Webform (6.1.4-beta2) - en to mk translation catalogue (35 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Add
mk: Додај

en: Contact
mk: Контакт

en: Active
mk: Активно

en: User settings
mk: Поставувања за корисници

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: Details
mk: Детали

en: Navigation
mk: Навигација

en: Users
mk: Корисници

en: Create content
mk: Креирање содржина

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Relationship
mk: Релација

en: Date and time
mk: Датум и време
