Webform (6.1.8) - en to mn translation catalogue (185 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Private
mn: Хувийн

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Closed
mn: Хаалттай

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: closed
mn: Хаагдсан

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Log
mn: Лог

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: error
mn: алдаа

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Parent
mn: Эх

en: none
mn: хоосон

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: Access
mn: Хандалт

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: hidden
mn: далд

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: link
mn: холбоос

en: Display
mn: Харуулах

en: Text
mn: Текст

en: Upload
mn: Оруулах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Link Title
mn: Холбоос гарчиг

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Page
mn: Хуудас

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Url
mn: Хаяг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: File ID
mn: Файл ID

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Mode
mn: Горим

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Code
mn: Код

en: Day
mn: Өдөр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Color
mn: Өнгө

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Create content
mn: Агуулга үүсгэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Order
mn: Дараалал

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Text field
mn: Текст талбар

en: Empty
mn: Хоосон

en: characters
mn: тэмдэгтүүд

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: image
mn: зураг

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: date
mn: огноо

en: File upload error. Could not move uploaded file.
mn: Файлыг оруулхад алдаа гарлаа. Оруулсан файлыг зөөж чадсангүй.

en: Hide
mn: Нуух

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: and
mn: ба

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
mn: Хамгаалалтын шалтгаанаас болж таны байршуулалт %filename гэж шинээр нэрлэгдлээ.

en: notice
mn: мэдэгдэл

en: Direction
mn: Чиглэл

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
mn: %file файл хадгалагдаж чадсангүй. Үл мэдэгдэх алдаа гарсан.Сонгосон %name файл байршуулагдаж чадсангүй.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
mn: Байршуулалтын алдаа: Байршуулагдсан %file файл %destination очих газарт шилжүүлж чадсангүй.

en: IP address
mn: IP хаяг

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох

en: Table header
mn: Хүснэгтийн толгой

en: Date and time
mn: Огноо цаг

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр

en: Structure
mn: Бүтэц
