Webform (6.0.4) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Options
de: Optionen

en: @label text
de: Text @label

en: Composite elements
de: Zusammengesetzte Elemente

en: Webform elements
de: Webformularelemente

en: @label text -- description
de: @label text -- Beschreibung

en: Image text/src
de: Bildtext/Quelle

en: Image text (@value)
de: Bildtext (@value)

en: Image src (@value)
de: Quelldatei des Bildes (@value)
