Webform (6.1.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
et[0]: %action rakendati @count-le elemendile.
et[1]: %action rakendati @count-le elemendile.

en: Apply to selected items
et: Rakenda valikule

en: Are you sure you want to delete this @item? | Are you sure you want to delete these @items?
et[0]: Oled kindel, et soovid kustutada kirjet @item?
et[1]: Oled kindel, et soovid kustutada kirjed @items?
