структура

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
