Webform (6.0.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Options
uk: Опції

en: @label text
uk: текст @label

en: Composite elements
uk: Складені елементи

en: Webform elements
uk: Елементи веб-форми

en: @label text -- description
uk: @label text -- опис

en: Image text/src
uk: Текст/джерело зображення

en: Image text (@value)
uk: Текст зображення (@value)

en: Image src (@value)
uk: Джерело зображення (@value)
