Webform (6.0.7) - en to se translation catalogue (70 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: all
se: buot

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Archive
se: Vuorká

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Create content
se: Ásat sisdoalu

en: Order
se: Diŋgo

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: Share
se: Juogat

en: Languages
se: Gielat

en: or
se: dahje

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: images
se: govaid

en: Complete
se: Gárvvis

en: Hide
se: Čiega

en: About
se: Birra

en: and
se: ja

en: Translate
se: Jorgal
