Webform (6.1.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Options
da: Valg

en: Sex
da: Køn

en: Male: Male
    Female: Female
da: Mand: Mand
    Kvinde: Kvinde

en: @label text
da: @label tekst

en: Composite elements
da: Sammensatte elementer

en: Demographic
da: Demografi

en: Webform elements
da: Webform elementer

en: @label text -- description
da: @label tekst -- beskrivelse

en: Image text/src
da: Billede text/src

en: Image text (@value)
da: Billedetekst (@value)

en: Image src (@value)
da: Billede src (@value)
