Webform (6.0.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Sex
fr: Sexe

en: @label text
fr: Texte de @label

en: Composite elements
fr: Éléments composites

en: Demographic
fr: Démographique

en: Webform elements
fr: Éléments de webforms

en: @label text -- description
fr: Texte @label -- description

en: Image text/src
fr: Attribut text/src de l'image

en: Image text (@value)
fr: Texte de l'image (@value)

en: Image src (@value)
fr: Attribut src de l'image (@value)
