Webform (all releases) - en to sq translation catalogue (93 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Closed
sq: I mbyllur

en: List
sq: Lista

en: closed
sq: mbyllur

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: updated
sq: u përditësua

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Types
sq: Llojet

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Required
sq: Kërkohet

en: Parent
sq: Prindi

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Contact
sq: Kontakti

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Table
sq: Tabela

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Users
sq: Përdorues

en: Choices
sq: Mundësitë e zgjedhjes

en: Create content
sq: Krijo përmbajtje

en: module
sq: moduli

en: Operation
sq: Veprimi

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Results
sq: Rezultatet

en: open
sq: hapur

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: date
sq: data

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sq: Gabim në ngarkimin e skedarit. Nuk mundi të lëviz skedarin e ngarkuar.

en: Permission
sq: Të drejta

en: modules
sq: modulët

en: About
sq: Informacione

en: Translate
sq: Përkthe

en: Web services
sq: Shërbimet web

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sq: Për arsye sigurie, skedari që keni ngarkuar është riemërtuar në %filename.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sq: Skedari %file nuk mundi të ruhet, ka ndodhur një gabim i panjohur.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sq: Gabim në ngarkim. E pamundur lëvizja e skedarit  të ngarkuar %file në destinimin %destination.

en: Access type
sq: Lloji i hyrjes

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
