Webform (6.1.8) - en to nl translation catalogue (2887 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: delete
nl: verwijderen

en: Register
nl: Registreren

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Private
nl: Privé

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Groups
nl: Groepen

en: Author
nl: Auteur

en: Closed
nl: Gesloten

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: closed
nl: gesloten

en: Actions
nl: Acties

en: Email notification
nl: E-mailmelding

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Manager
nl: Beheerder

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: optional
nl: optioneel

en: required
nl: verplicht

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: error
nl: fout

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Homepage
nl: Homepagina

en: License
nl: Licentie

en: Resources
nl: Bronnen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: view
nl: weergeven

en: updated
nl: bijgewerkt

en: created
nl: aangemaakt

en: all
nl: alle

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: - None -
nl: - Geen -

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Break
nl: Pauze

en: Help text
nl: Helptekst

en: Admin title
nl: Beheertitel

en: Types
nl: Soorten

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Required
nl: Verplicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: One
nl: Een

en: Name
nl: Naam

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Image settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Archive
nl: Archief

en: Unscheduled
nl: Ongepland

en: Time
nl: Tijd

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: hidden
nl: verborgen

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Section
nl: Sectie

en: Manage
nl: Beheren

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Display
nl: Weergeven

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Notes
nl: Notities

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Text
nl: Tekst

en: Total
nl: Totaal

en: Submitted by
nl: Ingediend door

en: Default status
nl: Standaard status

en: Issue
nl: Uitgave

en: States
nl: Statussen

en: Upload
nl: Uploaden

en: Titles
nl: Titels

en: Mail
nl: E-mail

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Add page
nl: Pagina toevoegen

en: Link Title
nl: Linktitel

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: All
nl: Alle

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: days
nl: dagen

en: To:
nl: Aan:

en: Active
nl: Actief

en: submit
nl: indienen

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: General information
nl: Algemene informatie

en: Page
nl: Pagina

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Submission information
nl: Details inzending

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Url
nl: URL

en: Off
nl: Uit

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Sender
nl: Afzender

en: To
nl: Naar

en: Preview message
nl: Voorbeeldweergave

en: From
nl: Van

en: Source URL
nl: Bron-URL

en: Custom
nl: Aangepast

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Message type
nl: Berichttype

en: Contains
nl: Bevat

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Mode
nl: Modus

en: Normal
nl: Normaal

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: sources
nl: bronnen

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Range
nl: Bereik

en: Line
nl: Lijn

en: Scale
nl: Schalen

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Current
nl: Huidige

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Suburb
nl: Voorstad

en: State
nl: Status

en: email
nl: e-mail

en: Inactive
nl: Inactief

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Company
nl: Bedrijf

en: General
nl: Algemeen

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Method
nl: Methode

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: Start
nl: Begin

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: (Disabled)
nl: (Uitgeschakeld)

en: Integration
nl: Integratie

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Color
nl: Kleur

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Role
nl: Rol

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Destination
nl: Bestemming

en: Counter
nl: Teller

en: External
nl: Extern

en: Users
nl: Gebruikers

en: Choices
nl: Keuzen

en: Square
nl: Vierkant

en: Last
nl: Laatste

en: Rows
nl: Rijen

en: Create content
nl: Inhoud aanmaken

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Override
nl: Overschrijven

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Option
nl: Optie

en: Optional
nl: Optioneel

en: Order
nl: Volgorde

en: Remaining
nl: Resterend

en: Pattern
nl: Patroon

en: Send to
nl: Verstuur naar

en: Latest
nl: Nieuwste

en: Authenticated users
nl: Geverifieerde gebruikers

en: Close
nl: Sluiten

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Flag
nl: Vlag

en: Operation
nl: Bewerking

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Applications
nl: Sollicitaties

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Gender
nl: Geslacht

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Share
nl: Delen

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Street Address
nl: Straat & huisnummer/bus

en: Default configuration
nl: Standaard instellingen

en: Key
nl: Sleutel

en: submissions
nl: inzendingen

en: Change
nl: Wijzigen

en: Messages
nl: Berichten

en: source
nl: bron

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Street Number
nl: Straat nummer

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Clear
nl: Wissen

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: update
nl: bijwerken

en: Source
nl: Bron

en: Message:
nl: Bericht:

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Languages
nl: Talen

en: Return value
nl: Return waarde

en: Available tokens
nl: Beschikbare tokens

en: First
nl: Eerste

en: Middle
nl: Midden

en: Limit
nl: Limiet

en: Minimum height
nl: Minimumhoogte

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: Date/time
nl: Datum/tijd

en: one
nl: één

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Map
nl: Landkaart

en: Location settings
nl: Locatie-instellingen

en: %label has been deleted.
nl: %label is verwijderd.

en: Empty
nl: Leeg

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: any
nl: elke

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Unit
nl: Eenheid

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Purge
nl: Legen

en: Maxlength
nl: Maximale lengte

en: characters
nl: tekens

en: All roles
nl: Alle rollen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: From email address
nl: E-mailadres afzender

en: Reference
nl: Referentie

en: or
nl: of

en: Results
nl: Resultaten

en: Convert
nl: Converteren

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Promotions
nl: Aanbiedingen

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: options
nl: opties

en: Email confirmation
nl: E-mailbevestiging

en: Confirmation URL
nl: Bevestigings-URL

en: No results found
nl: Geen resultaat gevonden

en: From:
nl: Van:

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Completed
nl: Voltooid

en: Card expiry date
nl: Verloopdatum kaart

en: Testing
nl: Tests

en: County
nl: Gebied

en: completed
nl: afgerond

en: 404 Not Found
nl: 404 Niet gevonden

en: User Profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: File settings
nl: Bestandsinstellingen

en: Formats
nl: Formaten

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: summary
nl: samenvatting

en: Relationship
nl: Relatie

en: Migrate
nl: Migreren

en: image
nl: afbeelding

en: images
nl: afbeeldingen

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Minutes
nl: Minuten

en: Default sender name
nl: Standaardnaam van de afzender

en: Locality
nl: Plaats

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Excluded
nl: Uitgesloten

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Limit to
nl: Beperk tot

en: Read/write
nl: Lezen/schrijven

en: Processed
nl: Verwerkt

en: Complete
nl: Voltooid

en: Temporary directory
nl: Tijdelijke map

en: date
nl: datum

en: Keyboard shortcuts
nl: Toetsenbord-sneltoetsen

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geüpload bestand kon niet verplaatst worden.

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: webform
nl: formulier

en: Webforms
nl: Formulieren

en: Webform
nl: Formulier

en: ever
nl: ooit

en: every hour
nl: elk uur

en: every day
nl: elke dag

en: every week
nl: elke week

en: Check this option if the user must enter a value.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker verplicht een waarde moet invullen.

en: Previous submission
nl: Vorige inzending

en: Next submission
nl: Volgende inzending

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Questions
nl: Vragen

en: Request type
nl: Request-type

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Challenge type
nl: CAPTCHA-type

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
nl: CAPTCHA plaatsen voor onbetrouwbare gebruikers.

en: Color settings
nl: Kleurinstellingen

en: Group roles
nl: Groepsrollen

en: Administrators
nl: Beheerders

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Toggle
nl: Omschakelen

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 20 minutes
nl: 20 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: Destination type
nl: Destination-type

en: Above
nl: Boven

en: Overrides
nl: Overschrijvingen

en: Text area
nl: Tekstveld

en: collapsed
nl: ingeklapt

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Form
nl: Formulier

en: Title tag
nl: Titel-tag

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Raw value
nl: Onbewerkte waarde

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Google Maps API key
nl: Google Maps-API-sleutel

en: Next >
nl: Volgende >

en: Hide
nl: Verbergen

en: < Previous
nl: < Vorige

en: Submission settings
nl: Verzendinstellingen

en: Two
nl: Twee

en: Three
nl: Drie

en: Audio file
nl: Geluidsbestand

en: Language code
nl: Taalcode

en: Display message
nl: Bericht tonen

en: Filter by category
nl: Op categorie filteren

en: videos
nl: video's

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: Filter options
nl: Opties filteren

en: Country Code
nl: Landcode

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Installation
nl: Installatie

en: From name
nl: Naam afzender

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Space
nl: Spatie

en: Drafts
nl: Concepten

en: Provided by
nl: Aangeboden door

en: Export format
nl: Exportformaat

en: Address settings
nl: Adresinstellingen

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: ignored
nl: genegeerd

en: Family name
nl: Achternaam

en: Organization
nl: Organisatie

en: Telephone
nl: Telefoon

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Values
nl: Waarden

en: Country code
nl: Landcode

en: Build
nl: Samenstellen

en: Years
nl: Jaren

en: Email addresses
nl: E-mailadressen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Hide all
nl: Alles verbergen

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Edit '@title'
nl: '@title' bewerken

en: Results per page
nl: Resultaten per pagina

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Flat
nl: Plat

en: Unlocked
nl: Ontgrendeld

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Resend
nl: Opnieuw verzenden

en: Data
nl: Gegevens

en: Any
nl: Elke

en: Validation
nl: Validatie

en: Supported modules
nl: Ondersteunde modules

en: Thank you for registering.
nl: Bedankt voor uw registratie.

en: Custom options
nl: Aangepaste opties

en: Thank You
nl: Bedankt

en: ZIP Code
nl: Postcode

en: Emails
nl: E-mails

en: deleted
nl: verwijderd

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: About
nl: Over

en: Reports
nl: Rapporten

en: Contribute
nl: Bijdragen

en: Cardinality
nl: Kardinaliteit

en: read-only
nl: alleen-lezen

en: read/write
nl: lezen/schrijven

en: and
nl: en

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: milliseconds
nl: milliseconden

en: Form element
nl: Formulierelement

en: Notification
nl: Melding

en: Bcc
nl: BCC

en: View settings
nl: Overzicht-instellingen

en: Translate
nl: Vertalen

en: Step
nl: Stap

en: Image file
nl: Afbeeldingsbestand

en: Admin mode
nl: Beheermodus

en: None of the above
nl: Geen van bovenstaande

en: Steps
nl: Stappen

en: Answers
nl: Antwoorden

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Web services
nl: Webservices

en: Prepopulate
nl: Voorinvullen

en: Output
nl: Uitvoer

en: Embed
nl: Inbedden

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Test settings
nl: Instellingen testen

en: Below
nl: Onder

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
nl: Om veiligheidsredenen werd de naam van de upload gewijzigd in: %filename.

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: notice
nl: mededeling

en: Rating
nl: Waardering

en: Access groups
nl: Toegangsgroepen

en: Congratulations!
nl: Gefeliciteerd!

en: Validators
nl: Validatieregels

en: Admins
nl: Beheerders

en: Recommended
nl: Aangeraden

en: Debug settings
nl: Debug-instellingen

en: Direction
nl: Richting

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Configuration settings
nl: Configuratie-instellingen

en: Card type
nl: Kaarttype

en: Card number
nl: Kaartnummer

en: button
nl: knop

en: expanded
nl: uitgeklapt

en: Format settings
nl: Notatie-instellingen

en: Webform submissions
nl: Formulierinzendingen

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Words
nl: Woorden

en: Characters
nl: Tekens

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: The specified file %name could not be uploaded.
nl: Het bestand %name kon niet worden geüpload.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
nl: Upload fout. Het geüploade bestand %file kon niet naar %destination worden verplaatst.

en: Flagged
nl: Gemarkeerd

en: Response message:
nl: Antwoordbericht:

en: Table settings
nl: Tabelinstellingen

en: Date settings
nl: Datuminstellingen

en: Sex
nl: Geslacht

en: IP address
nl: IP-adres

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Variants
nl: Varianten

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Select menu
nl: Keuzelijst

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Light
nl: Licht

en: Maximum image resolution
nl: Maximale resolutie

en: Query string
nl: Query-tekst

en: Expand all
nl: Alles uitklappen

en: Collapse all
nl: Alles inklappen

en: Delimited text
nl: Karaktergescheiden tekst

en: Comma (,)
nl: Komma (,)

en: Semicolon (;)
nl: Puntkomma (;)

en: Colon (:)
nl: Dubbele punt (:)

en: Pipe (|)
nl: Sluisteken (|)

en: Period (.)
nl: Punt (.)

en: Space ( )
nl: Spatie ( )

en: close
nl: sluiten

en: Randomize images
nl: Afbeeldingen in willekeurige volgorde

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Two columns
nl: Twee kolommen

en: Country name
nl: Landnaam

en: Link to form
nl: Koppeling naar formulier

en: Comma
nl: Komma

en: Semicolon
nl: Puntkomma

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: Access type
nl: Toegangstype

en: City/Town
nl: Plaats

en: Config
nl: Instellen

en: words
nl: woorden

en: Email Notification
nl: E-mailnotificatie

en: Conditional
nl: Voorwaardelijk

en: Video file
nl: Filmbestand

en: File upload
nl: Bestandsupload

en: Preview settings
nl: Voorbeeldweergave-instellingen

en: Tracking
nl: Volgen

en: Link title
nl: Linktitel

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Edit configuration
nl: Instellingen bewerken

en: Draft
nl: Concept

en: Save Draft
nl: Conceptversie opslaan

en: Scheduled
nl: Gepland

en: answer
nl: antwoord

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Allowed tags
nl: Toegestane labels

en: Date year range
nl: Datumbereik jaar

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: Select date
nl: Selecteer datum

en: Cc
nl: CC

en: User interface settings
nl: Gebruikersinterface-instellingen

en: Autocomplete limit
nl: Limiet automatisch aanvullen

en: Vertical tabs
nl: Verticale tabs

en: Vertical Tabs
nl: Verticale tabs

en: Thank you for your feedback.
nl: Bedankt voor uw feedback.

en: Change status
nl: Status aanpassen

en: question
nl: vraag

en: questions
nl: vragen

en: Breadcrumb delimiter
nl: Scheidingsteken kruimelpad

en: Card
nl: Kaart

en: The default sender name which is used along with the default from address.
nl: Standaard afzendernaam, wordt samen met het e-mailadres weergegeven.

en: Webform submission
nl: Formulierinzending

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Submitted values are:
nl: Ingediende waarden zijn:

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: Display on
nl: Weergeven op

en: Education
nl: Opleiding

en: Horizontal rule
nl: Horizontale lijn

en: Current date
nl: Huidige datum

en: And
nl: En

en: Broken
nl: Defect

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: Converted
nl: Geconverteerd

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
nl: Activeer tabel-koppen die blijven staan, Drupal-stijl (javascript)

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Allowed formats
nl: Toegestane opmaken

en: Edit source
nl: Bron bewerken

en: Circle
nl: Cirkel

en: User IDs
nl: Gebruiker-ID's

en: Disable help
nl: Help uitschakelen

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: matches
nl: komt overeen met

en: does not match
nl: komt niet overeen met

en: Auto detect
nl: Automatisch gedetecteerd

en: Progress bar message
nl: Bericht voortgangsbalk

en: Table header
nl: Tabelkop

en: Notes:
nl: Aantekeningen:

en: Author information
nl: Informatie over de auteur

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Signature settings
nl: Handtekening instellingen

en: File extension
nl: Bestandsextensie

en: @type (from module @module)
nl: @type (van module @module)

en: Default challenge type
nl: Standaard-CAPTCHA-type

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Access denied message
nl: Toegang geweigerd-bericht

en: Address 2
nl: Adres 2

en: Preferred language
nl: Voorkeurstaal

en: Maps
nl: Mappen

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Alternatives
nl: Keuzemogelijkheden

en: Add variant
nl: Variant toevoegen

en: Variant type
nl: Varianttype

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Name is required.
nl: Naam is verplicht.

en: Related
nl: Gerelateerd

en: Dialog
nl: Dialoog

en: Return path
nl: Return-pad

en: is empty
nl: is leeg

en: Page theme
nl: Paginathema

en: References
nl: Referenties

en: Degree
nl: Graad

en: Show preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Edit element
nl: Element bewerken

en: Delete element
nl: Element verwijderen

en: Elements
nl: Elementen

en: Add element
nl: Element toevoegen

en: Field prefix
nl: Veld-voorvoegsel

en: Field suffix
nl: Veld-achtervoegsel

en: Remove selected
nl: Geselecteerde verwijderen

en: Lock
nl: Vergrendel

en: Marital status
nl: Huwelijkse staat

en: Limited
nl: Beperkt

en: Used by
nl: Gebruikt door

en: Request method
nl: Request-methode

en: Structure
nl: Structuur

en: Progress
nl: Voortgang

en: Sender email address
nl: Afzender e-mailadres

en: Unique
nl: Uniek

en: Node status
nl: Node-status

en: Form display
nl: Formulierweergave

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Data format
nl: Gegevensnotatie

en: Maximum file size
nl: Maximale bestandsgrootte

en: Default email subject
nl: Standaardonderwerp email

en: [none]
nl: [geen]

en: Message settings
nl: Berichtinstellingen

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: Randomize questions
nl: Willekeurig maken van de vragen

en: Language select
nl: Taalselectie

en: Form validation
nl: Formuliervalidatie

en: Webform Validation
nl: Formuliervalidatie

en: Rename files
nl: Bestanden hernoemen

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Employee
nl: Werknemer

en: Serial number
nl: Serienummer

en: Email from address
nl: E-mailadres van afzender

en: destinations
nl: bestemmingen

en: destination
nl: bestemming

en: Starred
nl: Gemarkeerd

en: Before title
nl: Voor titel

en: After title
nl: Na titel

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: File URL
nl: Bestands-URL

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: Sender email
nl: E-mailafzender

en: Custom settings
nl: Aangepaste instellingen

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: From email
nl: Van e-mail

en: Default tab
nl: Standaard tabblad

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
nl: Het bestand %source kon niet worden geüpload omdat een bestand met dezelfde naam reeds bestaat in de doelmap (%directory).

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Minimum image resolution
nl: Minimale resolutie

en: no preview
nl: geen voorbeeldweergave

en: Date type
nl: Data type

en: Time zones
nl: Tijdzones

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
nl: De map %directory bestaat niet en kon niet worden aangemaakt.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
nl: De map %directory bestaat maar is niet schrijfbaar en kon niet schrijfbaar gemaakt worden.

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Other description
nl: Beschrijving 'Andere optie'

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Administrative area
nl: Beheeromgeving

en: Webform settings
nl: Formulierinstellingen

en: Randomize options
nl: Opties in willekeurige volgorde plaatsen

en: Confirmation message
nl: Bevestigingsbericht

en: Submission limit
nl: Inzendingslimiet

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
nl: Toon de 'al eerder ingezonden'-notificatie die verschijnt indien gebruikers dit formulier al eerder hebben ingezonden.

en: Submission Number
nl: Inzendingsnummer

en: Submission ID
nl: ID inzending

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
nl: Compacte opties zijn meer geschikt voor importeren van data in andere systemen.

en: draft
nl: kladversie

en: Current password
nl: Huidig wachtwoord

en: Read-only
nl: Alleen-lezen

en: Remote URL
nl: Externe URL

en: subject
nl: onderwerp

en: Data name
nl: Gegevensnaam

en: Autocomplete settings
nl: Instellingen voor automatisch aanvullen

en: Video display
nl: Video-weergave

en: Submitter
nl: Indiener

en: Altered
nl: Aangepast

en: auto
nl: automatisch

en: visible
nl: zichtbaar

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
nl: Biedt een gebruikersinterface voor de Token API en enkele ontbrekende kern-tokens.

en: Four
nl: Vier

en: Five
nl: Vijf

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Image options
nl: Afbeeldingsopties

en: Confirm email
nl: E-mailadres bevestigen

en: Import options
nl: Importeer-opties

en: The email address %mail is not valid.
nl: Het e-mailadres %mail is ongeldig.

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: Unsaved
nl: Niet opgeslagen

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

en: Geographic
nl: Geografisch

en: Other type
nl: 'Andere optie' type

en: Access types
nl: Toegangstypes

en: The machine-readable name.
nl: De systeemnaam.

en: Original Image
nl: Oorspronkelijke afbeelding

en: Time settings
nl: Tijdsinstellingen

en: Contact Us
nl: Contact

en: Organization name
nl: Organisatienaam

en: Learn more
nl: Meer te weten komen

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Job Application
nl: Sollicitatie

en: Given name
nl: Voornaam

en: Title display
nl: Titelweergave

en: Available countries
nl: Beschikbare landen

en: If no countries are selected, all countries will be available.
nl: Wanneer er geen landen geselecteerd zijn, zijn alle landen beschikbaar.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Custom tags
nl: Aangepaste tags

en: elements
nl: elementen

en: Dark
nl: Donker

en: Include files as attachments
nl: Bestanden als bijlagen toevoegen

en: Watch video
nl: Video bekijken

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam. Kan alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: sent
nl: verzonden

en: Message ID
nl: Bericht-ID

en: Theme name
nl: Thema-naam

en: Password confirm
nl: Wachtwoord bevestigen

en: View display id
nl: Overzicht-display-ID

en: Date of birth
nl: Geboortedatum

en: Choose file
nl: Bestand selecteren

en: Star
nl: Ster

en: Full screen
nl: Volledig scherm

en: Header title
nl: Header-titel

en: One column
nl: Één kolom

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
nl: Inzending opgeslagen. U kunt op een later tijdstip naar dit formulier terugkeren waarbij de huidige waardes zullen worden hersteld.

en: Batch settings
nl: Batch-instellingen

en: Add webform
nl: Formulier toevoegen

en: Invalid phone number
nl: Ongeldig telefoonnummer

en: Mail System
nl: Mail-systeem

en: Salesforce Web-to-Lead Webform Data Integration
nl: Salesforce Web-to-Lead Webform Data-integratie

en: Industry
nl: Industrie

en: Group owner
nl: Groepseigenaar

en: There are no templates available.
nl: Er zijn geen templates beschikbaar.

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: Webform CiviCRM Integration
nl: Webform CiviCRM-integratie

en: Datatype
nl: Gegevenstype

en: Address line 1
nl: Adresregel 1

en: Address line 2
nl: Adresregel 2

en: - Select type -
nl: - Type selecteren -

en: Submission
nl: Inzending

en: Between
nl: Tussen

en: Attachment URL
nl: Bijlage-URL

en: Animals
nl: Dieren

en: Text format settings
nl: Tekstformaatinstellingen

en: - Default -
nl: - Standaard -

en: HTML Table
nl: HTML-tabel

en: Reply to
nl: Antwoord aan

en: Item weight
nl: Itemgewicht

en: Add email
nl: E-mail toevoegen

en: Link attributes
nl: Linkattributen

en: Element type
nl: Elementtype

en: Rescheduled
nl: Opnieuw gepland

en: Mitigates spam form submissions using the honeypot method.
nl: Beperkt spam formulierinzendingen door gebruik te maken van de honeypot-methode.

en: An autocomplete text field.
nl: Een automatisch aanvullen-tekstveld.

en: Date part
nl: Datumgedeelte

en: Entity reference
nl: Entiteitsreferentie

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Transaction amount
nl: Transactiebedrag

en: every minute
nl: elke minuut

en: 403 Forbidden
nl: 403 Verboden

en: Wide
nl: Breed

en: Response message
nl: Antwoordbericht

en: Custom properties
nl: Aangepaste eigenschappen

en: Header 2
nl: Kop 2

en: Three columns
nl: Drie kolommen

en: Email from name
nl: Naam afzender

en: Enhancements
nl: Verbeteringen

en: Total submissions limit
nl: Totaal inzendingslimiet

en: Per user submission limit
nl: Inzendingslimiet per gebruiker

en: Webform Node
nl: Webform-node

en: Other title
nl: Titel 'Andere optie'

en: Add images
nl: Afbeeldingen toevoegen

en: Response status code
nl: Reactiestatuscode

en: Country codes
nl: Landcodes

en: Other…
nl: Anders...

en: @title options
nl: @title opties

en: File name pattern
nl: Bestandsnaampatroon

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
nl: Verborgen element (minder veilig, kan gewijzigd worden via JavaScript)

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
nl: Het bestand %file kon niet worden bewaard omdat het uploaden niet werd voltooid.

en: answers
nl: antwoorden

en: Third party settings
nl: Instellingen van derden

en: Rating settings
nl: Beoordelingsinstellingen

en: Twig template
nl: Twig-template

en: @title settings
nl: Instellingen voor @title

en: Handler settings
nl: Instellingen voor handler

en: Message content
nl: Inhoud bericht

en: Next page button label
nl: Knoptekst 'Volgende pagina'

en: Current page title
nl: Titel van de huidige pagina

en: Save elements
nl: Elementen opslaan

en: National
nl: Nationaal

en: All of the above
nl: Alle bovenstaande

en: Terms of service
nl: Servicevoorwaarden

en: Wizard page
nl: Pagina

en: Multiple items
nl: Meerdere items

en: Show labels
nl: Labels tonen

en: Add layout
nl: Lay-out toevoegen

en: External link
nl: Externe link

en: Download options
nl: Downloadopties

en: The URL %url is not valid.
nl: De URL %url is ongeldig.

en: Filled
nl: Gevuld

en: Access Rules
nl: Toegangsregels

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
nl: Het bestand %file kon niet worden bewaard omdat het %maxsize overschrijdt, de maximale toegestane grootte voor uploads.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
nl: Het bestand kon niet worden geupload omdat de doelmap %destination ongeldig is.

en: %name field is not in the right format.
nl: Veld %name is niet in het juiste formaat.

en: Form status
nl: Formulierstatus

en: Additional resources
nl: Meer informatie

en: Langcode
nl: Taalcode

en: Select other
nl: Keuzelijst met andere optie

en: Request URL
nl: Opgevraagde URL

en: Source entity
nl: Bronentiteit

en: Source entity type
nl: Bronentiteitstype

en: Theme:
nl: Thema:

en: Add handler
nl: Handler toevoegen

en: Date (@format)
nl: Datum (@format)

en: Hide empty
nl: Lege verbergen

en: Signature format
nl: Handtekeningformaat

en: Wrapper CSS classes
nl: Wrapper CSS-klasse

en: Column header format
nl: Formaat kolomkop

en: Selected actions
nl: Geselecteerde acties

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
nl[0]: %action is toegepast op @count item.
nl[1]: %action is toegepast op @count items.

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: Allowed number of values
nl: Toegestane aantal waarden

en: Caption for the table
nl: Bijschrift voor de tabel

en: Soft
nl: Zacht

en: Exporting submissions
nl: Inzendingen exporteren

en: Creating export file
nl: Exportbestand aanmaken

en: Are you sure you want to delete this?
nl: Weet u zeker dat u dit wilt verwijderen?

en: Show progress bar
nl: Voortgangsbalk tonen

en: Show the notification about previous submissions
nl: Toon de melding over eerdere inzendingen

en: Drafts only
nl: Alleen concepten

en: 400 Bad Request
nl: 400 Foute aanvraag

en: 401 Unauthorized
nl: 401 Niet geautoriseerd

en: 500 Internal Server Error
nl: 500 Interne serverfout

en: 503 Service Unavailable
nl: 503 Dienst niet beschikbaar

en: Are you sure you want to delete the %label @entity-type?
nl: Weet u zeker dat u het @entity-type %label wilt verwijderen?

en: Filter submissions
nl: Inzendingen filteren

en: CAPTCHA settings
nl: CAPTCHA-instellingen

en: results per page
nl: resultaten per pagina

en: Add card
nl: Kaart toevoegen

en: Route parameters
nl: Route-parameters

en: Hide help
nl: Help verbergen

en: submission
nl: inzending

en: Custom data
nl: Aangepaste gegevens

en: Previous page button label
nl: Knoptekst 'Vorige pagina'

en: Enable preview page
nl: Voorbeeldpagina inschakelen

en: Preview page title
nl: Voorbeeldpagina-titel

en: Included preview values
nl: Getoonde voorbeeldwaarden

en: Webform ID
nl: Formulier-ID

en: Show all options
nl: Alle opties tonen

en: Thank you for subscribing.
nl: Bedankt voor het abonneren.

en: Confirmation type
nl: Bevestigingstype

en: Add reference
nl: Verwijzing toevoegen

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
nl: De optie '@name' moet een geldige waarde bevatten. Laat het tekstveld leeg of voer een waarde in, zoals '512' (bytes), '80 kB' (kilobytes) of '50 MB' (megabytes).

en: Next submission number
nl: Nummer volgende inzending

en: Select webform
nl: Formulier selecteren

en: Value is
nl: Waarde is

en: Group role
nl: Rol van de groep

en: Library settings
nl: Bibliotheekinstellingen

en: Entity reference settings
nl: Entiteitsreferentie instellingen

en: Cards
nl: Kaarten

en: The default value of the field identified by its key.
nl: De standaardwaarde van het veld geïdentificeerd door de sleutel.

en: if
nl: als

en: View submission
nl: Inzending bekijken

en: Group information
nl: Groepsinformatie

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
nl: De minimaal toegestane afbeeldingsgrootte die is weergegeven als BREEDTExHOOGTE (bijv. 640x480). Laat deze leeg indien er geen restricties zijn. Indien een te kleine afbeelding wordt geupload, zal deze worden geweigerd.

en: Broken/Missing
nl: Defect/Ontbreekt

en: Filename: %name
nl: Bestandsnaam: %name

en: Select a @context value:
nl: Een @context-waarde selecteren

en: Weight for @label
nl: Gewicht voor @label

en: Open date
nl: Openingsdatum

en: Close date
nl: Sluitingsdatum

en: Minlength
nl: Minimale lengte

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
nl: Geen toegangsrechten om %action op @entity_type_label %entity_label uit te voeren.

en: form only
nl: alleen op het formulier

en: viewed submission only
nl: alleen bij de inzending

en: both form and viewed submission
nl: zowel op het formulier als bij de inzending

en: Entity reference field settings
nl: Veldinstellingen van entiteitsreferentie

en: Entity reference selection plugin settings
nl: Instellingen voor de entiteitsreferentieselectie plug-in

en: File link
nl: Bestandslink

en: Date completed
nl: Datum voltooid

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
nl: Er is een gedeeltelijk ingevuld formulier gevonden, voltooi de overgebleven delen.

en: Confidential submissions
nl: Vertrouwelijke inzendingen

en: Confidential submissions have no recorded IP address and must be submitted while logged out.
nl: Van vertrouwelijke inzendingen wordt het IP-adres niet bijgehouden en kunnen daarom alleen worden ingediend als men is uitgelogd.

en: Reply-to
nl: Antwoordadres

en: option
nl: optie

en: Add validation rules to Webforms.
nl: Validatieregels toevoegen aan formulieren.

en: A title semantically associated with your table for increased accessibility.
nl: Een titel die semantisch verbonden is met de tabel voor verbeterde toegankelijkheid.

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
nl: @name mag niet langer zijn dan %max tekens maar is momenteel %length tekens lang.

en: Single item
nl: Enkel item

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
nl: Een waarde voor zowel de hoogte als de breedte moet in het veld @name worden opgegeven.

en: Default from name
nl: Standaard 'van'-naam

en: Integrations
nl: Integraties

en: Sorting code
nl: Sorteercode

en: Language override
nl: Taal overschrijving

en: - No override -
nl: - Geen overschrijving -

en: Narrow
nl: Smal

en: @title type
nl: @title-type

en: Add @title
nl: @title toevoegen

en: Options (YAML)
nl: Opties (YAML)

en: %title is not valid.
nl: %title is ongeldig.

en: A secure token used to look up a submission.
nl: Een veilige token gebruikt om een inzending op te zoeken.

en: Add options
nl: Opties toevoegen

en: Form default settings
nl: Standaardinstellingen voor formulier

en: Email default settings
nl: Standaardinstellingen voor email

en: Results disabled
nl: Resultaten uitgeschakeld

en: Email to address
nl: E-mail naar adres

en: Confirmation settings
nl: Bevestigingsinstellingen

en: New submission added to %form.
nl: Nieuwe inzending toegevoegd aan %form.

en: Submitted to
nl: Verzonden naar

en: Back to form
nl: Terug naar formulier

en: Submission UUID
nl: Inzending UUID

en: Submission URI
nl: Inzending URI

en: Remote IP address
nl: Extern IP-adres

en: Submitted to: Entity type
nl: Verzonden naar: Entiteitstype

en: Submitted to: Entity ID
nl: Verzonden naar: Entiteits-ID

en: Enable the %name handler.
nl: De handler %name inschakelen.

en: A unique name for this handler instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
nl: Een unieke naam voor deze handler-instantie. Moet alfanumeriek zijn en gescheiden door onderstrepingstekens.

en: Format options
nl: Formaatopties

en: Delimiter text format
nl: Scheidingstekst-opmaak

en: Select menu, radio buttons, and checkboxes options
nl: Opties voor keuzelijsten, keuzerondjes en selectievakjes

en: Item format
nl: Item-formaat

en: Option values, the raw value stored in the database (key)
nl: Optiewaarden, de waarde die wordt opgeslagen in de database (sleutel)

en: Are you sure you want to delete @submission_total @submissions in @form_total @forms?
nl: Weet u zeker dat u @submission_total @submissions in @form_total @forms wilt verwijderen?

en: Country names
nl: Landnamen

en: Default preview page title
nl: Standaardtitel voorbeeldweergave

en: Default preview message
nl: Standaardbericht voorbeeldweergave

en: Test types
nl: Test-types

en: Test names
nl: Test-namen

en: Defaults to: %value
nl: Standaardwaarde: %value

en: The text for the button that will proceed to the preview page.
nl: De tekst voor de knop die naar de voorbeeldpagina gaat.

en: The text for the button to go backwards from the preview page.
nl: De tekst voor de knop om terug te gaan vanaf de voorbeeldpagina.

en: A message to be displayed on the preview page.
nl: Een bericht dat op de voorbeeldpagina wordt getoond.

en: Submitted to: Entity title
nl: Verzonden naar: Entiteitstitel

en: Submitted to: Entity URL
nl: Verzonden naar: Entiteits-URL

en: Default preview button label
nl: Standaardlabel voorbeeldweergave-knop

en: Column options
nl: Kolomopties

en: Number of submissions
nl: Aantal inzendingen

en: Default base path
nl: Standaard basispad

en: Default form exception message
nl: Standaard foutbericht

en: Default draft button label
nl: Standaardlabel conceptknop

en: Default draft save message
nl: Standaardbericht concept opslaan

en: Default draft load message
nl: Standaardbericht concept laden

en: Default confirmation message
nl: Standaardbericht bevestiging

en: Default limit total message
nl: Standaardbericht totaallimiet

en: Default limit user message
nl: Standaardbericht gebruikerslimiet

en: Enable page
nl: Pagina inschakelen

en: Page submit URL alias
nl: URL-alias inzendingspagina

en: Page confirm URL alias
nl: URL-alias bevestigingspagina

en: Form closed message
nl: 'Formulier gesloten'-bericht

en: Form exception message
nl: Bericht bij foutmeldingen voor het formulier

en: Limit total submissions
nl: Aantal inzendingen limiteren

en: Limit total message
nl: Totaallimiet bericht

en: Limit user submissions
nl: Beperk het aantal inzendingen per gebruiker

en: Limit user message
nl: Gebruikerslimiet bericht

en: Draft saved message
nl: Bericht bij opslaan concept

en: Draft loaded message
nl: Bericht bij laden concept

en: Is draft
nl: Concept

en: The submission language code.
nl: Taalcode van de inzending.

en: Default submit button label
nl: Standaardlabel verzendknop

en: Number of submissions?
nl: Aantal inzendingen?

en: Deleted existing submissions.
nl: Bestaande inzendingen verwijderd.

en: Batch export size
nl: Exporteren batchgrootte

en: Batch update size
nl: Bijwerken batchgrootte

en: Batch delete size
nl: Batch-grootte bij verwijderen

en: Automatically save as draft when previewing and when there are validation errors.
nl: Automatisch als concept opslaan bij voorvertoning en bij validatiefouten.

en: Export creation complete. Your download should begin now. If it does not start, <a href=":href">download the file here</a>. This file may only be downloaded once.
nl: Export is aangemaakt. Download begint nu. Als dit niet gebeurt, <a href=":href">download het bestand hier</a>. Dit bestand kan slechts een maal gedownload worden.

en: To email
nl: Naar e-mail

en: Default submission data
nl: Standaard inzendingsgegevens

en: Resend message
nl: Bericht opnieuw versturen

en: Please review your submission. Your submission is not complete until you press the "Submit" button!
nl: Controleer uw inzending. Uw inzending is niet voltooid, totdat u klikt op de 'Indienen'-knop.

en: No more submissions are permitted.
nl: Geen nieuwe inzendingen toegestaan.

en: Thank you for applying.
nl: Bedankt voor uw sollicitatie.

en: Sunday: Sunday
    Monday: Monday
    Tuesday: Tuesday
    Wednesday: Wednesday
    Thursday: Thursday
    Friday: Friday
    Saturday: Saturday
nl: Zondag: Zondag
    Maandag: Maandag
    Dinsdag: Dinsdag
    Woensdag: Woensdag
    Donderdag: Donderdag
    Vrijdag: Vrijdag
    Zaterdag: Zaterdag

en: Male: Male
    Female: Female
nl: Mannelijk: Mannelijk
    Vrouwelijk: Vrouwelijk

en: Yes: Yes
    No: No
nl: Ja: Ja
    Nee: Nee

en: Export type
nl: Exporttype

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
nl: Een aangepaste datumnotatie. Bekijk de <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP-documentatie</a> voor beschikbare opties.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
nl: De maximale toegestane afbeeldingsgrootte wordt weergegeven als BREEDTExHOOGTE (bijv. 640x480). Laat deze leeg indien u geen beperkingen wilt. Als een grotere afbeelding wordt toegevoegd, zal deze geschaald worden tot de ingevoerde breedte en hoogte. Bij schalen van de afbeelding gaat de <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF-data</a> van de afbeelding verloren.

en: Completed date
nl: Datum voltooid

en: Use CDN
nl: CDN gebruiken

en: Filename: %file
nl: Bestandsnaam: %file

en: Default email body (Plain text)
nl: Standaardinhoud email (platte tekst)

en: Default email body (HTML)
nl: Standaardinhoud email (HTML)

en: Send email as HTML
nl: E-mail als HTML versturen

en: Debugging is enabled
nl: Debugging is ingeschakeld

en: Settings:
nl: Instellingen:

en: Format default settings
nl: Standaardinstellingen voor formaat

en: Export default settings
nl: Standaardinstellingen voor exporteren

en: Options item format
nl: Opmaakopties item

en: Title / Description
nl: Titel / beschrijving

en: The download settings have been saved.
nl: De download-instellingen zijn opgeslagen.

en: Protect %label with Honeypot
nl: %label beschermen met Honeypot

en: Add time restriction to %label
nl: Minimale tijdslimiet toevoegen aan %label

en: The current wizard page.
nl: De huidige pagina.

en: Default form confidential message
nl: Standaardbericht vertrouwelijkheid

en: Default wizard previous page button label
nl: Standaardlabel wizard-knop 'vorige pagina'

en: Default wizard next page button label
nl: Standaardlabel wizard-knop 'vogende pagina'

en: Default preview previous page button label
nl: Standaardlabel voorbeeldweergave-terugknop

en: Form confidential
nl: Vertrouwelijk formulier

en: Form confidential message
nl: Bericht over vertrouwelijkheid

en: This is used for the previous page button within a wizard.
nl: Dit wordt gebruikt voor de knop 'Vorige pagina' binnen een wizard.

en: This is used for the next page button within a wizard.
nl: Dit wordt gebruikt voor de knop 'Volgende pagina' binnen een wizard.

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
nl: Dit formulier is vertrouwelijk en kan pas na <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">uitloggen</a> worden gebruikt.

en: Additional elements
nl: Aanvullende elementen

en: The specified email addresses do not match.
nl: De opgegeven e-mail adressen komen niet overeen.

en: Reset settings
nl: Instellingen terugzetten

en: The download settings have been reset.
nl: De instellingen voor downloaden zijn teruggezet.

en: Checkboxes other
nl: Keuzevakjes met andere optie

en: Likert: Agreement
nl: Likertschaal: Overeenstemming

en: 1: Much Worse
    2: Somewhat Worse
    3: About the Same
    4: Somewhat Better
    5: Much Better
nl: 1: Veel slechter
    2: Slechter
    3: Hetzelfde
    4: Beter
    5: Veel beter

en: Likert: Comparison
nl: Likertschaal: Vergelijking

en: 1: Strongly Disagree
    2: Disagree
    3: Neutral
    4: Agree
    5: Strongly Agree
nl: 1: Helemaal oneens
    2: Oneens
    3: Neutraal
    4: Eens
    5: Helemaal eens

en: Likert: Importance
nl: Likertschaal: Belangrijkheid

en: 1: Not at all Important
    2: Somewhat Important
    3: Neutral
    4: Important
    5: Very Important
nl: 1: Totaal niet belangrijk
    2: Beetje belangrijk
    3: Neutraal
    4: Belangrijk
    5: Zeer belangrijk

en: Likert: Satisfaction
nl: Likertschaal: Tevredenheid

en: 1: Very Unsatisfied
    2: Unsatisfied
    3: Neutral
    4: Satisfied
    5: Very Satisfied
nl: 1: Zeer ontevreden
    2: Ontevreden
    3: Neutraal
    4: Tevreden
    5: Zeer tevreden

en: 1: Definitely Not
    2: Probably Not
    3: Not Sure
    4: Probably
    5: Definitely
nl: 1: Absoluut niet
    2: Waarschijnlijk niet
    3: Niet zeker
    4: Waarschijnlijk
    5: Absoluut

en: Likert answers format
nl: Antwoordenformaat Likertschaal

en: Show wizard progress bar
nl: Voortgangsbalk bij wizard tonen

en: Show wizard progress pages
nl: Pagina's bij wizard tonen

en: Answer keys, the raw value stored in the database (key)
nl: Antwoordsleutels, de onbewerkte waarde die is opgeslagen in de database (sleutel)

en: Likert
nl: Likertschaal

en: Default wizard start label
nl: Standaardlabel start wizard

en: Wizard start label
nl: Startlabel wizard

en: Include confirmation page in progress
nl: Bevestigingspagina opnemen in voortgang

en: CodeMirror settings
nl: CodeMirror-instellingen

en: Wrapper attributes
nl: Wrapper-attributen

en: - Select operation -
nl: - Bewerking selecteren -

en: Default elements
nl: Standaardelementen

en: Elements (YAML)
nl: Elementen (YAML)

en: Form prepopulate elements
nl: Elementen voorinvullen

en: There are no submissions that need to be deleted.
nl: Er zijn geen inzendingen om te verwijderen.

en: Basic elements
nl: Eenvoudige elementen

en: HTML markup
nl: HTML-opmaak

en: Determines the placement of the title.
nl: Bepaalt de plaatsing van de titel.

en: Leaving blank will use the default maxlength.
nl: Laat leeg om de standaard maximale lengte te gebruiken.

en: Specifies the minimum value.
nl: Bepaalt de minimale waarde.

en: Specifies the maximum value.
nl: Bepaalt de maximale waarde.

en: Specifies the legal number intervals.
nl: Specificeert de toegestane nummerintervallen.

en: The placeholder will be shown in the element until the user starts entering a value.
nl: De plaatshouder wordt in het veld getoond totdat de gebruiker een waarde invult.

en: Contents should be visible (open) to the user.
nl: De inhoud moet zichtbaar (open) zijn voor de gebruiker.

en: Empty option label
nl: Lege optie tekst

en: The label to show for the initial option denoting no selection in a select element.
nl: Het label dat als eerste optie in een keuze-element wordt getoond, om aan te geven dat er geen keuze is gemaakt.

en: Empty option value
nl: Lege optie waarde

en: The value for the initial option denoting no selection in a select element, which is used to determine whether the user submitted a value or not.
nl: De waarde voor de eerste optie in een keuze-element, die aangeeft dat er geen keuze is gemaakt. Dit wordt gebruikt om te bepalen of de gebruiker een keuze heeft gemaakt.

en: Other placeholder
nl: Placeholder 'Andere optie'

en: Submission display
nl: Weergave van inzending

en: Elements are required
nl: Elementen zijn verplicht

en: Elements are not valid. @message
nl: Elementen zijn ongeldig. @message

en: Filter by title, description, or elements
nl: Op titel, beschrijving of elementen filteren

en: Element titles (label)
nl: Elementtitels (label)

en: Please select <a href=":href">predefined @type</a> or enter custom @type.
nl: Selecteer <a href=":href">voorgedefinieerde @type</a> of voer aangepaste @type in.

en: No elements are available.
nl: Er zijn geen elementen beschikbaar.

en: Date type/Element type
nl: Datumtype/Elementtype

en: %title elements are not valid. @message
nl: %title elementen zijn ongeldig. @message

en: Advanced elements
nl: Geavanceerde elementen

en: Date/time elements
nl: Datum/tijd elementen

en: Email confirm
nl: E-mail bevestiging

en: Likert settings
nl: Likertschaal-instellingen

en: Markup settings
nl: Opmaak(veld)instellingen

en: Radios other
nl: Keuzerondjes met andere optie

en: This is used for the Next Page button on the page before this page break.
nl: Dit wordt gebruikt voor de knop 'Volgende pagina' op de pagina vóór dit pagina-einde.

en: This is used for the Previous Page button on the page after this page break.
nl: Dit wordt gebruikt voor de pagina 'Vorige pagina' op de pagina na dit pagina-einde.

en: Composite element item format
nl: Opmaak samengesteld element-item

en: Select an element
nl: Element selecteren

en: Duplicate element
nl: Element dupliceren

en: Filter by element name
nl: Op element-naam filteren

en: Enter a part of the element name to filter by.
nl: Voer een deel van de te filteren element-naam in.

en: Edit @title element
nl: Element @title bewerken

en: An <a href=":href">inputmask</a> helps the user with the element by ensuring a predefined format.
nl: Een <a href=":href">invoermasker</a> zorgt dat de gebruiker gegevens invult in een voorgedefinieerd formaat.

en: @title title
nl: @title titel

en: Element options
nl: Element opties

en: Email CC address
nl: E-mail CC-adres

en: Email BCC address
nl: E-mail BCC-adres

en: Readonly
nl: Weergaveveld

en: Entity limit total submissions
nl: Entiteitslimiet totaalaantal inzendingen

en: Entity limit user submissions
nl: Limiet inzendingen per gebruiker per entiteit

en: Element settings
nl: Elementinstellingen

en: Generic element
nl: Generiek element

en: All [@total]
nl: Alles [@total]

en: Closed [@total]
nl: Gesloten [@total]

en: Starred [@total]
nl: Gemarkeerd [@total]

en: Unstarred [@total]
nl: Ongemarkeerd [@total]

en: Administrative notes
nl: Beheernotities

en: Enter notes about this submission. These notes are only visible to submission administrators.
nl: Voer opmerkingen in over deze inzending. Deze opmerkingen zijn alleen zichtbaar voor inzendingsbeheerders.

en: Filter by submitted data and/or notes
nl: Op ingezonden data en/of notities filteren

en: A <a href=":href">regular expression</a> that the element's value is checked against.
nl: Een <a href=":href">reguliere expressie</a> waaraan de ingevulde waarde moet voldoen.

en: Pattern %pattern is not a valid regular expression.
nl: Patroon %pattern is geen geldige reguliere expressie

en: Customize table
nl: Tabel aanpassen

en: Disable dialogs
nl: Dialogen uitschakelen

en: Starred/flagged submissions
nl: Gemarkeerde inzendingen

en: Input masks
nl: Invoermasker

en: Limit entered value to a maximum number of characters or words.
nl: Beperk de ingevulde waarde tot een maximaal aantal tekens of woorden.

en: [blank]
nl: [leeg]

en: Select a handler
nl: Een handler selecteren

en: Save details open/close state
nl: Open/gesloten-status van details opslaan

en: Save handlers
nl: Handlers opslaan

en: If checked, all <a href=":details_href">Details</a> element's open/close state will be saved using <a href=":local_storage_href">Local Storage</a>.
nl: Indien aangevinkt, worden de open/dicht-statussen van alle <a href=":details_href">Details</a>-elementen opgeslagen in <a href=":local_storage_href">Lokale opslag</a>.

en: Add @label handler
nl: @label handler toevoegen

en: If checked, the 'About text formats' link will be hidden.
nl: Indien aangevinkt, wordt de link 'Over tekstopmaak' verborgen.

en: @title placeholder
nl: @title plaatshouder

en: @title description
nl: @title beschrijving

en: Disable client-side validation
nl: Client-side validatie uitschakelen

en: Apply to selected items
nl: Toepassen op geselecteerde items

en: Default title display
nl: Standaard titelweergave

en: Description display
nl: Beschrijvingsweergave

en: Determines the placement of the description.
nl: Bepaalt de plaatsing van de beschrijving.

en: Message to be shown upon successful submission.
nl: Bericht dat wordt weergegeven na succesvolle inzending.

en: @label text
nl: @label tekst

en: Option value
nl: Optiewaarde

en: Side by side
nl: Naast elkaar

en: Other option label
nl: Label 'Andere optie'

en: Other size
nl: Grootte 'Andere optie'

en: Other maxlength
nl: Maximale lengte 'Andere optie'

en: Email confirm settings
nl: Instellingen voor e-mailbevestiging

en: Show reset button
nl: Reset-knop weergeven

en: If checked, a reset button will be placed before the rating element.
nl: Indien aangevinkt, wordt een resetknop voor het beoordelingselement geplaatst.

en: not signed
nl: niet ondertekend

en: signed
nl: ondertekend

en: Single: Single
    Married: Married
    Divorced: Divorced
    Widowed: Widowed
nl: Alleenstaand: Alleenstaand
    Getrouwd: Getrouwd
    Gescheiden: Gescheiden
    'Weduwe of weduwnaar': 'Weduwe of weduwnaar'

en: January: January
    February: February
    March: March
    April: April
    May: May
    June: June
    July: July
    August: August
    September: September
    October: October
    November: November
    December: December
nl: Januari: Januari
    Februari: Februari
    Maart: Maart
    April: April
    Mei: Mei
    Juni: Juni
    Juli: Juli
    Augustus: Augustus
    September: September
    Oktober: Oktober
    November: November
    December: December

en: Disable HTML editor
nl: HTML-editor uitschakelen

en: Select new element type
nl: Nieuw elementtype selecteren

en: Specifies the minimum date.
nl: Specificeert de minimumdatum.

en: Specifies the maximum date.
nl: Specificeert de maximumdatum.

en: Variant settings
nl: Instellingen variant

en: Delete this variant
nl: Deze variant verwijderen

en: Element CSS classes
nl: CSS-klassen element

en: Form prepopulate source entity
nl: Bronentiteit voorinvulling

en: Created @destination
nl: @destination aangemaakt

en: The flex property specifies the length of the item, relative to the rest of the flexible items inside the same container.
nl: De eigenschap flex specificeert de lengte van het item ten opzichte van de rest van de flexibele items in dezelfde container.

en: Apply custom styles to the element's wrapper around both the field and its label.
nl: Pas aangepaste stijlen toe op de wrapper van het element rond zowel het veld als het label.

en: Element keys (key)
nl: Elementsleutels (sleutel)

en: Raw values, the raw value stored in the database (raw)
nl: Ruwe waarden, de ruwe waarde die is opgeslagen in de database (raw)

en: Flexbox settings
nl: Flexbox-instellingen

en: CC email
nl: CC e-mail

en: BCC email
nl: BCC e-mail

en: Employment status
nl: Werkgelegenheidsstatus

en: Ethnicity
nl: Etniciteit

en: Parent: Parent
    'Significant Other': 'Significant Other'
    Sibling: Sibling
    Child: Child
    Friend: Friend
nl: Ouder: Ouder
    Wederhelft: Wederhelft
    'Broer of zus': Broer of zus
    Kind: Kind
    Vriend: Vriend

en: Column header prefix
nl: Voorvoegsel kolomkop

en: Column header prefix key delimiter
nl: Scheidingsteken sleutel voorvoegsel kolomkop

en: Column header prefix label delimiter
nl: Scheidingsteken label voorvoegsel kolomkop

en: Toggle details widget state.
nl: Widget detailstatus schakelen.

en: Other elements
nl: Overige elementen

en: Conditional logic
nl: Voorwaardelijke logica

en: Column header label delimiter
nl: Scheidingsteken kolomkop

en: Column header key delimiter
nl: Scheidingsteken sleutel kolomkop

en: Add another state
nl: Status toevoegen

en: of the following is met:
nl: volgende voorwaarden voldaan wordt:

en: Options elements
nl: Optie-elementen

en: %name must be a valid date.
nl: %name moet een geldige datum zijn.

en: @title days
nl: @title dagen

en: @title months
nl: @title maanden

en: @title years
nl: @title jaren

en: @title hours
nl: @title uren

en: @title minutes
nl: @title minuten

en: @title seconds
nl: @title seconden

en: Date list settings
nl: Datumlijst-instellingen

en: @title [Date]
nl: @title [Datum]

en: @title [Time]
nl: @title [Tijd]

en: File upload elements
nl: Bestandsupload elementen

en: Markup elements
nl: Opmaak-elementen

en: Range settings
nl: Bereikinstellingen

en: Composite elements
nl: Samengestelde elementen

en: Display collapse/expand all details link
nl: Link met 'alle gegevens in-/uitklappen' tonen

en: Column name
nl: Kolomnaam

en: Additional name
nl: Extra naam

en: Submission number
nl: Inzendingsnummer

en: Use Ajax
nl: Ajax gebruiken

en: Private file system is set.
nl: Afgeschermd bestandssysteem is ingesteld.

en: Private file system is not set.
nl: Afgeschermd bestandssysteem is niet ingesteld.

en: This must be changed in <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/file">settings.php</a>. For more information see: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>
nl: Pas dit aan in <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/file">settings.php</a>. Zie voor meer informatie: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>

en: Exporters
nl: Exporteurs

en: Allow files to be uploaded to public file system.
nl: Toestaan dat bestanden geupload worden naar de publieke map.

en: Results exporter
nl: Exportresultaten

en: Ignore disabled results warning
nl: Waarschuwing bij uitgeschakelde resultaten negeren

en: Remote Post
nl: Extern verzenden

en: Exporter settings
nl: Exporteurinstellingen

en: Header options
nl: Kop-opties

en: Download export file
nl: Exportbestand downloaden

en: Date format is only applicable for browsers that do not have support for the HTML5 date element. Browsers that support the HTML5 date element will display the date using the user's preferred format.
nl: Datumnotatie is alleen van toepassing op browsers die geen ondersteuning hebben voor het HTML5-datumelement. Browsers die het HTML5-datumelement ondersteunen, geven de datum weer in het voorkeursformaat van de gebruiker.

en: Accepts any date in any <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
nl: Elke datum in <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">GNU Date Input Format</a> is toegestaan. Tekenreeksen zoals today, +2 months, en Dec 9 2004 zijn allemaal geldig.

en: For more information see: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>
nl: Zie voor meer informatie: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>

en: Private file system is not set. This must be changed in <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/file">settings.php</a>. For more information see: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>
nl: Afgeschermd bestandssysteem is niet ingesteld. Wijzig dit in <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/file">settings.php</a>. Zie voor meer informatie: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>

en: Specifies the legal number intervals. Leave blank to support any number interval.
nl: Stel de toegestane intervallen in. Laat leeg om elke interval toe te staan.

en: Open HTML table in Excel
nl: HTML-tabel openen in Excel

en: Excluded types
nl: Uitgesloten types

en: File upload default settings
nl: Standaardinstellingen voor bestandsupload

en: Default allowed managed file extensions
nl: Standaard toegestane bestandsextensies beheerde bestanden.

en: Default allowed image file extensions
nl: Standaard toegestane bestandsextensies afbeeldingen

en: Default allowed video file extensions
nl: Standaard toegestane bestandsextensies video's

en: Default allowed audio file extensions
nl: Standaard toegestane bestandsextensies audio

en: Default allowed document file extensions
nl: Standaard toegestane bestandsextensies documenten

en: %title is a %type element, which has been disabled and will not be rendered. Go to the <a href=":href">admin settings</a> page to enable this element.
nl: %title is een %type element, dat is uitgeschakeld en niet zal worden weergegeven. Ga naar de pagina <a href=":href">beheerdersinstellingen</a> om dit element in te schakelen.

en: Select roles and users that should be able to populate this element when creating a new submission.
nl: Selecteer rollen en/of gebruikers die toegang hebben tot dit element tijdens het invullen van dit formulier.

en: Select roles and users that should be able to update this element when updating an existing submission.
nl: Selecteer rollen en/of gebruikers die dit element aan mogen passen bij het bewerken van een inzending.

en: Select roles and users that should be able to view this element when viewing a submission.
nl: Selecteer rollen en/of gebruikers die dit element mogen zien bij het bekijken van een inzending.

en: Processed text settings
nl: Instellingen voor verwerkte tekst

en: HTML5 Audio player (MP3 only)
nl: HTML5 Audiospeler (alleen MP3)

en: Document file
nl: Documentbestand

en: Value stored in the database. Leave blank to store an empty string in the database.
nl: Waarde die wordt opgeslagen in de database. Laat leeg om een lege tekenreeks in de database op te slaan.

en: HTML5 Video player (MP4 only)
nl: HTML5 Videospeler (alleen MP4)

en: JSON documents
nl: JSON-documenten

en: Exports results as JSON documents.
nl: Resultaten exporteren als JSON-documenten.

en: YAML documents
nl: YAML-documenten

en: Exports results as YAML documents.
nl: Resultaten exporteren als YAML-documenten.

en: Likert: Quality
nl: Likertschaal: Kwaliteit

en: 1: Poor
    2: Fair
    3: Good
    4: Very good
    5: Excellent
nl: 1: Slecht
    2: Voldoende
    3: Goed
    4: Zeer goed
    5: Uitstekend

en: Form CSS classes
nl: CSS-klassen formulier

en: Form attributes
nl: Formulierattributen

en: Element properties
nl: Elementeigenschappen

en: Number settings
nl: Getalinstellingen

en: Other option settings
nl: Instellingen 'Andere optie'

en: Specifies the minimum time.
nl: Specificeert de minimale tijd.

en: Specifies the maximum time.
nl: Specificeert de maximale tijd.

en: Specifies the minute intervals.
nl: Specificeert de minuutinterval.

en: Valid countries
nl: Geldige landen

en: Provided by the @module module.
nl: Geleverd door de module @module.

en: Unable to determine email module and/or provider
nl: Emailmodule en/of -provider kan niet bepaald worden

en: Warn users about unsaved changes
nl: Gebruikers waarschuwen voor niet-opgeslagen wijzigingen

en: Disable back button
nl: 'Terug'-knop uitschakelen

en: Changes you made may not be saved.
nl: Wijzigingen kunnen verloren gaan.

en: Press OK to leave this page or Cancel to stay.
nl: Klok OK om de pagina te verlaten of Annuleren om te blijven.

en: If checked, users will be displayed a warning message when they navigate away from a form with unsaved changes.
nl: Indien aangevinkt, krijgen gebruikers een waarschuwingsbericht te zien wanneer ze een formulier met niet-opgeslagen wijzigingen verlaten.

en: Element default settings
nl: Standaardinstellingen voor element

en: For multiple options, use commas to separate multiple defaults.
nl: Gebruik bij meerdere waardes komma's om de verschillende standaardwaarden te scheiden.

en: Other field prefix
nl: Voorvoegsel 'Andere optie'

en: Other field suffix
nl: Achtervoegsel 'Andere optie'

en: Other rows
nl: Rijen 'Andere optie'

en: Other steps
nl: Stappen 'Andere optie'

en: Export types
nl: Exporttypes

en: Default confirmation back label
nl: Standaardlabel bevestiging-vorige

en: Button CSS classes
nl: CSS-klassen knop

en: Confirmation CSS classes
nl: CSS-klassen bevestiging

en: Confirmation back link CSS classes
nl: CSS-klassen bevestiging-vorige link

en: Wizard start attributes
nl: Start-attributen wizard

en: Wizard previous page button label
nl: Label vorige pagina van de wizard

en: Wizard next page button label
nl: Label volgende pagina van de wizard

en: Confirmation attributes
nl: Attributen bevestiging

en: Confirmation back link label
nl: Label terug-link bevestigingspagina

en: Confirmation back link attributes
nl: Attributen terug-link bevestigingspagina

en: Exclude elements
nl: Uitgezonderde elementen

en: Excluded data
nl: Uitgesloten gegevens

en: Element attributes
nl: Element-attributen

en: Apply classes to the @type.
nl: Classes toepassen op de @type

en: Apply custom styles to the @type.
nl: Aangepaste stijlen toepassen op het @type.

en: Enter additional attributes to be added the @type.
nl: Extra attributen toevoegen aan het @type.

en: Tokens related to webforms.
nl: Tokens gerelateerd aan formulieren.

en: The UUID of the webform submission.
nl: Het UUID van de formulierinzending.

en: The IP address that was used when submitting the webform submission.
nl: Het IP-adres van waaruit de formulierinzending verstuurd werd.

en: The URL of the webform submission. Replace the '?' with the link template. Defaults to 'canonical' which displays the submission's data.
nl: De URL van de inzending. Vervang '?' met de link-template. Standaard is dit 'canonical', waarmee de inzendigsgegevens worden weergegeven.

en: The user that submitted the webform submission.
nl: De gebruiker die de inzending verzonden heeft.

en: The language code of the webform submission.
nl: De taalcode van de inzending.

en: The date the webform submission was created.
nl: De datum waarop de inzending aangemaakt is.

en: The date the webform submission was completed.
nl: De datum waarop de inzending voltooid is.

en: The date the webform submission was most recently updated.
nl: De datum waarop de inzending het laatst bijgewerkt is.

en: The ID of the webform.
nl: ID van het formulier.

en: The title of the webform.
nl: De titel van het formulier.

en: The administrative description of the webform.
nl: De beheer-omschrijving van het formulier.

en: The webform that the webform submission belongs to.
nl: Het formulier waar de inzending bij hoort.

en: Webform: HTML email support
nl: Webform: HTML-email ondersteuning

en: Webform: Private files
nl: Webform: afgeschermde bestanden

en: Enables the creation of webforms and questionnaires.
nl: Maakt het toevoegen van formulieren en vragenlijsten mogelijk.

en: Create webforms and manage submissions.
nl: Formulieren toevoegen en inzendingen beheren.

en: Access the webform overview page
nl: Toegang tot de overzichtspagina van het formulier

en: Get an overview of all webforms.
nl: Een overzicht van alle formulieren.

en: Administer webforms
nl: Formulieren beheren

en: Administer webform submissions
nl: Inzendingen beheren

en: Allows accessing, updating, and deleting <em>all</em> webform submissions.
nl: <em>Alle</em> inzendingen bekijken, bewerken en verwijderen.

en: Administer webform element access
nl: Toegang tot formulierelementen beheren

en: Create webforms
nl: Formulieren aanmaken

en: Edit any webform
nl: Elk formulier bewerken

en: Edit own webform
nl: Eigen formulieren bewerken

en: Delete any webform
nl: Elk formulier verwijderen

en: Delete own webform
nl: Eigen formulieren verwijderen

en: Edit CSS/JS webform assets
nl: CSS/JS formulier-assets bewerken

en: Allows administrators to attach custom CSS and JavaScript to a webform.
nl: Beheerders kunnen aangepaste CSS en JavaScript aan een formulier toevoegen.

en: Duplicate webform
nl: Formulier dupliceren

en: Delete webform
nl: Formulier verwijderen

en: Webforms: Options
nl: Formulieren: Opties

en: Add webform options
nl: Formulier-opties toevoegen

en: Delete webform options
nl: Formulier-opties verwijderen

en: Delete webform submission
nl: Inzending verwijderen

en: Add webform handler
nl: Formulierhandler toevoegen

en: Edit webform handler
nl: Formulierhandler bewerken

en: Delete webform handler
nl: Formulierhandler verwijderen

en: Webform test third party settings
nl: Webform-testinstellingen van derden

en: Protect all webforms with Honeypot
nl: Alle formulieren beveiligen met Honeypot

en: Add time limit to all webforms
nl: Tijdslimiet op alle formulieren toepassen

en: Webform default settings
nl: Standaardinstellingen voor Webform

en: Display back to webform link.
nl: Link terug naar formulier weergeven

en: Webform handlers
nl: Formulier-handlers

en: Webforms block
nl: Formulieren-blok

en: Default webform submission data
nl: Standaard inzendingsgegevens

en: Webform field storage settings
nl: Formulier veldopslaginstellingen

en: Webform autocomplete display format settings
nl: Weergave-instellingen voor automatisch aanvullen

en: Display the referenced webform with default submission data.
nl: Het gekoppelde formulier met standaard inzendingsgegevens weergeven.

en: Display the referenced webform as a link.
nl: Het gekoppelde formulier als link weergeven.

en: webforms
nl: formulieren

en: Choose a webform to purge submissions from.
nl: Kies een formulier om de inzendingen hiervan te verwijderen.

en: Are you sure you want to delete all submissions from '@title' webform?
nl: Weet u zeker dat u alle inzendingen van het formulier '@title' wilt verwijderen?

en: Are you sure you want repair the Webform module's admin settings and webforms?
nl: Weet u zeker dat u de beheerinstellingen en -formulieren van de Webform-module wilt repareren?

en: Administrative notes about the webform submission.
nl: Beheernotities over de inzending.

en: Provides development tools for the Webform module.
nl: Bied ontwikkelaarsgereedschappen voor de Webform-module.

en: Here is your webform's configuration:
nl: Hier is de configuratie van uw formulier:

en: View webform submissions for any node
nl: Inzendingen bekijken voor alle nodes

en: View webform submissions for own node
nl: Inzendingen bekijken voor eigen nodes

en: Edit webform submissions for any node
nl: Inzendingen bewerken voor alle nodes

en: Edit webform submissions for own node
nl: Inzendingen bewerken voor eigen nodes

en: Delete webform submissions for any node
nl: Inzendingen verwijderen voor alle nodes

en: Delete webform submissions for own node
nl: Inzendingen verwijderen voor eigen nodes

en: Please add elements to this webform.
nl: Voeg elementen toe aan het formulier.

en: The webform element %title has been deleted.
nl: Het element %title is verwijderd.

en: This is used as a descriptive label when displaying this webform element.
nl: Deze tekst wordt als toelichting bij dit element weergegeven.

en: The default value of the webform element.
nl: De standaardwaarde van het element.

en: If set, this message will be used when a required webform element is empty, instead of the default "Field x is required." message.
nl: Deze tekst vervangt de standaardfoutmelding "Veld x is verplicht" voor een verplicht veld.

en: <a href=":href">Delete all submissions</a> to this webform.
nl: <a href=":href">Verwijder alle inzendingen</a> bij dit formulier.

en: <a href=":href">Delete this individual element</a> using the webform UI.
nl: <a href=":href">Verwijder dit element</a> met de Webform UI.

en: <a href=":href">Enable the Webform UI module</a> and safely delete this element.
nl: <a href=":href">De module Webform UI inschakelen</a> en dit element veilig verwijderen.

en: Webform %label created.
nl: Formulier %label aangemaakt.

en: Webform @label created.
nl: Formulier @label aangemaakt.

en: Webform status
nl: Formulierstatus

en: A message to be displayed if the webform breaks.
nl: Een bericht dat wordt weergegeven als het formulier niet werkt.

en: If checked, users will be displayed a warning message when they navigate away from a webform with unsaved changes.
nl: Indien aangevinkt, krijgen gebruikers een waarschuwingsbericht te zien wanneer ze een webformulier met niet-opgeslagen wijzigingen verlaten.

en: A message to be displayed when authenticated users try to access a confidential webform.
nl: Een bericht dat wordt weergegeven wanneer ingelogde gebruikers toegang proberen te krijgen tot een vertrouwelijk formulier.

en: The below webform has been prepopulated with custom/random test data. When submitted, this information <strong>will still be saved</strong> and/or <strong>sent to designated recipients</strong>.
nl: Het onderstaande formulier is voor-ingevuld met willekeurige of standaard testdata. Wanneer het formulier wordt opgeslagen, <strong>wordt deze informatie opgeslagen</strong> en/of <strong>verstuurd naar aangewezen ontvangers</strong>.

en: Determines the default placement of the description for all webform elements.
nl: Bepaalt de standaardplaatsing van de beschrijving voor alle formulierelementen.

en: Filter webforms
nl: Formulieren filteren

en: The webform handler %name has been deleted.
nl: De handler %name is verwijderd.

en: Webform submissions purged.
nl: Inzendingen verwijderd.

en: Generate a given number of webform submissions. Optionally delete current submissions.
nl: Genereer een bepaald aantal inzendingen. Verwijder eventueel bestaande inzendingen.

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the webform.
nl: Opties in willekeurige volgorde weergeven in het formulier.

en: The default value of the composite webform element as YAML.
nl: De standaardwaarde van het samengestelde element als YAML.

en: Randomizes the order of the questions when they are displayed in the webform.
nl: Vragen in willekeurige volgorde weergeven in het formulier.

en: Enter custom HTML into your webform.
nl: Aangepaste HTML in het formulier invoegen.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
nl: Dit is het scheidingsteken dat wordt gebruikt in het CSV/TSV-bestand bij het downloaden van webformulierresultaten. Het gebruik van tabs in de export is de meest betrouwbare methode om niet-Latijnse tekens te behouden. Mogelijk wilt u dit wijzigen in een ander teken, afhankelijk van het programma waarmee u verwacht resultaten te importeren.

en: @form webform sent @title email.
nl: Formulier @form heeft @title e-mail verzonden.

en: Sends a webform submission via an email.
nl: Verzendt een inzending via e-mail.

en: <a href=":href_honeypot">Honeypot protection</a> is enabled for all webforms.
nl: <a href=":href_honeypot">Honeypot bescherming</a> is ingeschakeld voor alle formulieren.

en: <a href=":href_webform">Honeypot protection</a> is enabled for all webforms.
nl: <a href=":href_webform">Honeypot bescherming</a> is ingeschakeld voor alle formulieren.

en: <a href=":href_honeypot">Time limit</a> is disabled for all webforms.
nl: <a href=":href_honeypot">Tijdslimiet</a> is uitgeschakeld voor alle formulieren.

en: <a href=":href_webform">Time limit</a> is enabled for all webforms.
nl: <a href=":href_webform">Tijdslimiet</a> is ingeschakeld voor alle formulieren.

en: all webforms
nl: alle formulieren

en: @label webform
nl: @label formulier

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
nl: Het formulier kan niet getoond worden. Neem contact op met de beheerder.

en: New submission added to [webform:title].
nl: Nieuwe inzending voor [webform:title] opgeslagen.

en: Basic email contact webform.
nl: Eenvoudig e-mailcontactformulier

en: A job application webform template.
nl: Een sollicitatieformulier-template.

en: A job seeker profile webform template.
nl: Een werkzoekendeformulier-template.

en: A registration webform template.
nl: Een registratieformulier-template.

en: A user profile webform template.
nl: Een gebruikersprofielformulier-template.

en: Submission serial number
nl: Serienummer van inzending.

en: Submission values
nl: Ingezonden waardes

en: The 'format' can be 'value', 'raw', or custom format specifically associated with the element
nl: Het 'format' kan 'value' of 'raw' zijn, of een aangepast formaat dat specifiek bij dit element gedefinieerd is.

en: Deleted @form: Submission #@id.
nl: Verwijderd bij @form: inzending #@id.

en: Tokens related to webform submission.
nl: Tokens gerelateerd aan inzendingen.

en: For example, to display the Contact webform's 'Subject' element's value you would use the [webform_submission:values:subject] token.
nl: Bijvoorbeeld: Gebruik het token [webform_submission:values:subject] om de waarde van het 'subject'-element van het contactformulier weer te geven.

en: The source entity that the webform submission was submitted from.
nl: De bron-entiteit van waaruit het formulier verzonden is.

en: The URL of the webform.
nl: De URL van het formulier.

en: Resets Webform user data and saved state for messages
nl: Webform-gebruikersgegevens en opgeslagen berichtstatus opnieuw instellen

en: Developer specific commands for the Webform module.
nl: Developer-commando's voor de Webform-module.

en: Are you sure you want reset the Webform module's user data and saved state?
nl: Weet u zeker dat u de Webform-gebruikersgegevens en opgeslagen status opnieuw wilt instellen?

en: The node that the webform was submitted from.
nl: De node waarbij het formulier ingezonden is

en: Edit webform source code
nl: Formulier-broncode bewerken

en: The selected elements will be included in the [webform_submission:values] token. Individual values may still be printed if explicitly specified as a [webform_submission:values:?] in the email body template.
nl: De geselecteerde elementen worden opgenomen in het [webform_submission:values] token. Individuele waarden kunnen nog steeds worden afgedrukt als ze expliciet zijn opgegeven als [webform_submission:values:?] in het template voor de hoofdtekst van de e-mail.

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
nl: Ingezonden op [webform_submission:created]
    Ingezonden door: [webform_submission:user]
    
    Ingezonden waardes:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
nl: <p>Ingezonden op [webform_submission:created]</p>
    <p>Ingezonden door: [webform_submission:user]</p>
    <p>Ingezonden waardes:</p>
    [webform_submission:values]

en: The language name of the webform submission.
nl: De taal van de inzending.

en: In draft
nl: In concept

en: Is the webform submission in draft.
nl: Is inzending een concept.

en: The 'items' can be 'comma', 'semicolon', 'and', 'ol', 'ul', or custom delimiter
nl: 'items' kan een van de volgende opties zijn: 'comma', 'semicolon', 'and', 'ol', 'ul', of een aangepast scheidingsteken

en: Prevent duplicate submissions
nl: Dubbele inzendingen voorkomen

en: Global Assets (CSS/JavaScript)
nl: Globale assets (CSS/JavaScript)

en: Element multiple values delimiter
nl: Scheidingsteken element meerdere waarden

en: Amount of submissions to process
nl: Aantal te verwerken inzendingen

en: Default purging
nl: Standaard opschonen

en: Default days to retain submissions
nl: Standaard bewaartermijn (dagen) van inzendingen

en: Delete submission configuration
nl: Inzendingsconfiguratie verwijderen

en: Star/Flag selected submission configuration
nl: Geselecteerde inzendingsinstellingen markeren

en: Unstar/Unflag selected submission configuration
nl: Geselecteerde inzendingsinstellingen demarkeren

en: Webform submission bulk form
nl: Bulkformulier voor inzendingen

en: Provides a Webform content type which allows webforms to be integrated into a website as nodes.
nl: Voorziet in een Webform-inhoudstype waarmee formulieren als nodes in de website geïntegreerd kunnen worden.

en: Provides a user interface for building and maintaining webforms.
nl: Biedt een gebruikersinterface voor het maken en onderhouden van formulieren.

en: %name cannot be less than %min characters but is currently %length characters long.
nl: %name mag niet korter dan %min tekens zijn, is nu %length tekens lang.

en: Select how a single value is displayed.
nl: Selecteer hoe een enkele waarde weergegeven wordt.

en: Automatically purge
nl: Automatisch opschonen

en: Draft and completed
nl: Concept en voltooid

en: Days to retain submissions
nl: Bewaartermijn (dagen) van inzendingen

en: Space ()
nl: Spatie ()

en: Label/Description
nl: Label/beschrijving

en: Delete submission
nl: Inzending verwijderen

en: Provides a form element that determines whether the user is human.
nl: Biedt een formulierelement aan dat bepaalt of de gebruiker een mens is.

en: Provides a form element for a single checkbox.
nl: Biedt een element aan voor een enkel keuzevakje.

en: Provides a form element for a set of checkboxes, with the ability to enter a custom value.
nl: Biedt een element aan voor een reeks keuzevakjes, met de mogelijkheid om een aangepaste waarde in te voeren.

en: Provides a form element for choosing a color.
nl: Biedt een element aan voor het kiezen van een kleur.

en: Provides an element that wraps child elements in a container.
nl: Biedt een element  aan dat onderliggende elementen in een container verpakt.

en: Provides a form element for date selection.
nl: Biedt een element aan voor datumselectie.

en: Provides a form element for date & time selection using select menus and text fields.
nl: Biedt een element aan voor datum- en tijdselectie met behulp van keuzemenu's en tekstvelden.

en: Provides a form element for date & time selection.
nl: Biedt een element aan voor datum- en tijdselectie.

en: Provides a form element for entering an email address.
nl: Biedt een element aan voor het invoeren van een e-mailadres.

en: Provides a form element to select an entity reference using an autocompletion.
nl: Biedt een element aan om entiteitsverwijzing te selecteren met automatisch aanvullen.

en: Provides a form element for an HTML 'hidden' input element.
nl: Biedt een element aan voor een HTML-element 'hidden'.

en: Provides a form element for selecting a language.
nl: Biedt een element aan voor het selecteren van een taal.

en: Provides a form element to enter a machine name, which is validated to ensure that the name is unique and does not contain disallowed characters.
nl: Biedt een element aan om een machinenaam in te voeren, die wordt gevalideerd om ervoor te zorgen dat de naam uniek is en alleen toegestane tekens bevat.

en: Provides a form element for uploading and saving a file.
nl: Biedt een element aan voor het uploaden van een bestand.

en: Provides a form element for numeric input, with special numeric validation.
nl: Biedt een element aan voor numerieke invoer, met numerieke validatie.

en: Provides a form element for entering a password, with hidden text.
nl: Biedt een element aan voor het invoeren van een wachtwoord, met verborgen tekst.

en: Provides a form element for double-input of passwords.
nl: Biedt een element aan voor dubbele invoer van wachtwoorden ter controle.

en: Provides a form element for a set of radio buttons.
nl: Biedt een element aan voor een reeks keuzerondjes.

en: Provides a form element for input of a number within a specific range using a slider.
nl: Biedt een element aan voor het invoeren van een getal binnen een specifiek bereik met behulp van een schuifregelaar.

en: Provides a form element for a drop-down menu or scrolling selection box.
nl: Biedt een element aan als vervolgkeuzemenu of schuivende-keuzelijst.

en: Provides a form element for a table with radios or checkboxes in left column.
nl: Biedt een element aan voor een tabel met keuzerondjes of keuzevakjes in de linkerkolom.

en: Provides a form element for entering a telephone number.
nl: Biedt een element aan voor het invoeren van een telefoonnummer.

en: Provides a form element for input of a single-line text.
nl: Biedt een element aan voor het invoeren van een tekstregel.

en: Provides a form element for input of multiple-line text.
nl: Biedt een element aan voor het invoeren van tekst met meerdere regels.

en: Provides a form element for input of a URL.
nl: Biedt een element aan voor het invoeren van een URL.

en: Provides a form element for storage of internal information.
nl: Biedt een element aan voor opslag van interne informatie.

en: Provides a form element to collect address information (street, city, state, zip).
nl: Biedt een element aan om adresinformatie te verzamelen (straat, stad, provincie, postcode).

en: Provides a form element for uploading and saving an audio file.
nl: Biedt een element aan voor het uploaden van een audiobestand.

en: Provides a form element for a set of checkboxes.
nl: Biedt een element aan voor een reeks keuzevakjes.

en: Provides a form element to collect contact information (name, address, phone, email).
nl: Biedt een element aan om contactgegevens te verzamelen (naam, adres, telefoon, e-mail).

en: Provides a form element for uploading and saving a document.
nl: Biedt een element aan voor het uploaden en opslaan van een document.

en: Provides a form element for double-input of email addresses.
nl: Biedt een element aan voor dubbele van e-mailadressen ter controle.

en: Provides a form element for multiple email addresses.
nl: Biedt een element aan voor meerdere e-mailadressen.

en: Provides a form element to select multiple entity references using checkboxes.
nl: Biedt een element aan om meerdere entiteitsreferenties te selecteren met behulp van keuzevakjes.

en: Provides a form element to select a single entity reference using radio buttons.
nl: Biedt een element aan om een enkele entiteitsverwijzing te selecteren met behulp van keuzerondjes.

en: Provides a form element to select a single or multiple entity references using a select menu.
nl: Biedt een element aan om een een of meerdere entiteitsreferenties te selecteren met behulp van een keuzemenu.

en: Provides a form element for uploading and saving an image file.
nl: Biedt een element aan voor het uploaden van een afbeelding.

en: Provides a form element to collect a person's full name.
nl: Biedt een element aan om de volledige naam van een persoon te verzamelen.

en: Provides a form element for a set of radio buttons, with the ability to enter a custom value.
nl: Biedt een element aan voor een reeks keuzerondjes, met de mogelijkheid om een aangepaste waarde in te voeren.

en: Provides a form element for a drop-down menu or scrolling selection box, with the ability to enter a custom value.
nl: Biedt een element aan voor een drop-downmenu of een schuivende keuzelijst, met de mogelijkheid om een aangepaste waarde in te voeren.

en: Provides a form element for a table with radios or checkboxes in left column that can be sorted.
nl: Biedt een element aan voor een tabel met keuzerondjes of keuzevakjes in de linkerkolom die kunnen worden gesorteerd.

en: Provides a form element for a table of values that can be sorted.
nl: Biedt een element aan voor een tabel met waarden die kunnen worden gesorteerd.

en: Provides a form element for time selection.
nl: Biedt een element aan voor tijdselectie.

en: Provides a form element for toggling a single on/off state.
nl: Biedt een element aan voor een aan/uit-status.

en: Provides a form element for toggling multiple on/off states.
nl: Biedt een element aan voor meerdere aan/uit-statussen.

en: Provides a form element for uploading and saving a video file.
nl: Biedt een element aan voor het uploaden van een videobestand.

en: No submission selected.
nl: Geen inzendingen geselecteerd.

en: Disable system tray
nl: Systemlade uitschakelen

en: Disable autocompletion
nl: Automatisch aanvullen uitschakelen

en: Display elements in table columns
nl: Elementen in kolommen weergeven

en: Disable off-canvas system tray
nl: Systeemlade buiten-canvas uitschakelen

en: Provides a form element to display a link.
nl: Biedt een element aan om een link weer te geven.

en: A basic page with a webform attached.
nl: Een basispagina voorzien van een formulier.

en: You are editing the original %language language for this webform.
nl: U bewerkt de originele %language versie voor dit formulier.

en: Duplicate webform handler
nl: Formulierhandler dupliceren

en: Open date/time
nl: Openingsdatum/-tijd

en: Close date/time
nl: Sluitingsdatum/-tijd

en: Confirmation title
nl: Bevestigingstitel

en: Webform Demo: Application/Evaluation System
nl: Webform Demo: Sollicitatie/evaluatie systeem

en: %title content type already exists, please delete the %title content type before installing the Webform node module.
nl: %title inhoudstype bestaat al, verwijder het inhoudstype %title alvorens de Webform node-module te installeren.

en: %name: this element cannot hold more than @count values.
nl: %name: dit element kan niet meer dan @count waarden bevatten.

en: Scheduled [@total]
nl: Gepland [@total]

en: Scheduled (@state)
nl: Gepland (@state)

en: Page title to be shown upon successful submission.
nl: Paginatitel die wordt weergegeven na succesvolle inzending.

en: A jQuery plugin for entering and validating international telephone numbers. It adds a flag dropdown to any input, detects the user's country, displays a relevant placeholder and provides formatting/validation methods.
nl: Een jQuery-plug-in voor het invoeren en valideren van internationale telefoonnummers. Het voegt een keuzemenu met vlaggen toe aan elke invoer, detecteert het land van de gebruiker, toont relevante placeholder en biedt opmaak-/validatiemethoden.

en: Telephone settings
nl: Telefooninstellingen

en: Enhance support for international phone numbers
nl: Ondersteuning voor internationale telefoonnummers verbeteren

en: Enhance the telephone element's international support using the jQuery <a href=":href">International Telephone Input</a> plugin.
nl: Verbeter de internationale ondersteuning van het telefoonelement met behulp van de jQuery <a href=":href">International Telephone Input</a>-plugin.

en: Provides an element to render basic HTML markup.
nl: Biedt een element aan om basis HTML-opmaak weer te geven.

en: Provides a form element to display a telephone number with type and extension.
nl: Biedt een element aan om een telefoonnummer met type en extensie weer te geven.

en: Provides a form element to select a single or multiple terms displayed as hierarchical tree or as breadcrumbs using a select menu.
nl: Biedt een element aan om een een of meerdere termen te selecteren die worden weergegeven als hiërarchische boomstructuur of als broodkruimels met behulp van een keuzemenu.

en: Phone type
nl: Telefoontype

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
nl: Thuis: Thuis
    Kantoor: Kantoor
    Mobiel: Mobiel

en: Webform roles
nl: Formulierrollen

en: The email addresses of all users assigned to the %title role.
nl: De e-mail adressen van alle gebruikers met de rol %title.

en: Restrict webform element access to certain roles and users.
nl: Toegang tot formulier-elementen beperken tot bepaalde rollen en gebruikers.

en: View any webform submission
nl: Alle inzendingen bekijken

en: Allows viewing <em>all</em> submissions.
nl: Bekijken van <em>alle</em> inzendingen toestaan.

en: View own webform submission
nl: Eigen inzending bekijken

en: Edit any webform submission
nl: Alle inzendingen bewerken

en: Allows updating <em>all</em> submissions.
nl: Bijwerken van <em>alle</em> inzendingen toestaan.

en: Edit own webform submission
nl: Eigen inzendingen bewerken

en: Allows deleting <em>all</em> submissions.
nl: Verwijderen van <em>alle</em> inzendingen toestaan.

en: Delete own webform submission
nl: Eigen inzendingen verwijderen

en: Default submission logging
nl: Standaard-logging inzendingen

en: Form CSS classes
nl: CSS-klassen formulier

en: Default from email
nl: Standaard 'van'-email

en: Default reply to email
nl: Standaard 'antwoord aan'-email

en: Default return path email
nl: Standaard 'return path'-email

en: Form open message
nl: 'Formulier open'-bericht

en: Form previous submissions notification
nl: Bericht over eerdere inzendingen van het formulier

en: Submission logging
nl: Logging van inzendingen

en: Email to address options
nl: Opties e-mail 'aan'-adres

en: Email BCC address options
nl: Opties e-mail 'BCC'-adres

en: Email CC address options
nl: Opties e-mail 'CC'-adres

en: Email from address options
nl: Opties e-mail 'van'-adres

en: Reply to email
nl: 'Antwoord aan' e-mail

en: Return path email
nl: 'Return path' e-mail

en: Webform open date/time
nl: Formulier open (datum/tijd)

en: Webform close date/time
nl: Formulier gesloten (datum/tijd)

en: To uninstall Webform node, delete all content that has the Webform content type.
nl: Verwijder alle inhoud van het Webform-inhoudstype alvorens de module te deïnstalleren.

en: There is data for this element in the database. This setting can no longer be changed.
nl: Er zijn gegevens voor dit element in de database. Deze instelling kan niet meer worden gewijzigd.

en: A message to be displayed notifying the user that the webform is going to be opening to submissions. The opening message will only be displayed when a webform is scheduled to be opened.
nl: Een bericht dat wordt weergegeven om de gebruiker te informeren wanneer het formulier zal worden geopend voor inzendingen. Het bericht wordt alleen weergegeven als het openen van het formulier is ingepland.

en: A message to be displayed notifying the user that the webform is closed. The closed message will be displayed when a webform's status is closed or a submission limit is reached.
nl: Een bericht dat wordt weergegeven om de gebruiker te informeren dat het formulier is gesloten. Het bericht wordt weergegeven wanneer de status van een formulier gesloten is of een inzendingslimiet is bereikt.

en: Allow your users to save and finish the webform later
nl: Sta de gebruikers toe het formulier op te slaan en later af te ronden

en: Authenticated and anonymous users
nl: Geverifieerde en anonieme gebruikers

en: Please make sure to enable the <a href=":href">automatic purging of draft submissions</a>, to ensure that your database is not filled with abandoned anonymous submissions in draft.
nl: Zorg ervoor dat u het <a href=":href">automatisch opschonen van conceptinzendingen</a> inschakelt, om ervoor te zorgen dat uw database niet wordt gevuld met anonieme conceptinzendingen.

en: Submission behaviors
nl: Gedrag inzendingen

en: If checked, drafts and submissions created by an anonymous user will be reassigned to their user account when they login.
nl: Indien aangevinkt, worden concepten en inzendingen die zijn gemaakt door een anonieme gebruiker toegewezen aan hun gebruikersaccount wanneer ze inloggen.

en: Log submission events
nl: Inzendingsgebeurtenissen loggen

en: Total submissions limit per source entity
nl: Totale inzendingslimiet per bronentiteit

en: Per user submission limit per source entity
nl: Inzendingslimiet per gebruiker per entiteit

en: The username of the user that submitted the webform.
nl: De gebruikersnaam van de gebruiker die het formulier heeft ingediend.

en: Value is not
nl: Waarde is niet

en: Default reply-to email
nl: Standaard reply-to email

en: Initial country
nl: Initieel land

en: Provides a form element for selecting images.
nl: Biedt een element aan voor het selecteren van afbeeldingen.

en: Source title
nl: Brontitel

en: Provides a form element where source values can mapped to destination values.
nl: Biedt een element aan waarin bronwaarden kunnen worden toegewezen aan doelwaarden.

en: Provides a form element to select a single or multiple terms displayed as hierarchical tree or as breadcrumbs using checkboxes.
nl: Biedt een element aan om een of meerdere termen te selecteren die worden weergegeven als hiërarchische boomstructuur of als broodkruimels met behulp van keuzevakjes.

en: To email address
nl: Aan e-mailadres

en: CC email address
nl: CC e-mailadres

en: BCC email address
nl: BCC e-mailadres

en: '@subject' sent to '@to_mail' from '@from_name' [@from_mail]'.
nl: '@subject' verzonden naar '@to_mail' van '@from_name' [@from_mail]'.

en: Other (Used when 'other' value is entered)
nl: Anders (Gebruikt wanneer de waarde 'anders' is ingevoerd)

en: Empty (Used when no option is selected)
nl: Leeg (gebruikt wanneer geen optie is geselecteerd)

en: Default (This email address will always be included)
nl: Standaard (dit e-mailadres wordt altijd vermeld)

en: Sent when:
nl: Verzonden als:

en: This form has not yet been opened to submissions.
nl: Dit formulier is nog niet geopend voor inzendingen.

en: Demographic
nl: Demografisch

en: Dialog width
nl: Breedte dialoogvenster

en: The date the webform is open to new submissions.
nl: De datum waarop het formulier wordt geopend voor nieuwe inzendingen.

en: The date the webform is closed to new submissions.
nl: De datum waarop het formulier wordt gesloten voor nieuwe inzendingen.

en: Excluded libraries
nl: Uitgesloten bibliotheken

en: Demo: Event @index
nl: Demo: Evenement @index

en: This is example of event with a registration form that sends an email confirmation and an email reminder 1 day before the event.
nl: Dit is een voorbeeld van een evenement met een registratieformulier dat een e-mailbevestiging verstuurt en een dag voor het evenement een herinnering.

en: Webform Demo: Event Registration System
nl: Webform Demo: Evenement registratiesysteem

en: scheduled
nl: gepland

en: rescheduled
nl: opnieuw gepland

en: already scheduled
nl: al gepland

en: unscheduled
nl: ongepland

en: Already Scheduled
nl: Al gepland

en: Show all webforms
nl: Alle formulieren tonen

en: @total elements
nl: @total elementen

en: Reply-to email address
nl: Reply-to email-adres

en: Debug: Email: @title
nl: Debug: E-mail: @title

en: From mail
nl: Van e-mail

en: To mail
nl: Naar e-mail

en: The email address that a recipient will see when they replying to an email.
nl: Het e-mailadres dat een ontvanger te zien krijgt wanneer hij een e-mail beantwoordt.

en: Leave blank to use %email as the '@title' email.
nl: Laat leeg om %email te gebruiken als de '@title' e-mail.

en: Create submissions
nl: Inzendingen aanmaken

en: Webform tokens from submitted data.
nl: Formulier-tokens van ingezonden gegevens.

en: All items after the 'element_key' are optional.
nl: Alle items na 'element_key' zijn optioneel.

en: The 'delta' is the numeric index for specific value
nl: 'delta' is de numerieke index voor een specifieke waarde

en: The 'sub_element_key' is a composite element's sub element key.
nl: 'sub_element_key' is de key van een sub-element in een samengesteld element.

en: Add 'html' at the end of the token to return HTML markup instead of plain text.
nl: Voeg 'html' aan het eind van een token to om HTML-opmaak te krijgen in plaats van platte tekst.

en: Submit button(s)
nl: Verzendknop(pen)

en: Allows administration of global YAML configuration and options.
nl: Globale YAML-instellingen en -opties beheren.

en: Allows managing any webform and its results.
nl: Staat het beheren van alle formulieren en hun resultaten toe.

en: Allows managing of webform created by the user and its results.
nl: Staat het beheren van eigen formulieren en hun resultaten toe.

en: Duplicate webform options
nl: Formulieropties dupliceren

en: Default preview label
nl: Standaardlabel voorbeeldweergave

en: Excluded submission exporters
nl: Exporteurs uitgesloten inzending

en: Excluded submission handlers
nl: Uitgesloten inzending-handlers

en: Purging settings
nl: Instellingen voor opschoning

en: Preview label
nl: Label voorbeeldweergave

en: PHP usage
nl: PHP-gebruik

en: Below is an example of how to programatically validate and submit a webform submission using PHP.
nl: Hieronder een voorbeeld hoe een formulierinzending met PHP gevalideerd en verzonden kan worden.

en: Webform %webform_id not found.
nl: Formulier %webform_id niet gevonden.

en: New submission %title added.
nl: Nieuwe inzending %title toegevoegd.

en: Submission handlers
nl: Inzending-handlers

en: Select available submission handlers
nl: Selecteer beschikbare inzending-handlers

en: Wizard previous
nl: Wizard vorige

en: wizard previous
nl: wizard vorige

en: Wizard next
nl: Wizard volgende

en: wizard next
nl: wizard volgende

en: Preview previous
nl: Voorbeeldweergave vorige

en: preview previous
nl: voorbeeldweergave vorige

en: Preview next
nl: Voorbeeldweergave volgende

en: preview next
nl: voorbeeldweergave volgende

en: @title button
nl: Knop @title

en: Hide @label button
nl: Knop @label verbergen

en: Provides an element that contains a Webform's submit, draft, wizard, and/or preview buttons.
nl: Biedt een element aan dat de verzend-, concept-, wizard- en/of voorbeeldknoppen van een formulier bevat.

en: The value will be stored in the database. As a result, it will only be recalculated when the submission is updated. This option is required when accessing the computed element through Views.
nl: De waarde wordt opgeslagen in de database. Deze wordt pas opnieuw berekend wanneer de inzending wordt bijgewerkt. Deze optie is vereist bij toegang tot het berekende element via overzichten.

en: The following variables are available:
nl: De volgende variabelen zijn beschikbaar:

en: Protect %label with Antibot
nl: %label met Antibot beschermen

en: <a href=":href_webform">Antibot protection</a> is enabled for all webforms.
nl: <a href=":href_webform">Antibot bescherming</a> is ingeschakeld voor alle formulieren.

en: The <a href=":href">Maillog</a> module is logging all emails.
nl: De <a href=":href">Maillog</a>-module logt alle e-mails.

en: The <a href=":href">Maillog</a> module is installed.
nl: De <a href=":href">Maillog</a>-module is geïnstalleerd.

en: Emails will displayed on this page.
nl: E-mails worden op deze pagina weergegeven.

en: No emails will be sent.
nl: Er worden geen e-mails verzonden.

en: [webform:title]: Preview
nl: [webform:title]: Voorbeeldweergave

en: No images found.
nl: Geen afbeeldingen gevonden.

en: The total number of submissions allowed for the webform.
nl: Het totaal aantal inzendingen toegestaan voor het formulier.

en: Total submissions
nl: Totaal aantal inzendingen

en: The current number of submissions for the webform.
nl: Het huidige aantal inzendingen van het formulier.

en: The total number of submissions allowed per user for the webform.
nl: Het totaalaantal inzendingen per gebruiker dat is toegestaan voor het formulier.

en: Per user total submissions
nl: Totaal aantal inzendingen per gebruiker

en: The current number of submissions for the user for the webform.
nl: Huidig aantal inzendingen van de gebruiker voor het formulier.

en: The total number of submissions allowed for the webform source entity.
nl: Totaalaantal inzendingen toegestaan voor de formulier-entiteit.

en: Total submissions for source entity
nl: Totaalaantal inzendingen voor bron-entiteit

en: The current number of submissions for the webform source entity.
nl: Het huidige aantal inzendingen van de bron-entiteit van het formulier.

en: The total number of submissions allowed per user for the webform source entity.
nl: Totaalaantal inzendingen dat per gebruiker toegestaan is voor de bron-entiteit van het formulier.

en: The current number of submissions for the user for the webform source entity.
nl: Huidig aantal inzendingen van de gebruiker voor de bron-entiteit.

en: The 'entity:*' applies to the referenced entity
nl: 'entity:*' is van toepassing op de entiteit waarnaar verwezen wordt

en: The source entity or webform that the webform submission was submitted from.
nl: De bron-entiteit of het formulier waar de inzending ingezonden werd.

en: Default submission label
nl: Standaardlabel inzendingen

en: Preview CSS classes
nl: Voorvertoning CSS-klassen

en: Default empty option
nl: Standaardoptie 'leeg'

en: Default empty option required label
nl: Standaardlabel 'lege optie verplicht'

en: Default empty option optional label
nl: Standaardlabel 'lege optie niet verplicht'

en: Redirect anonymous users to login when attempting to access private file uploads.
nl: Login-pagina weergeven als anonieme gebruikers privébestanden proberen te benaderen.

en: Default to email
nl: Standaard 'aan'-email

en: Form prepopulate source entity required
nl: Verplichte bronentiteit voorinvulling

en: Form prepopulate source entity type
nl: Bronentiteitstype voorinvulling

en: Submission user columns
nl: Inzending gebruikerskolommen

en: Preview attributes
nl: Attributen-voorbeeldweergave

en: Preview excluded elements
nl: Uitgesloten elementen in voorvertoning

en: Allow users to save and finish the webform later.
nl: Staat gebruikers toe het formulier op te slaan en later af te maken.

en: Always include private and restricted access elements.
nl: Privé- en afgeschermde elementen altijd invoegen.

en: Webform submission limits block
nl: Formulier inzendingslimieten-blok

en: Progress bar label
nl: Label voortgangsbalk

en: Source entity id
nl: Bron entiteits-ID

en: Helps support Webform to Bootstrap integration.
nl: Ondersteunt Webform naar Bootstrap integratie.

en: If you wish to include only parts of the submission in the preview, select the elements that should be included. Please note, element specific access controls are still applied to displayed elements.
nl: Als u alleen delen van de inzending in de voorbeeldweergave wilt opnemen, selecteert u de elementen die moeten worden opgenomen. Houd er rekening mee dat elementspecifieke toegangscontroles nog steeds worden toegepast op weergegeven elementen.

en: Submission label
nl: Label van inzending

en: Below columns are displayed to users who can view previous submissions and/or pending drafts.
nl: Onderstaande kolommen worden weergegeven aan gebruikers die eerdere inzendingen en/of concepten in afwachting kunnen bekijken.

en: Ajax settings
nl: Ajax-instellingen

en: If checked, paging, saving of drafts, previews, submissions, and confirmations will not initiate a page refresh.
nl: Indien ingeschakeld zal paginering, opslaan van concepten, voorvertoning, inzending en bevestiging geen paginavernieuwing initiëren.

en: Drafts for %webform for %user
nl: Concepten voor %webform voor %user

en: Draft [@total]
nl: Concept [@total]

en: Submission title
nl: Titel van inzending

en: Please login to access the uploaded file.
nl: Login om toegang te krijgen tot het bestand.

en: Use date picker
nl: Datumkiezer gebruiken

en: Long date - @format (@date)
nl: Lange datum - @format (@date)

en: Use time picker
nl: Tijdkiezer gebruiken

en: If checked, HTML5 time element will be replaced with <a href="http://jonthornton.github.io/jquery-timepicker/">jQuery UI timepicker</a>
nl: Indien aangevinkt, wordt het HTML5-tijdelement vervangen door <a href="http://jonthornton.github.io/jquery-timepicker/">jQuery UI timepicker</a>

en: If checked, access controls for included element will be ignored.
nl: Indien ingeschakeld, worden toegangscontroles voor het opgenomen element genegeerd.

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
nl: [webform_submission:submitted-to]: Inzending #[webform_submission:serial]

en: The serial number of the webform submission.
nl: Het serienummer van de inzending.

en: The ID of the webform submission.
nl: Het ID van de inzending.

en: The URL that can used to update the webform submission. The webform must be configured to allow users to update a submission using a secure token.
nl: De URL die kan worden gebruikt om de inzending van het webformulier bij te werken. Het webformulier moet zo worden geconfigureerd dat gebruikers een inzending kunnen bijwerken met een beveiligde token.

en: Webform SugarCRM Integration
nl: Webform SugarCRM-integratie

en: Handler response
nl: Handler-reactie

en: Webform handler response tokens.
nl: Tokens voor de reactie van formulier-handlers.

en: For example, to display a remote post's confirmation number you would use the [webform:handler:remote_post:completed:confirmation_number] token.
nl: Om het bevestigingsnummer van een externe inzending te tonen gebruikt u bijvoorbeeld het token [webform:handler:remote_post:completed:confirmation_number].

en: Choose files
nl: Kies bestanden

en: Webforms: Submissions
nl: Formulieren: Inzendingen

en: Empty element message/placeholder
nl: Bericht/plaatshouder leeg element

en: HTML editor settings
nl: Instellingen HTML-editor

en: Tidy HTML markup
nl: HTML-opmaak opschonen

en: Disable promotions
nl: Promoties uitschakelen

en: Display reset button
nl: Resetknop weergeven

en: Preview exclude empty elements
nl: Lege elementen uitsluiten van voorbeeldweergave

en: Completed URL
nl: Voltooid-URL

en: Completed custom data
nl: Aangepaste gegevens bij voltooien

en: Updated URL
nl: Bijgewerkte URL

en: Updated custom data
nl: Aangepaste gegevens bij bijwerken

en: Deleted URL
nl: Verwijderde URL

en: Deleted custom data
nl: Aangepaste gegevens bij verwijderen

en: Converted URL
nl: Omgezet-URL

en: Converted custom data
nl: Aangepaste gegevens omgezet

en: Provides an example that shows how to create a Webform composite.
nl: Biedt een voorbeeld van het maken van een samengesteld element.

en: Webform example
nl: Webform voorbeeld

en: Webform example element
nl: Webform voorbeeldelement

en: Provides a webform element example.
nl: Biedt een voorbeeldelement.

en: Example elements
nl: Voorbeeldelementen

en: Provides an example that shows how to create a Webform element.
nl: Biedt een voorbeeld hoe een formulierelement gemaakt wordt.

en: Processed @type request.
nl: @type-aanvraag verwerkt.

en: There are no nodes with webform entity references. Please create add a Webform field to content type.
nl: Er zijn geen nodes met verwijzingen naar webform-entiteiten. Voeg eerst een Webform-veld  toe aan een inhoudstype.

en: There are no webform node references.
nl: Er zijn geen verwijzingen naar webform-nodes.

en: Hide preview
nl: Voorbeeldweergave verbergen

en: Basic HTML markup.
nl: Basis HTML-opmaak.

en: Exclude empty elements
nl: Lege elementen uitsluiten

en: Default reset button label
nl: Standaardlabel knop opnieuw instellen

en: %label webform can not be previewed when editing content.
nl: Het webformulier %label kan niet voorvertoond worden tijdens het bewerken van inhoud.

en: Apply classes to the button. Button classes default to 'button button-primary'.
nl: Classes toepassen op de knop. Knop-classes zijn standaard ingesteld op 'button button-primary'.

en: Six
nl: Zes

en: This is a <strong>warning</strong> message.
nl: Dit is een <strong>waarschuwingsbericht</strong>.

en: @title custom data
nl: @title aangepaste data

en: Deleted URL:
nl: Verwijderde URL:

en: {Empty}
nl: {Leeg}

en: Entity reference format items
nl: Opmaak entiteitsreferentie-items

en: Entity reference format item
nl: Opmaak entiteitsreferentie-item

en: Handle plugin ID
nl: Plugin-ID handler

en: Handler instance ID
nl: Instantie-ID handler

en: Webform example composite
nl: Webform voorbeeld samengesteld element

en: Trigger/Value
nl: Trigger/Waarde

en: Saving of submissions is disabled, submission settings, submission limits, purging and the saving of drafts is disabled. Submissions must be sent via an email or handled using a <a href=":href">custom webform handler</a>.
nl: Het opslaan van inzendingen is uitgeschakeld, indieningsinstellingen, indieningslimieten, opschonen en het opslaan van concepten is uitgeschakeld. Inzendingen moeten worden verzonden via een e-mail of worden afgehandeld met behulp van een <a href=":href">aangepaste formulier-handler</a>.

en: Specifies the legal number intervals. Leave blank to support any number interval. Decimals are supported.
nl: Specificeert de toegestane cijferintervallen. Laat dit veld leeg om alle cijferintervallen te ondersteunen. Decimalen worden ondersteund.

en: @label: Image
nl: @label: Afbeelding

en: Options single value format
nl: Opmaakopties één waarde

en: Options multiple values format
nl: Opmaakopties meerdere waardes

en: Elements that collect a single option value include select menus, radios, and buttons.
nl: Elementen die een enkele optiewaarde verzamelen, zijn onder meer keuzemenu's, keuzebolletjes en knoppen.

en: Elements that collect multiple option values include multi-select, checkboxes, and toggles.
nl: Elementen die meerdere optiewaarden verzamelen, zijn onder meer meervoudige keuze, keuzevakjes en schakelaars.

en: Default sender email
nl: Standaard 'afzender'-email

en: Webform: Bootstrap integration
nl: Webform: Bootstrap integratie

en: Time step
nl: Tijdstap

en: A basic feedback template.
nl: Een standaard feedback-template.

en: Contact URL
nl: Contact-URL

en: Webforms: Forms configuration
nl: Formulieren: Formulierinstellingen

en: Webforms: Elements configuration
nl: Formulieren: Elementinstellingen

en: Webforms: Submissions configuration
nl: Formulieren: Inzendingen instellen

en: Webforms: Handlers configuration
nl: Formulieren: Handlers instellen

en: Webforms: Exporters configuration
nl: Formulieren: Exporteurs instellen

en: Webforms: Libraries configuration
nl: Formulieren: Bibliotheken instellen

en: Webforms: Advanced configuration
nl: Formulieren: Geavanceerde instellingen

en: Webforms: Add-ons
nl: Formulieren: Add-ons

en: Webforms: Submissions purge
nl: Formulieren: Inzendingen opschonen

en: Default wizard confirmation label
nl: Standaardlabel wizard-bevestiging

en: Default more title
nl: Standaardtitel meer

en: Default section title tag
nl: Standaardtag sectietitel

en: Batch email size
nl: Email batchgrootte

en: Display element description as help text (tooltip)
nl: Elementbeschrijving weergeven als helptekst (tooltip)

en: Check if CDN is being used for external libraries
nl: Controleer of voor externe bibliotheken CDN wordt gebruikt

en: Check if Webform Bootstrap Integration module is installed when using the Bootstrap theme
nl: Controleer of de module Webform Bootstrap Integration geïnstalleerd is bij gebruik van het thema Bootstrap

en: Check if SPAM protection module is installed
nl: Controleer of er een SPAM-beschermingsmodule geïnstalleerd is

en: Wizard confirmation label
nl: Label bevestigingspagina in wizard

en: Track wizard progress in the URL
nl: Wizard-voortgang in de URL tonen

en: Allow users to save multiple drafts
nl: Staat gebruiker toe om meerdere concepten op te slaan

en: Set default value
nl: Standaardwaarde instellen

en: The <strong>Elements</strong>  page allows users to add, update, duplicate and delete elements and wizard pages.
nl: Op de pagina <strong>Elementen</strong> kunnen gebruikers elementen en pagina's toevoegen, bewerken, dupliceren en verwijderen.

en: The <strong>Submissions</strong> page displays a customizable overview of a webform's submissions.
nl: De pagina <strong>Inzendingen</strong> toont een aanpasbaar overzicht van de inzendingen van een formulier.

en: Submissions can be reviewed, updated, flagged and/or annotated.
nl: Inzendingen kunnen worden bekeken, bijgewerkt, gemarkeerd en/of geannoteerd.

en: The <strong>View</strong> page displays a submission's general information and data.
nl: De pagina <strong>Bekijken</strong> toont de algemene informatie en gegevens van een inzending.

en: The <strong>Table</strong> page displays a submission's general information and data using tabular layout.
nl: De pagina <strong>Tabel</strong> toont de algemene informatie en gegevens van een inzending in een tabel.

en: The <strong>Plain text</strong> page displays a submission's general information and data as plain text.
nl: De pagina <strong>Platte tekst</strong> toont de algemene informatie en gegevens van een inzending als platte tekst.

en: The <strong>Data (YAML)</strong> page displays a submission's raw data as YAML.
nl: De pagina <strong>Gegevens (YAML)</strong> toont de onbewerkte gegevens van een inzending als YAML.

en: The <strong>Schema</strong> page displays an overview of a webform's elements and specified data types, which can be used to map webform submissions to an external API.
nl: De pagina <strong>Schema</strong> toont een overzicht van de elementen van een formulier en gespecificeerde gegevenstypen, die kunnen worden gebruikt om inzendingen toe te wijzen aan een externe API.

en: A <strong>Webform Node</strong> allows webforms to be fully integrated into a website as nodes.
nl: Met een <strong>Webform-node</strong> worden formulieren volledig geïntegreerd in een website als nodes.

en: The <strong>Reference</strong> pages displays an overview of a webform's references and allows you to quickly create new references (a.k.a Webform nodes).
nl: De pagina <strong>Referenties</strong> toont een overzicht van de verwijzingen van een formulier en stelt u in staat om snel nieuwe verwijzingen aan te maken (ook wel Webform-nodes genoemd).

en: The <strong>Submissions</strong> page displays a customizable overview of a webform node's submissions.
nl: De pagina <strong>Inzendingen</strong> toont een aanpasbaar overzicht van de inzendingen van een Webform-node.

en: Submissions can be reviewed, updated, flagged and annotated.
nl: Inzendingen kunnen worden bekeken, bijgewerkt, gemarkeerd en geannoteerd.

en: Only webform administrators are allowed to access this page and create new submissions.
nl: Alleen webformulierbeheerders hebben toegang tot deze pagina en kunnen nieuwe inzendingen maken.

en: The delimiter used when an element has multiple values.
nl: Dit scheidingsteken wordt gebruikt als een element meerdere waardes heeft.

en: Include an element's title with all sub elements and values in each column header
nl: Neem de titel van een element op met alle subelementen en waarden in elke kolomkop

en: Star/flag the status of this submission
nl: De status van deze inzending een ster geven/markeren

en: If checked, users will not be allowed to navigate back to the form using the browser's back button.
nl: Indien aangevinkt, kunnen gebruikers niet terug naar het formulier navigeren met de terugknop van de browser.

en: Disable saving of submissions
nl: Opslaan van inzendingen uitschakelen

en: If saving of submissions is disabled, submission settings, submission limits, purging and the saving of drafts will be disabled. Submissions must be sent via an email or processed using a custom <a href=":href">webform handler</a>.
nl: Als het opslaan van inzendingen is uitgeschakeld, worden de indieningsinstellingen, indieningslimieten, opschonen en het opslaan van concepten uitgeschakeld. Inzendingen moeten worden verzonden via een e-mail of worden afgewerkt met behulp van een aangepaste <a href=":href">webform handler</a>.

en: Select where the page should be scrolled to when paging, saving of drafts, previews, submissions, and confirmations. Select 'None' to disable scrolling.
nl: Selecteer waar de pagina moet worden geschoven bij het bladeren, opslaan van concepten, previews, inzendingen en bevestigingen. Selecteer 'Geen' om schuiven uit te schakelen.

en: Convert anonymous user drafts and submissions to authenticated user
nl: Converteer concepten en inzendingen van anonieme gebruikers naar een geverifieerde gebruiker

en: If checked users will be able to update a submission using the webform's URL appended with the submission's (secure) token.
nl: Indien aangevinkt kunnen gebruikers een inzending bijwerken met behulp van de URL van het webformulier die is toegevoegd aan de (beveiligde) token van de inzending.

en: Limit the number of submissions per user. A user is identified by their user id if logged-in, or by their Cookie if anonymous.
nl: Beperk het aantal inzendingen per gebruiker. Een gebruiker wordt geïdentificeerd aan de hand van zijn gebruikers-ID als hij is ingelogd, of aan de hand van zijn cookie als hij anoniem is.

en: Header 1 (h1)
nl: Kop 1 (h1)

en: Header 2 (h2)
nl: Kop 2 (h2)

en: Header 3 (h3)
nl: Kop 3 (h3)

en: Header 4 (h4)
nl: Kop 4 (h4)

en: Header 5 (h5)
nl: Kop 5 (h5)

en: Header 6 (h6)
nl: Kop 6 (h6)

en: The label to show for the first default option for a required select menus.
nl: Het label dat moet worden weergegeven voor de eerste standaardoptie voor een vereist selectiemenu.

en: The label to show for the first default option for an optional select menus.
nl: Het label dat moet worden weergegeven voor de eerste standaardoptie voor optionele menu's.

en: If checked, users will not be allowed to navigate back to the webform using the browser's back button.
nl: Indien aangevinkt, kunnen gebruikers niet terug naar het webformulier navigeren met de terugknop van de browser.

en: If unchecked, the elements will no longer be sortable.
nl: Indien niet aangevinkt, zullen de elementen niet langer sorteerbaar zijn.

en: The click-able label used to open and close more text.
nl: Het klikbare label dat wordt gebruikt om meer tekst te openen en te sluiten.

en: More text
nl: Meer tekst

en: A long description of the element that provides form additional information which can opened and closed.
nl: Een uitgebreide omschrijving van het element met aanvullende informatie en kan worden geopend en gesloten.

en: You may use tokens. Tokens should use the 'html_date' or 'html_datetime' date format. (i.e. @date_format)
nl: U mag tokens gebruiken. Tokens moeten het datumformaat 'html_date' of 'html_datetime' gebruiken. (bijv.@date_format)

en: Compact, with the option values delimited by commas in one column.
nl: Compact, met de optiewaarden gescheiden door komma's in één kolom.

en: Separate, with each possible option value in its own column.
nl: Apart, met elke mogelijke optiewaarde in een eigen kolom.

en: Provides a form element to create custom composites using a grid/table layout.
nl: Biedt een formulierelement aan om aangepaste composities te maken met behulp van een raster-/tabel lay-out.

en: @title help text
nl: @title helptekst

en: Randomizes the order of the images when they are displayed in the webform
nl: Maakt de volgorde van de opties willekeurig wanneer ze in het formulier worden weergegeven

en: Title/Placeholder
nl: Titel/plaatshouder

en: Horizontal rule CSS classes
nl: CSS-klassen horizontale lijn

en: The label of the webform submission.
nl: Het label van de inzending.

en: Total submissions limit interval
nl: Interval van limiet totaal aantal inzendingen

en: The total submissions interval for the webform.
nl: De interval voor het totaal aantal inzendingen voor het formulier.

en: Per user submission limit interval
nl: Interval voor inzendingslimiet per gebruiker

en: The total submissions interval per user for the webform.
nl: De interval voor het totaalaantal inzendingen per gebruiker voor het formulier.

en: Total submissions limit interval per source entity
nl: Interval voor totaalaantal inzendingen per bron-entiteit.

en: The total submissions interval for the webform source entity.
nl: Interval voor totaalaantal inzendingen voor bron-entiteit van het formulier.

en: The total submissions interval per user for the webform source entity.
nl: Interval voor het totaalaantal inzendingen per gebruiker voor de bron-entiteit van het formulier.

en: Convert anonymous drafts and submissions to authenticated
nl: Anonieme concepten en inzendingen converteren naar geverifieerd

en: Submit previous wizard page when browser back button is clicked
nl: Verzend voorgaande wizard-pagina als de terug-knop van de browser wordt geklikt

en: Submission exception message
nl: Bericht bij foutmeldingen tijdens inzenden

en: Limit total interval
nl: Totaallimiet interval

en: Limit user interval
nl: Gebruikerslimiet interval

en: Entity limit total interval
nl: Entiteitslimiet totaal-interval

en: Entity limit user interval
nl: Entiteitslimiet per gebruiker-interval

en: Webform select display format settings
nl: Weergave-instellingen voor selectielijsten

en: Default submission exception message
nl: Standaardbericht bij foutmeldingen tijdens inzenden

en: Login message when access denied to private file uploads.
nl: Loginbericht bij weigeren toegang tot privébestanden.

en: Displays an HTML container. (i.e. @div)
nl: Toont een HTML-container. (bijv. @div)

en: Displays a form label without any associated element. (i.e. @label)
nl: Toont een formulierlabel zonder enig bijbehorend element. (bijv. @label)

en: Displays a custom table. (i.e. @table).
nl: Toont een aangepaste tabel. (bijv. @table).

en: Displays a section container (i.e. @section) with a header (i.e. @header).
nl: Toont een sectiecontainer (bijv. @section) met een header (bijv. @header).

en: A message to be displayed if submission handling breaks.
nl: Een bericht dat moet worden weergegeven als de verwerking van de inzending niet werkt.

en: Please note when an element is hidden it will not be required.
nl: Let op: wanneer een element verborgen is zal hij niet vereist zijn.

en: Saving of results is disabled.
nl: Opslaan van resultaten is uitgeschakeld.

en: Element key
nl: Element sleutel

en: Debug: Action: @title
nl: Debug: Actie: @title

en: Custom settings (YAML)
nl: Aangepaste instellingen (YAML)

en: Available custom settings
nl: Beschikbare aangepaste instellingen

en: Unknown custom %name setting(s).
nl: Onbekende aangepaste %name-instelling(en).

en: Debug: Settings: @title
nl: Debug: Instellingen: @title

en: every @increment minutes
nl: elke @increment minuten

en: every @increment hours
nl: elke @increment uur

en: every @increment days
nl: elke @increment dagen

en: every @increment weeks
nl: elke @increment weken

en: every year
nl: ieder jaar

en: Data (keys):
nl: Data (sleutels):

en: Execute when:
nl: Uitvoeren als:

en: Please login to access this submission.
nl: Login om toegang te krijgen tot deze inzending.

en: Unable to process this submission. Please contact the site administrator.
nl: De inzending kan niet verwerkt worden. Neem alstublieft contact op met de site administrator.

en: The Webform module may not update properly using this administrative interface. It is strongly recommended that you update the Webform module <a href=":href_manual">manually</a> or by using <a href=":href_drush">Drush</a>.
nl: De module Webform wordt niet correct bijgewerkt via deze beheersinterface. Werk deze module <a href=":href_manual">handmatig</a> bij of via <a href=":href_drush">Drush</a>.

en: Please make sure to backup your website before updating the Webform module.
nl: Backup de website voordat de Webform-module bijgewerkt wordt.

en: Edit webform Twig templates
nl: Formulier Twig-sjablonen bewerken

en: Use as Likert
nl: Als Likertschaal gebruiken

en: Add @label element
nl: @label-element toevoegen

en: Use as likert
nl: Als likertschaal gebruiken

en: Only webform administrators and user's assigned the 'Edit webform Twig templates' permission are allowed to edit this Twig template.
nl: Alleen formulierbeheerders en gebruikers met de machtiging ‘Formulier Twig-templates bewerken', mogen dit Twig-template bewerken.

en: Not Pattern
nl: Niet patroon

en: Sanitize file name
nl: Bestandsnaam opschonen

en: If checked, file name will be transliterated, lower-cased and all special characters converted to dashes (-).
nl: Indien aangevinkt worden bestandsnamen getranslitereerd, letters omgezet naar onderkast en alle speciale tekens worden omgezet naar streepjes (-).

en: Generate Excel compatible file
nl: Genereer Excel-compatibel bestand

en: every @increment years
nl: elke @increment jaar

en: Lock selected submission configuration
nl: Geselecteerde inzendingconfiguratie vergrendelen

en: Unlock selected submission configuration
nl: Geselecteerde inzendingconfiguratie ontgrendelen

en: Display required indicator
nl: 'Verplicht'-indicator weergeven

en: Submission locked message
nl: Bericht bij vergrendelde inzendingen

en: Autofill with previous submission
nl: Automatisch invullen met voorgaande inzending

en: Autofill with previous submission message
nl: Bericht bij automatisch aanvullen met vorige inzending

en: Autofill excluded elements
nl: Elementen niet automatisch invullen

en: Display required indicator label
nl: Verplicht-indicator weergeven

en: Default submission locked message
nl: Standaardbericht bij vergrendelde inzendingen

en: Default submission autofill message
nl: Standaardbericht inzending automatisch invullen

en: A flag that indicates a locked webform submission.
nl: Een vlag die een vergrendelde inzending markeert.

en: You have successfully installed the Webform module.
nl: U heeft succesvol de Webform-module geïnstalleerd.

en: Locked [@total]
nl: vergrendeld [@total]

en: Unlocked [@total]
nl: Ontgrendeld [@total]

en: If checked, this submissions will be starred when reviewing results.
nl: Indien aangevinkt, krijgen deze inzendingen een ster bij het beoordelen van de resultaten.

en: Lock this submission
nl: Deze inzending vergrendelen

en: If checked, users will not be able to update this submission.
nl: Indien aangevinkt, kunnen gebruikers deze inzending niet bijwerken.

en: If checked, a required elements indicator will be added to this webform.
nl: Indien aangevinkt, wordt een indicator voor vereiste elementen aan dit formulier toegevoegd.

en: Autofill with previous submission data
nl: Automatisch aanvullen met eerdere inzendingsgegevens

en: A message to be displayed when form is autofilled with previous submission data.
nl: Een bericht dat wordt weergegeven wanneer het formulier automatisch wordt ingevuld met eerdere inzendingsgegevens.

en: If checked, all off-canvas system trays will be disabled.
nl: Indien geselecteerd worden alle systeemladen buiten-canvas uitgeschakeld.

en: If checked, a required elements indicator will be added to all webforms.
nl: Indien aangevinkt, wordt een indicator voor verplichte elementen toegevoegd aan alle formulieren.

en: Leave blank to not display a message when a form is autofilled.
nl: Laat leeg om geen bericht weer te geven wanneer een formulier automatisch wordt ingevuld.

en: Use [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] to get plain text values.
nl: Gebruik [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] om platte tekstwaarden te krijgen.

en: Lock:
nl: Vergrendelen:

en: Please login to access this form.
nl: Login om toegang te krijgen tot dit formulier.

en: Indicates required field
nl: Aanduiding van verplicht veld

en: This submission has been locked.
nl: Deze inzending is vergrendeld.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
nl: Deze inzending is automatisch ingevuld met uw vorige inzending.

en: Pattern regular expression
nl: Reguliere expressie-patroon

en: Are you sure you want to delete this @item? | Are you sure you want to delete these @items?
nl[0]: Weet u zeker dat u dit @item wil verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u deze @items wil verwijderen?

en: Edit webform options
nl: Formulieropties instellen

en: Disable inline form errors
nl: Inline foutmeldingen uitschakelen

en: Test webform
nl: Formulier testen

en: Provides a webform element for a selecting an image.
nl: Biedt een element aan voor het selecteren van een afbeelding.

en: Maximum @max characters
nl: Maximaal @max tekens

en: If checked, events will be logged for submissions to this webform.
nl: Indien aangevinkt, worden gebeurtenissen gelogd voor inzendingen op dit formulier.

en: Rename uploaded files to this tokenized pattern. Do not include the extension here. The actual file extension will be automatically appended to this pattern.
nl: Hernoem geüploade bestanden naar dit patroon met tokens. Voeg de extensie hier niet toe. De daadwerkelijke bestandsextensie wordt automatisch aan dit patroon toegevoegd.

en: Cute Kittens
nl: Schattige Kittens

en: Multiple value is not supported for %title (@type).
nl: Meerdere waarden worden niet ondersteund voor %title (@type).

en: Exclude query string from confirmation URL
nl: Query-string niet opnemen in URL bevestigingspagina

en: Exclude token from confirmation URL
nl: Token niet opnemen in URL bevestigingspagina

en: Visible (Slide)
nl: Zichtbaar (Uitschuiven)

en: Hidden (Slide)
nl: Verborgen (Inschuiven)

en: Error response message
nl: Fout-antwoordbericht

en: Error response messages
nl: Fout-antwoordberichten

en: <strong>ATTENTION DEVELOPERS!!!</strong> The webform submission form's  BASE_FORM_ID and FORM_ID have changed.
nl: <strong>ATTENTIE ONTWIKKELAARS!!!</strong> Het  BASE_FORM_ID en FORM_ID van de formulieren is gewijzigd.

en: Please make sure to update all webform related <code>hook_form_BASE_FORM_ID_alter()</code> and <code>hook_form_FORM_ID_alter()</code> hooks.
nl: Werk alle <code>hook_form_BASE_FORM_ID_alter()</code> en <code>hook_form_FORM_ID_alter()</code> hooks bij.

en: <a href=":href">Learn more</a>
nl: <a href=":href">Meer informatie</a>

en: Access group
nl: Toegangsgroep

en: Webforms can only be translated via the Webform's (Configuration) Translate tab.
nl: Formulieren kunnen alleen vertaald worden via de tab 'Vertalen' bij formulierinstellingen.

en: Webform plugins
nl: Formulier-plugins

en: Overview of plugins used by the Webform module.
nl: Overzicht van plugins die de Webform-module gebruikt.

en: Webform plugins: Elements
nl: Formulierplugins: Elementen

en: Webform plugins: Handlers
nl: Formulierplugins: Handlers

en: Webform plugins: Exporters
nl: Formulierplugins: Exporteurs

en: Previous submission message
nl: Bericht voor voorgaande inzending

en: Previous submissions message
nl: Bericht voor voorgaande inzendingen

en: Open referenced webform in modal dialog
nl: Het gekoppelde formulier in een modaal dialoogvenster weergeven

en: Default previous submission message
nl: Standaardbericht voorgaande inzending

en: Default previous submissions message
nl: Standaardbericht voorgaande inzendingen

en: Enable webform dialog support
nl: Ondersteuning voor formulier-dialogen inschakelen

en: Preset dialog options
nl: Standaardinstellingen dialoog

en: Dialog options
nl: Dialoogopties

en: Dialog name
nl: Dialoognaam

en: Dialog title
nl: Dialoogtitel

en: Dialog height
nl: Hoogte dialoogvenster

en: Submitting the below values will trigger the %title webform's ::validateFormValues() and ::submitFormValues() callbacks.
nl: Het verzenden van onderstaande waardes zal de volgende callbacks van het formulier %title uitvoeren ::validateFormValues() en ::submitFormValues().

en: more items
nl: meer items

en: <strong>Warning</strong>: The below settings give users, permissions, and roles full access to this webform and its submissions.
nl: <strong>Let op</strong>: De onderstaande instellingen geven gebruikers, toegangsrechten of rollen volledige toegang tot dit formulier en bijbehorende inzendingen.

en: A message to be displayed if submission is locked.
nl: Een bericht dat wordt weergegeven als de inzending is vergrendeld.

en: A message to be displayed when there is previous submission.
nl: Een bericht dat wordt weergegeven wanneer er een eerdere inzending is.

en: A message to be displayed when there are previous submissions.
nl: Een bericht dat wordt weergegeven als er eerdere inzendingen zijn.

en: Width and height are optional.
nl: Breedte en hoogte zijn optioneel.

en: Make this element non-editable with the user entered (e.g. via developer tools) value <strong>ignored</strong>. Useful for displaying default value. Changeable via JavaScript.
nl: Maak dit element niet-bewerkbaar met de door de gebruiker ingevoerde waarde (bijv. via ontwikkelaarstools) <strong>ignored</strong>. Handig om de standaardwaarde weer te geven. Aanpasbaar via JavaScript.

en: Make this element non-editable with the user entered (e.g. via developer tools) value <strong>submitted</strong>. Useful for displaying default value. Changeable via JavaScript.
nl: Maak dit element niet-bewerkbaar met de door de gebruiker ingevoerde waarde (bijv. via ontwikkelaarstools) <strong>submitted</strong>. Handig om de standaardwaarde weer te geven. Aanpasbaar via JavaScript.

en: Enter additional attributes to be added to the element's wrapper.
nl: Voer extra attributen in die aan de wrapper van het element moeten worden toegevoegd.

en: Apply classes to the details' summary around both the field and its label.
nl: Pas classes toe op de samenvatting van de details rond zowel het veld als het label.

en: Apply custom styles to the details' summary.
nl: Pas aangepaste stijlen toe op het detailoverzicht.

en: Enter additional attributes to be added to the details' summary.
nl: Voer aanvullende attributen in die aan het detailoverzicht moeten worden toegevoegd.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden. <a href="#">Bekijk uw vorige inzending</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden. <a href="#">Bekijk uw vorige inzendingen</a>.

en: For a list of the currently available source entity related tokens, please see <a href=":href">token help</a>.
nl: Zie voor een lijst met de momenteel beschikbare bron-entiteit gerelateerde tokens de <a href=":href">token help</a>.

en: Preview exclude unselected checkboxes
nl: Niet-geselecteerde selectievakjes uitsluiten van voorbeeldweergave

en: Exclude unselected checkboxes
nl: Niet-geselecteerde selectievakjes uitsluiten

en: @total webform.webform.* configuration file(s) updated.
nl: @total webform.webform.* configuratiebestanden bijgewerkt.

en: No webform.webform.* configuration files updated.
nl: Geen webform.webform.* configuratiebestanden bijgewerkt.

en: Archived [@total]
nl: Gearchiveerd [@total]

en: This webform's <a href=":href">submission handlers</a> requires submissions to be saved to the database.
nl: De <a href=":href">inzending-handlers</a> van dit formulier vereisen dat inzendingen worden opgeslagen in de database.

en: No items entered. Please add items below.
nl: Geen items ingevoerd. Voer hieronder items in.

en: Currently loaded drafts will be deleted when the form is reset.
nl: Momenteel geladen concepten worden verwijderd wanneer het formulier opnieuw wordt ingesteld.

en: Minimum items defaults to 0 for optional elements and 1 for required elements.
nl: Minimaal aantal items is standaard 0 voor optionele elementen en 1 voor vereiste elementen.

en: Apply classes to the element's label.
nl: Classes toepassen op het label van het element.

en: Apply custom styles to the element's label.
nl: Stijlen toepassen op het label van het element.

en: Enter additional attributes to be added to the element's label.
nl: Voer aanvullende attributen in die aan het label van het element moeten worden toegevoegd.

en: Submission user duplicate
nl: Duplicaat-inzending voor gebruiker

en: Allow users to duplicate previous submissions
nl: Gebruikers toestaan eerdere inzendingen te dupliceren

en: If checked, users will be able to duplicate their previous submissions.
nl: Indien aangevinkt, kunnen gebruikers hun eerdere inzendingen dupliceren.

en: Allows viewing <em>own</em> submissions for all webforms.
nl: Bekijken van <em>eigen</em> inzendingen toestaan voor alle formulieren.

en: Allows updating <em>own</em> submissions for all webforms.
nl: Bijwerken van <em>eigen</em> inzendingen toestaan voor alle formulieren.

en: Allows deleting <em>own</em> submissions for all webforms.
nl: Verwijderen van <em>eigen</em> inzendingen toestaan voor alle formulieren.

en: Export temporary directory
nl: Tijdelijke map exporteren

en: Hide accessibility
nl: Toegankelijkheid verbergen

en: Show accessibility
nl: Toegankelijkheid tonen

en: Enable required
nl: Verplicht inschakelen

en: The text displayed within a multi-step wizard's progress bar
nl: De tekst die wordt weergegeven in de voortgangsbalk van een wizard met meerdere stappen

en: If checked, users will be able to reset a form and restart multi-step wizards. Current drafts will be deleted when the form is reset.
nl: Indien aangevinkt, kunnen gebruikers een formulier opnieuw instellen en wizards met meerdere stappen opnieuw starten. Huidige concepten worden verwijderd wanneer het formulier opnieuw wordt ingesteld.

en: (Display purposes only)
nl: (Alleen voor weergavedoeleinden)

en: If checked the computed elements will be hidden from display when the value is an empty string.
nl: Indien aangevinkt, worden de berekende elementen verborgen van de weergave wanneer de waarde leeg is.

en: Replace the '?' with…
nl: Het '?' vervangen door...

en: Tokens related to user roles that can receive email. <em>This token is only available to a Webform email handler's 'To', 'CC', and 'BCC' email recipients.</em>
nl: Tokens in verband met gebruikersrollen die e-mail kunnen ontvangen. <em>Dit token is alleen beschikbaar voor de 'Aan', 'CC' en 'BCC'-ontvangers van een email-handler.</em>

en: Access the webform user submission page
nl: De gebruikersinzendingen-pagina van formulieren bekijken

en: Allows a user to view their submissions via 'Submissions' tab on their profile page.
nl: Staat gebruikers toe hun inzendingen te bekijken via de 'Inzendingen'-tab op hun profielpagina.

en: Link to previous pages in progress bar
nl: Links naar voorgaande pagina's in voortgangsbalk

en: Link to previous pages in preview
nl: Link naar voorgaande pagina's in voorvertoning

en: View any submissions
nl: Alle inzendingen bekijken

en: Update any submissions
nl: Alle inzendingen bijwerken

en: Delete any submissions
nl: Alle inzendingen verwijderen

en: Purge any submissions
nl: Alle inzendingen verwijderen

en: View own submissions
nl: Eigen inzendingen bekijken

en: Update own submissions
nl: Eigen inzendingen bijwerken

en: Delete own submissions
nl: Eigen inzendingen verwijderen

en: Element text format
nl: Tekstformaat element

en: Mail text format
nl: Tekstformaat mail

en: %d word(s) entered
nl: %d woord(en) ingevoerd

en: %d word(s) remaining
nl: %d woord(en) over

en: All details have been expanded.
nl: Alle details zijn uitgeklapt.

en: All details have been collapsed.
nl: Alle details zijn ingeklapt.

en: Resetting message closed via State API…
nl: Bericht gesloten via State API opnieuw instellen…

en: Resetting message closed via User Data…
nl: Bericht gesloten via Gebruikersgegevens opnieuw instellen…

en: Updating @file…
nl: @file bijwerken…

en: Custom images…
nl: Aangepaste afbeeldingen…

en: Enter value…
nl: Vul waarde in…

en: Enter text…
nl: Voer text in...

en: Enter image src…
nl: Vul afbeelding-src in…

en: more images
nl: meer afbeeldingen

en: @count result for @label | @count results for @label
nl[0]: @count resultaat voor @label
nl[1]: @count resultaten voor @label

en: Custom number of days…
nl: Aangepast aantal dagen…

en: Reset elements
nl: Elementen opnieuw instellen

en: @label is archived
nl: @label is gearchiveerd

en: Input masks ensures a predefined format is entered. This can be useful for dates, numerics, phone numbers, etc…
nl: Invoermaskers zorgen ervoor dat een vooraf gedefinieerde notatie wordt afgedwongen. Dit kan handig zijn voor datums, cijfers, telefoonnummers, enz…

en: You may use tokens.
nl: U mag tokens gebruiken.

en: Adding module dependency to @file…
nl: Moduleafhankelijkheid toevoegen aan @file…

en: Tidying @file…
nl: @file opruimen…

en: Removing existing libraries…
nl: Bestaande bibliotheken verwijderen…

en: Beginning to remove libraries…
nl: Start met het verwijderen van bibliotheken…

en: @name removed from @path…
nl: @name verwijderd uit @path…

en: Filter by keyword
nl: Filter op trefwoord

en: Enter a keyword to filter by.
nl: Voer een sleutelwoord in om op te filteren.

en: Exported @count of @total submissions…
nl: @count van @total inzendingen geëxporteerd…

en: Apply classes to the @type. Select 'custom…' to enter custom classes.
nl: Pas classes toe op het @type. Selecteer 'aangepast…' om aangepaste classes in te voeren.

en: custom…
nl: aangepast…

en: Enter custom classes…
nl: Vul aangepaste classes in…

en: Enter key…
nl: Vul sleutel in…

en: Enter custom properties…
nl: Vul aangepaste eigenschappen in…

en: Enter title…
nl: Vul titel in…

en: Enter placeholder…
nl: Vul een plaatshouder in…

en: Enter description…
nl: Vul beschrijving in…

en: Enter help text…
nl: Vul Help-tekst in…

en: Custom @type…
nl: Aangepaste @type...

en: Re-order
nl: Herschikken

en: Enter custom options…
nl: Vul aangepaste opties in…

en: Enter other…
nl: Anders...

en: On Ajax load, scroll to the top of the…
nl: Schuif bij het laden van Ajax naar de bovenkant van de…

en: Link submissions to…
nl: Inzendingen linken aan…

en: Please note: Drafts will always be linked to submission form.
nl: Let op: Concepten worden altijd gekoppeld aan het inzendformulier.

en: Enter submitted to…
nl: Verzonden naar invullen…

en: Filter by submitted to
nl: Filteren op verzonden naar

en: Deleting @count of @total submissions…
nl: @count van @total inzendingen verwijderen…

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes.
nl: Voer een waarde in zoals "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) of "50 MB" (megabytes) om de toegestane bestandsgrootte te beperken. Zonder waarde worden de bestandsgroottes alleen beperkt door de maximale post- en bestandsuploadlimieten van PHP.

en: Enter machine name…
nl: Vul de machinenaam in…

en: Element description/help/more
nl: Element beschrijving/help/meer

en: Help title
nl: Help-titel

en: Displays a read more hide/show widget below the element's description.
nl: Toont een lees meer verberg/toon widget onder de beschrijving van het element.

en: More title
nl: Meer-titel

en: Apply classes to the element's wrapper around both the field and its label. Select 'custom…' to enter custom classes.
nl: Pas classes toe op de wrapper van het element rond zowel het veld als het label. Selecteer 'aangepast…' om aangepaste classes in te voeren.

en: Custom…
nl: Aangepast…

en: Create submission
nl: Inzending maken

en: Update submission
nl: Inzending bijwerken

en: Enter 'name': 'value' pairs…
nl: Vul 'naam':'waarde' paren in…

en: Custom date format…
nl: Aangepaste datumnotatie…

en: Custom time format…
nl: Aangepast tijdformaat…

en: Enter input mask…
nl: Vul invoermasker in…

en: @title visible
nl: @title zichtbaar

en: @title title display
nl: @title titelweergave

en: Custom body…
nl: Aangepaste inhoud…

en: Twig template…
nl: Twig-template…

en: Custom @label…
nl: Aangepaste @label…

en: Enter @label…
nl: Vul @label in…

en: Access own webform configuration
nl: Toegang tot eigen formulierconfiguratie

en: Allows users and applications to access a webform's configuration created by the user.
nl: Gebruikers en applicaties toegang geven tot de instellingen van eigen formulieren.

en: Access any webform configuration
nl: Toegang tot alle formulierconfiguraties

en: Allows users and applications to access any webform's configuration.
nl: Gebruikers en applicaties toegang geven tot de instellingen van alle formulieren.

en: Delete any webform submission
nl: Alle inzendingen verwijderen

en: Form access denied action
nl: Actie bij weigeren toegang tot formulier

en: Form access denied title
nl: Titel bij weigeren toegang tot formulier

en: Form access denied message
nl: Bericht bij weigeren toegang tot formulier

en: Form access denied message attributes
nl: Bericht-attributen bij weigeren toegang tot formulier

en: Submission views
nl: Inzendingsoverzichten

en: Submission view
nl: Inzendingsoverzicht

en: View name / Display ID
nl: Overzichtsnaam / Weergave-ID

en: Apply to webform
nl: Toepassen op formulier

en: Apply to node
nl: Toepassen op node

en: Submission view replace
nl: Inzendingsoverzicht vervangen

en: Replace to global
nl: Globaal vervangen

en: Replace to webform
nl: Vervangen voor formulier

en: Replace to node
nl: Vervangen voor node

en: Submission access denied action
nl: Actie bij weigering toegang tot inzending

en: Submission access denied title
nl: Titel bij weigering toegang tot inzending

en: Submission access denied message
nl: Bericht bij weigering toegang tot inzending

en: Submission access denied message attributes
nl: Bericht-attributen bij weigering toegang tot inzending

en: Access Rule
nl: Toegangsregel

en: Default form open message
nl: Standaardbericht opening formulier

en: Default form close message
nl: Standaardbericht sluiting formulier

en: Default form access denied message
nl: Standaardbericht geen-toegang

en: Default submission views
nl: Standaardoverzichten inzendingen

en: Apply to global
nl: Globaal toepassen

en: Default submission view replace
nl: Standaardoverzicht inzendingen vervangen

en: Default submission access denied message
nl: Standaardbericht geen toegang tot inzending

en: Default Algolia application id
nl: Standaard Algolia applicatie-ID

en: Default Algolia API key
nl: Standaard Algolia API-sleutel

en: Controls if unused HTML editor files should be marked temporary
nl: Bepaalt of ongebruikte HTML-editor bestanden als tijdelijk gemarkeerd worden

en: Controls if unused webform submission files should be marked temporary
nl: Bepaalt of ongebruikte bestanden van inzendingen als tijdelijk gemarkeerd worden

en: Immediately deleted temporary managed webform submission files
nl: Onmiddellijk verwijderde tijdelijke bestanden van inzendingen

en: IMPORTANT! Elements, containers, and pages that are hidden using conditional logic will now have their submission data cleared when a webform is submitted.
nl: BELANGRIJK! De gegevens van elementen, containers en pagina's die voorwaarden bevatten worden nu verwijderd als een formulier ingezonden wordt.

en: Please make sure to test any webform that contains conditionally hidden elements, containers, or pages.
nl: Zorg dat elk formulier dat voorwaardelijk verborgen elementen, containers of pagina's bevat getest wordt.

en: Any element that is conditionally hidden will have its submission data cleared.
nl: De ingezonden gegevens van elk element dat voorwaardelijk verborgen is worden verwijderd.

en: Existing submissions that have conditionally hidden elements will have the element's submission data cleared when the submission is updated.
nl: De ingezonden gegevens van elk element dat voorwaardelijk verborgen is in bestaande inzendingen worden verwijderd als de inzending bijgewerkt wordt.

en: Webform access
nl: Formuliertoegang

en: Tokens related to webform access group types. <em>This token is only available to a Webform email handler's 'To', 'CC', and 'BCC' email recipents.</em>
nl: Tokens voor groeptypes voor formuliertoegang. <em>Dit token is alleen beschikbaar voor de e-mail ontvangers 'Aan', 'CC' en 'BCC' van een e-mail handler.</em>

en: Webform Access: Group
nl: Formuliertoegang: Groep

en: The <strong>Access group</strong> page lists reusable groups used to access webform source entity and users.
nl: De pagina <strong>Toegangsgroep</strong> toont herbruikbare groepen voor toegang tot bronentiteiten en gebruikers.

en: Webform Access: Type
nl: Webform toegang: Type

en: The <strong>Access type</strong> page lists types of groups used to send email notifications to users.
nl: De pagina <strong>Toegangstype</strong> toont de groepstypes die gebruikt worden om e-mail notificaties naar gebruikers te verzenden.

en: Provides webform access controls for webform nodes.
nl: Voorziet in toegangscontrole voor formuliernodes.

en: Add access group
nl: Toegangsgroep toevoegen

en: Add access type
nl: Toegangstype toevoegen

en: Webforms: Access Group
nl: Formulieren: Toegangsgroep

en: Add webform access group
nl: Formulier toegangsgroep toevoegen

en: Edit webform access group
nl: Formulier toegangsgroep bewerken

en: Duplicate webform access group
nl: Formulier toegangsgroep dupliceren

en: Delete webform access group
nl: Formulier toegangsgroep verwijderen

en: Add webform access type
nl: Formulier toegangstype toevoegen

en: Edit webform access type
nl: Formulier toegangstype bewerken

en: Delete webform access type
nl: Formulier toegangstype verwijderen

en: Duplicate '@label' access group
nl: Toegangsgroep '@label' dupliceren

en: Administer submissions
nl: Inzendingen beheren

en: Access group %label saved.
nl: Toegangsgroep %label opgeslagen.

en: Access group @label saved.
nl: Toegangsgroep @label opgeslagen.

en: Filter by keyword.
nl: Filteren op sleutelwoord.

en: access group
nl: toegangsgroep

en: access groups
nl: toegangsgroepen

en: Access type %label saved.
nl: Toegangstype %label opgeslagen.

en: Access type @label saved.
nl: Toegangstype @label opgeslagen.

en: Webform access group
nl: Formuliertoegangsgroep

en: Webform access type
nl: Formuliertoegangstype

en: Webform access group entities
nl: Formuliertoegangsgroep-entiteiten

en: United States: Northeast
nl: Verenigde Staten: Noordoost

en: United States: Midwest
nl: Verenigde Staten: Middenwesten

en: United States: South
nl: Verenigde Staten: Zuiden

en: United States: West
nl: Verenigde Staten: Westen

en: Webform Demo: Region Contact System
nl: Webform Demo: Regionaal contactsysteem

en: Save + Add element
nl: Opslaan + Element toevoegen

en: Filter by videos
nl: Filteren op video's

en: @total videos
nl: @total video's

en: more submission views
nl: meer overzichten van inzendingen

en: View / Name / Title
nl: Overzicht / Naam / Titel

en: A webform submission embed display. The selected view should also include contextual filters. {webform_id}/{source_entity_type}/{source_entity_id}/{account_id}/{in_draft}
nl: Een insluitbare-weergave voor het indienen van een formulier. Het geselecteerde overzicht moet ook contextuele filters bevatten.
    {webform_id}/{source_entity_type}/{source_entity_id}/{account_id}/{in_draft}

en: The name to be displayed in the URL when there are multiple submission views available.
nl: De naam die in de URL moet worden weergegeven als er meerdere weergaven voor inzendingen beschikbaar zijn.

en: The title to be display in the dropdown menu when there are multiple submission views available.
nl: De titel die moet worden weergegeven in het drop-down menu wanneer er meerdere weergaven voor inzendingen beschikbaar zijn.

en: Select view…
nl: Selecteer overzicht…

en: Enter name…
nl: Vul naam in…

en: Display the selected view on the below paths
nl: Geef de geselecteerde overzichten weer op de onderstaande paden

en: User drafts
nl: Gebruikersconcepten

en: User submissions
nl: Gebruikersinzendingen

en: Default (Displays the default access denied page)
nl: Standaard (Toont de standaardpagina toegang geweigerd)

en: Login (Redirects to user login form and displays message)
nl: Login (Toont de login-pagina en een bericht)

en: Page title to be shown on access denied page
nl: Paginatitel van de toegang geweigerd-pagina

en: When a user is denied access to a submission
nl: Als een gebruiker de toegang tot een inzending wordt geweigerd

en: Page (Displays message when access is denied to a submission)
nl: Pagina (Toont een bericht als toegang tot een inzending geweigerd wordt)

en: To expose your webform elements to your webform submission views. Please install the <a href=":href">Webform Views Integration</a> module.
nl: Installeer de module <a href=":href">Webform Views Integration</a> om formulierelementen beschikbaar te maken in de overzichten van inzendingen.

en: External optional libraries
nl: Externe optionele bibliotheken

en: Required elements
nl: Vereiste elementen

en: External required libraries
nl: Externe verplichte bibliotheken

en: Randomize elements
nl: Elementen in willekeurige volgorde

en: Randomizes the order of the sub-element when they are displayed in the webform.
nl: Geeft de subelementen in willekeurige volgorde weer in het formulier.

en: Provides a form element to collect valid location information (address, longitude, latitude, geolocation) using Google Maps API's Geocoding and Places Autocomplete.
nl: Biedt een formulierelement aan om geldige locatie-informatie te verzamelen (adres, lengtegraad, breedtegraad, geolocatie) met behulp van Google Maps API's Geocoding and Places Autocomplete.

en: Provides a form element to collect valid location information (address, longitude, latitude, geolocation) using Algolia Places.
nl: Biedt een formulierelement aan om geldige locatie-informatie (adres, lengtegraad, breedtegraad, geolocatie) te verzamelen met behulp van Algolia Places.

en: Redirect to the webform
nl: Omleiden naar het formulier

en: ZIP/Postal Code
nl: Postcode

en: Administer webform & submissions
nl: Formulier & inzendingen beheren

en: Form file upload limit
nl: Bestandsuploadlimiet formulier

en: Default file upload limit per form
nl: Standaardlimiet bestands-upload per formulier

en: Default maximum file upload size
nl: Standaard maximale upload-grootte bestanden

en: @size limit per form.
nl: @size limiet per formulier.

en: The element must be empty. You entered %value.
nl: Het element moet leeg zijn. U vulde %value in.

en: This form's file upload quota of %quota has been exceeded. Please remove some files.
nl: U kunt maximaal %quota aan bijlagen toevoegen. Deze limiet is overschreden. Verwijder één of meer bestanden.

en: Login (Redirects to user login form and displays message. Field, nodes, and block only display the message.)
nl: Login (Toont de login-pagina en een bericht. Het bericht wordt alleen getoond door velden, nodes en blokken.)

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to set the file upload limit for this form.
nl: Voer een waarde in zoals "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) of "50 MB" (megabytes) om de bestandsuploadlimiet voor dit formulier in te stellen.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to set file upload limit.
nl: Voer een waarde in zoals "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) of "50 MB" (megabytes) om de bestandslimiet voor het uploaden in te stellen.

en: When this container is hidden all this container's subelement values will be cleared.
nl: Als deze container verborgen is, worden de waardes van alle subelementen van deze container gewist.

en: When this element is hidden, this element's value will be cleared.
nl: Wanneer dit element verborgen is, wordt de waarde van dit element gewist.

en: Lock submission
nl: Inzending vergrendelen

en: Unlock submission
nl: Inzending ontgrendelen

en: Append the below suffixes to alter the returned value.
nl: Voeg de achtervoegsels hieronder toe om de geretourneerde waarde te wijzigen.

en: <code>:urlencode</code> URL encodes returned value.
nl: <code>:urlencode</code> URL-encodeert de geretourneerde waarde.

en: This suffix has security implications.
nl: Dit achtervoegsel heeft veiligheidsimplicaties.

en: Use <code>:htmldecode</code> with <code>:striptags</code>.
nl: Gebruik <code>:htmldecode</code> met <code>:striptags</code>.

en: <code>:striptags</code> removes all HTML tags from returned value.
nl: <code>:striptags</code> verwijdert alle HTML-tags uit de geretourneerde waarde.

en: Form title display
nl: Titelweergave formulier

en: Submission excluded elements
nl: Elementen uitgesloten van inzending

en: Submission exclude empty elements
nl: Lege elementen uitsluiten

en: Submission exclude unselected checkboxes
nl: Niet-geselecteerde selectievakjes uitsluiten van inzending

en: Included submission values
nl: Opgenomen inzendingswaarden

en: If you wish to include only parts of the submission when viewing as HTML, table, or plain text, select the elements that should be included. Please note, element specific access controls are still applied to displayed elements.
nl: Als u alleen delen van de inzending wilt opnemen als HTML, tabel of platte tekst, selecteert u de elementen die moeten worden opgenomen. Houd er rekening mee dat elementspecifieke toegangscontroles nog steeds worden toegepast op weergegeven elementen.

en: Pattern message
nl: Patroon-bericht

en: If set, this message will be used when a pattern is not matched, instead of the default "@message" message.
nl: Indien ingesteld, wordt dit bericht gebruikt wanneer een patroon niet overeenkomt, in plaats van het standaardbericht '@message'.

en: @title minimum message
nl: @title minimum bericht

en: @title maximum message
nl: @title maximum bericht

en: Limit total to one submission per source entity
nl: Totaallimiet één inzending per bronentiteit

en: Limit user to one submission per source entity
nl: Gebruikerslimiet één inzending per bronentiteit

en: Allow users to update a submission using a secure token
nl: Gebruikers toestaan een inzending bij te werken met een beveiligde token

en: Limit total to one submission per webform/source entity
nl: Beperk het totaal tot één inzending per formulier/bronentiteit

en: Limit users to one submission per webform/source entity
nl: Beperk gebruikers tot een inzending per formulier/bronentiteit

en: Access webform configuration
nl: Toegang tot formulierconfiguratie

en: <strong>Warning</strong>: The below settings give users, permissions, and roles full access to this webform's configuration via API requests.
nl: <strong>Let op</strong>: De onderstaande instellingen geven gebruikers, toegangsrechten of rollen volledige toegang tot de instellingen van dit formulier via API-requests.

en: This action will…
nl: Deze actie zal...

en: Remove configuration
nl: Instellingen verwijderen

en: Affect any fields which use this access group
nl: Heeft invloed op alle velden die deze toegangsgroep gebruiken

en: Affect any access groups which use this type
nl: Heeft gevolg voor alle toegangsgroepen die dit type gebruiken

en: %label is used by the below webform(s).
nl: %label wordt gebruikt door onderstaande formulier(en).

en: Delete the '@title' element?
nl: Het element '@title' verwijderen?

en: Delete the %title element from the %webform webform?
nl: Het element %title verwijderen uit het formulier %webform?

en: Are you sure you want to delete the %title element?
nl: Weet u zeker dat u het element %title wil verwijderen?

en: Remove this element
nl: Dit element verwijderen

en: Delete any submission data associated with this element
nl: Alle ingezonden gegevens bij dit element verwijderen

en: Delete all child elements
nl: Alle onderliggende elementen verwijderen

en: Nested elements being deleted
nl: Onderliggende elementen die verwijderd worden

en: Delete all related submissions
nl: Bijbehorende inzendingen verwijderen

en: Delete '@label' @entity-type?
nl: '@label' @entity-type verwijderen?

en: Delete %label @entity-type?
nl: %label @entity-type verwijderen?

en: Yes, I want to delete the %label @entity-type
nl: Ja, ik wil %label @entity-type verwijderen.

en: Delete the '@title' handler?
nl: De handler '@title' verwijderen?

en: Delete the %title handler from the %webform webform?
nl: De handler %title uit het formulier %webform verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the %title handler?
nl: Weet u zeker dat u de handler %title wil verwijderen?

en: There are no %label submissions.
nl: Er zijn geen %label inzendingen.

en: Are you sure you want to clear all %label submissions?
nl: Weet u zeker dat u alle %label-inzendingen wilt wissen?

en: Remove @total %label @submissions
nl: @total %label @submissions verwijderen

en: Take a few minutes to complete
nl: Kan een aantal minuten duren om te voltooien

en: Yes, I want to clear all %label submissions
nl: Ja, ik wil alle %label inzendingen wissen

en: Delete %label?
nl: %label verwijderen?

en: Purge all submissions?
nl: Alle inzendingen verwijderen?

en: There are no webform submissions.
nl: Er zijn geen formulierinzendingen.

en: Are you sure you want to purge all submissions?
nl: Weet u zeker dat u alle inzendingen wilt verwijderen?

en: Remove @submission_total @submissions in @form_total @forms
nl: @submission_total @submissions verwijderen in @form_total @forms

en: Yes, I want to purge all submissions
nl: Ja, ik wil alle inzendingen verwijderen

en: The %selector element is used more than once within the %state state. To use multiple values within a trigger try using the pattern trigger.
nl: Het %selector element wordt meer dan eens gebruikt binnen de %state status. Als u meerdere waarden binnen een trigger wilt gebruiken, probeert u de patroontrigger te gebruiken.

en: Apply classes to the element's display wrapper. Select 'custom…' to enter custom classes.
nl: Classes toepassen op de weergavewrapper van het element. Selecteer 'aangepast…' om aangepaste classes in te voeren.

en: Apply custom styles to the element's display wrapper.
nl: Pas aangepaste stijlen toe op de weergave-wrapper van het element.

en: Enter additional attributes to be added to the element's display wrapper.
nl: Voer extra attributen in die moeten worden toegevoegd aan de weergave-wrapper van het element.

en: License plate
nl: Kentekenplaat

en: MAC address
nl: MAC-adres

en: Filter by title or images
nl: Op titel of afbeeldingen filteren

en: Show all images
nl: Alle afbeeldingen tonen

en: Filter by title or options
nl: Op titel of opties filteren

en: Show date picker button
nl: Datumkiezer-knop tonen

en: If checked, date picker will include a calendar button
nl: Indien aangevinkt, zal de datumkiezer een kalenderknop bevatten

en: Specifies the minimum date/time.
nl: Specificeert de minimale datum/tijd.

en: Accepts any date in any <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">GNU Date/Time Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 10:00 PM are all valid.
nl: Accepteert elke datum in elk <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">GNU Date/Time Input Format</a>. Tekenreeksen zoals today, +2 months, en Dec 9 2004 10:00 PM zijn allemaal geldig.

en: Specifies the maximum date/time.
nl: Specificeert de maximale datum/tijd.

en: Abbreviate month
nl: Maand afkorten

en: Time minimum
nl: Minimale tijd

en: Time maximum
nl: Maximale tijd

en: Determines the placement of the file upload help .
nl: Bepaalt de plaatsing van de help bij het uploaden van bestanden.

en: Required elements defaults to: %required
nl: Vereiste elementen zijn standaard: %required

en: Optional elements defaults to: %optional
nl: Optionele elementen zijn standaard: %optional

en: File upload destination
nl: Bestandsupload-bestemming

en: Repairing webform submission storage schema…
nl: Opslagschema voor het indienen van formulieren herstellen…

en: Repairing webform settings…
nl: Formulierinstellingen herstellen…

en: Repairing webform handlers…
nl: Formulier-handlers herstellen…

en: Repairing webform field storage definitions…
nl: Definities van veldopslag in formulieren herstellen…

en: Validating webform elements…
nl: Formulierelementen valideren…

en: Archive this webform
nl: Dit formulier archiveren

en: Learn about submission value tokens
nl: Leer meer over inzendingsgegevens-tokens

en: Learn about handler response tokens
nl: Leer meer over tokens voor handler-reacties

en: <code>:xmlencode</code> XML encodes returned value.
nl: <code>:xmlencode</code> XML-encodeert de geretourneerde waarde.

en: Learn about token suffixes
nl: Leer meer over token-achtervoegsels

en: Go to <a href=":href">submission settings</a> to select what happens when a user is denied access to submissions.
nl: Ga naar <a href=":href">inzendingsinstellingen</a> om te selecteren wat er gebeurt als een gebruiker de toegang tot inzendingen wordt geweigerd.

en: Select what happens when a user is denied access to a submission.
nl: Selecteer wat er gebeurt als een gebruiker de toegang tot een inzending wordt geweigerd.

en: Go to <a href=":href">form settings</a> to select what happens when a user is denied access to a webform.
nl: Ga naar <a href=":href">formulierinstellingen</a> om te selecteren wat er gebeurt als een gebruiker de toegang tot een formulier wordt geweigerd.

en: CAPTCHA third party settings
nl: Instellingen van derden voor CAPTCHA

en: Replace 'Add CAPTCHA administration links to forms' with CAPTCHA webform element
nl: Vervang 'CAPTCHA-configuratielinks aan de formulieren toevoegen' door het CAPTCHA-formulierelement

en: Honeypot third party settings
nl: Honeypot-instellingen

en: Webform Attachment
nl: Formulierbijlage

en: Please make sure to enable 'Include files as attachments' for each email handler that you want to send this attachment.
nl: Zorg ervoor dat u 'Bestanden als bijlagen toevoegen' inschakelt voor elke e-mailhandler die u deze bijlage wilt laten verzenden.

en: The attachment's link will only be diplayed on the form after the submission is completed.
nl: De bijlagelink wordt pas op het formulier weergegeven nadat de indiening is voltooid.

en: Please enter the attachment's file name with a file extension. The file extension will be used to determine the attachment's content (mime) type.
nl: Voer de bestandsnaam van de bijlage in met extensie. De extensie wordt gebruikt om het inhoudstype (mime) van de bijlage te bepalen.

en: Enter the title to be displayed when the attachment is displayed as a link.
nl: Voer de titel in die moet worden weergegeven wanneer de bijlage als link wordt weergegeven.

en: Remove whitespace around the attachment's content
nl: Verwijder witruimte rond de inhoud van de bijlage

en: If checked, all spaces and returns around the attachment's content with be removed.
nl: Indien aangevinkt, worden alle spaties en regeleindes rond de inhoud van de bijlage verwijderd.

en: Force users to download the attachment
nl: Gebruikers dwingen de bijlage te downloaden

en: If checked the attachment will be automatically download.
nl: Indien aangevinkt wordt de bijlage automatisch gedownload.

en: Attachment token
nl: Bijlage-token

en: Generates an attachment using tokens.
nl: Genereert een bijlage met behulp van tokens.

en: File attachment elements
nl: Bestandsbijlage-elementen

en: Attachment Twig
nl: Bijlage-Twig

en: Generates an attachment using Twig.
nl: Genereert een bijlage met behulp van Twig.

en: URL/path
nl: URL/pad

en: Make sure the attachment URL/Path is publicly accessible. The attachment's URL/path will never be displayed to end users.
nl: Zorg ervoor dat de URL van de bijlage openbaar toegankelijk is. De URL van de bijlage wordt nooit getoond aan eindgebruikers.

en: The URL <a href=":url">@url</a> is not available.
nl: De URL <a href=":url">@url</a> is niet beschikbaar.

en: Generates an attachment using a URL.
nl: Genereert een bijlage met behulp van een URL.

en: Webforms must first be <a href=":href">created</a> before referencing them.
nl: Formulieren moeten eerst <a href=":href">worden gemaakt</a> voordat ernaar wordt verwezen.

en: Provides an IBAN Field to collect a valid IBAN number.
nl: Biedt een formulierveld om een IBAN-code op te slaan.

en: Sending webform email attachments
nl: E-mailbijlagen van formulieren aan het verzenden

en: This presentation shows how to set up and add email attachments via an email handler.
nl: Deze presentatie laat zien hoe u e-mailbijlagen instelt en toevoegt via een e-mailhandler.

en: How to send email attachments? | Drupal.org
nl: Hoe e-mailbijlagen verzenden? | Drupal.org

en: Webform Attachment sub-module | Drupal.org
nl: Webform Attachment submodule | Drupal.org

en: A unique value stored in the database.
nl: Een unieke waarde die is opgeslagen in de database.

en: Enter text and description to be displayed on the form.
nl: Voer de tekst en beschrijving in die op het formulier wordt weergegeven.

en: Text to be displayed on the form.
nl: Tekst die op het formulier wordt weergegeven.

en: Form general settings
nl: Algemene formulierinstellingen

en: Form preview settings
nl: Instellingen voor voorbeeldweergave

en: Form method
nl: Verzendmethode formulier

en: Form action
nl: Formulieractie

en: Submission general settings
nl: Algemene instellingen voor inzendingen

en: Submission user settings
nl: Gebruikersinstellingen voor inzendingen

en: Submission access denied settings
nl: Toegang geweigerd-instellingen voor inzendingen

en: Submission limit settings
nl: Instellingen voor inzendingslimieten

en: Submission purge settings
nl: Instellingen voor inzendingen opschonen

en: Submission draft settings
nl: Instellingen voor conceptinzendingen

en: Submission autofill settings
nl: Instellingen voor automatisch invullen

en: Submission views settings
nl: Instellingen voor inzendingsweergave

en: Element general settings
nl: Algemene instellingen voor elementen

en: Export general settings
nl: Algemene instellingen voor exporteren

en: Valid country
nl: Geldig land

en: access type
nl: toegangstype

en: access types
nl: toegangstypes

en: Editing webform source code allows users to alter and possibly break a webform's render array.
nl: Bij het wijzigen van de broncode van een formulier kunnen gebruikers de render-array van een formulier wijzigen en mogelijk beschadigen.

en: Editing inline Twig template allows users to access any data exposed by Twig functions.
nl: Het bewerken van Twig-templates geeft gebruikers toegang tot alle gegevens die via Twig-functies beschikbaar zijn.

en: Batch import size
nl: Importeren batchgrootte

en: Update submissions that have a corresponding UUID.
nl: Inzendingen bijwerken die een bijbehorende UUID hebben.

en: Skipping form validation can cause invalid data to be stored in the database.
nl: Het overslaan van formuliervalidatie kan ertoe leiden dat ongeldige gegevens in de database worden opgeslagen.

en: Imported @count of @total submissions…
nl: @count van @total inzendingen geïmporteerd…

en: If checked, users will be able search/filter images by their labels.
nl: Indien aangevinkt, kunnen gebruikers afbeeldingen zoeken/filteren op basis van hun labels.

en: Email Reminder
nl: E-mailherinnering

en: Employee: Email
nl: Werknemer: E-mail

en: This email is sent to managers.
nl: Deze e-mail wordt verzonden naar managers.

en: Everyone: Email
nl: Iedereen: E-mail

en: This email is sent to everyone.
nl: Deze e-mail wordt verzonden naar iedereen.

en: Webform elements
nl: Formulierelementen

en: The amount of time before the next allowed submission for the webform.
nl: De hoeveelheid tijd voordat een volgende inzending kan worden gedaan voor het formulier.

en: The amount of time before the next allowed submission per user for the webform.
nl: Hoeveel tijd er per gebruiker verstreken moet zijn voordat het formulier opnieuw ingediend kan worden.

en: The amount of time before the next allowed submission for the webform source entity.
nl: De hoeveelheid tijd voordat een volgende inzending ingediend kan worden in een bron-entiteit.

en: The amount of time before the next allowed submission per user for the webform source entity.
nl: De hoeveelheid tijd die tussen inzendingen van een gebruiker moet zitten voor de bron-entiteit van het formulier.

en: Draft pending multiple drafts message
nl: Bericht bij concept in afwachting van meerdere concepten

en: Default drafts pending multiple drafts message
nl: Standaardbericht bij concept in afwachting van meerdere concepten

en: No choices to choose from
nl: Geen keuzes beschikbaar

en: Press to select
nl: Klik om te selecteren

en: Press Enter to add <b>@value</b>
nl: Type enter om <b>@value</b> toe te voegen

en: Only @max value can be added
nl: Er kunnen maximaal @max waardes worden toegevoegd

en: All users and custom email addresses
nl: Alle gebruikers en aangepaste e-mail adressen

en: The email addresses of all <strong>users</strong> and <strong>custom email addresses</strong> assigned to the current webform.
nl: De e-mail adressen van alle <strong>gebruikers</strong> en <strong>aangepaste e-mail adressen</strong> toegewezen aan het huidige formulier.

en: The email addresses of all <strong>users</strong> assigned to the current webform.
nl: De e-mail adressen van alle <strong>gebruikers</strong> toegewezen aan het huidige formulier.

en: All custom email addresses
nl: Alle aangepaste e-mail adressen

en: The email addresses of all <strong>custom email addresses</strong> assigned to the current webform.
nl: Alle <strong>aangepaste e-mail adressen</strong> toegewezen aan het huidige formulier.

en: All adminstrators
nl: Alle beheerders

en: The email addresses of all <strong>administrators</strong> assigned to the current webform.
nl: De e-mail adressen van alle <strong>beheerders</strong> toegewezen aan het huidige formulier.

en: The email addresses of all <strong>users</strong>, <strong>custom email addresses</strong>, and <strong>administrators</strong> assigned to the current webform.
nl: De e-mail adressen van alle <strong>gebruikers</strong>, <strong>aangepaste e-mail adressen</strong> en <strong>beheerders</strong> toegewezen aan het huidige formulier.

en: @label (Users and custom email addresses)
nl: @label (Gebruikers en aangepaste e-mail adressen)

en: The email addresses of <strong>users</strong> and <strong>custom email addresses</strong> assigned to the %title access type for the current webform.
nl: De e-mail adressen van <strong>gebruikers</strong> en <strong>aangepaste e-mail adressen</strong> toegewezen aan het toegangstype %title van het huidige formulier.

en: @label (Users)
nl: @label (Gebruikers)

en: The email addresses of <strong>users</strong> assigned to the %title access type for the current webform.
nl: De e-mail adressen van <strong>gebruikers</strong> toegewezen aan het toegangstype %title van het huidige formulier.

en: @label (Custom email addresses)
nl: @label (Aangepaste e-mail adressen)

en: The email addresses of <strong>custom email addresses</strong> assigned to the %title access type for the current webform.
nl: De <strong>aangepaste e-mail adressen</strong> toegewezen aan het toegangstype %title van het huidige formulier.

en: @label (Adminstrators)
nl: @label (Beheerders)

en: The email addresses of <strong>administrators</strong> assigned to the %title access type for the current webform.
nl: De e-mail adressen van <strong>beheerders</strong> toegewezen aan het toegangstype %title van het huidige formulier.

en: The email addresses of <strong>users</strong>, <strong>custom email addresses</strong>, and <strong>administrators</strong> assigned to the %title access type for the current webform.
nl: De e-mail adressen van <strong>gebruikers</strong>, <strong>aangepaste e-mail adressen</strong> en <strong>beheerders</strong> toegewezen aan het toegangstype %title van het huidige formulier.

en: The access group type is used to exposed an access group's users and email addresses to <code>[webform_access]</code> related tokens.
nl: Het toegangsgroeptype wordt gebruikt om gebruikers en e-mail adressen van een toegangsgroep beschikbaar te stellen aan tokens voor <code>[webform_access]</code>.

en: Access controls
nl: Toegangscontrole

en: Select which users can access this group's assigned nodes.
nl: Selecteer welke gebruikers toegang hebben tot de nodes van deze groep.

en: Select which nodes that this group's users can access.
nl: Selecteer tot welke nodes gebruikers van deze groep toegang hebben.

en: Custom notifications
nl: Aangepaste notificaties

en: Custom email addresses are solely for email notifications and are included in <code>[webform_access]</code> related tokens.
nl: Aangepaste email adressen zijn alleen voor e-mailnotificaties en zijn opgenomen in tokens voor <code>[webform_access]</code>.

en: more emails
nl: meer e-mails

en: Administrators will be able to add and remove users and custom email addresses from this group.
nl: Beheerders kunnen gebruikers en aangepaste e-mailadressen toevoegen en verwijderen voor deze groep.

en: Entity print
nl: Entiteit afdrukken

en: Allows webform submissions to be converted to a PDF
nl: Maakt het mogelijk inzendingen te converteren naar een PDF

en: Enter custom header to be displayed above printed webform submissions.
nl: Aangepaste kop die wordt weergegeven boven afgedrukte inzendingen

en: Enter custom header to be displayed above all printed webform submissions.
nl: Aangepaste kop die wordt weergegeven boven alle afgedrukte inzendingen.

en: Enter custom footer to be displayed below printed webform submissions.
nl: Aangepaste voettekst die wordt weergegeven onder afgedrukte inzendingen.

en: Enter custom footer to be displayed below all printed webform submissions.
nl: Aangepaste voettekst die wordt weergegeven onder alle afgedrukte inzendingen.

en: Enter custom print CSS to be attached to printed webform submissions.
nl: Aangepaste CSS die wordt toegevoegd aan afgedrukte inzendingen.

en: Enter custom print CSS to be attached to all printed webform submissions.
nl: Aangepaste CSS die wordt toegevoegd aan alle afgedrukte inzendingen.

en: @label link
nl: @label-link

en: Enable @label link
nl: @label-link inschakelen

en: @label link text
nl: @label-linktekst

en: @label link attributes
nl: @label-linkattributen

en: Download @label
nl: @label downloaden

en: Debug generated documents
nl: Gegenereerde documenten debuggen

en: If checked, administrators will see debug links below each export type.
nl: Indien aangevinkt zien beheerders debug-links onder elk exporttype.

en: Provides Entity Print (PDF) integration and allows site builders to download, export, and email PDF copies of webform submissions.
nl: Biedt integratie met Entity Print (PDF) en stelt sitebouwers in staat om PDF-kopieën van webformulierinzendingen te downloaden, exporteren en e-mailen.

en: Entity print settings
nl: Entity print-instellingen

en: Print template
nl: Print-template

en: Print header
nl: Print-koptekst

en: Print footer
nl: Print-voettekst

en: Print CSS
nl: Print-CSS

en: Enable export link
nl: Exportlink inschakelen

en: Export link text
nl: Exportlink-tekst

en: Export link attributes
nl: Exportlink-attributen

en: @label documents
nl: @label-documenten

en: Exports results as @label documents
nl: Resultaten exporteren als @label-documenten

en: Provides Webform Entity Print (PDF) Attachment integration.
nl: Biedt integratie van Webform Entity Print (PDF) Attachment.

en: Unable to generate '@filename'.
nl: Kon '@filename' niet genereren.

en: Attachment @label
nl: Bijlage @label

en: Generates a @label attachment.
nl: Genereert een @label bijlage.

en: File name must include *.@extension file extension.
nl: Bestandsnaam moet de extensie *.@extension bevatten.

en: Attachment print document
nl: Bijlage afdrukbaar document

en: Attaches submission's print document.
nl: Voegt afdrukbare versie van de inzending toe.

en: Form status applies to all instances of this webform. For example, if this webform is closed, all webform nodes and blocks will be closed.
nl: De formulierstatus is van toepassing op alle exemplaren van dit formulier. Als dit formulier wordt gesloten, worden alle formulier-nodes en -blokken gesloten.

en: Message to be displayed when multiple drafts are saved.
nl: Bericht dat wordt weergegeven wanneer meerdere concepten zijn opgeslagen.

en: Default draft pending multiple drafts message
nl: Standaardbericht bij concept in afwachting van meerdere concepten

en: The open, closed, or scheduled status applies to only this webform instance.
nl: De status open, gesloten of gepland is alleen van toepassing op deze instantie van het formulier.

en: Date days of the week
nl: Datum dagen van de week

en: Replace select element with jQuery <a href=":href">Select2</a> select box.
nl: Vervang het selecteren-element door een jQuery <a href=":href">Select2</a> element.

en: Replace select element with jQuery <a href=":href">Chosen</a> select box.
nl: Vervang het selecteren-element door een jQuery <a href=":href">Chosen</a> element.

en: Replace <em>Add CAPTCHA administration links to forms</em> with CAPTCHA webform element
nl: Vervang <em> CAPTCHA-configuratielinks aan de formulieren toevoegen</em> door het CAPTCHA-formulierelement

en: If checked and <a href=":href">Add CAPTCHA administration links to forms</a> is enabled, the CAPTCHA fieldset added to every form will create a new CAPTCHA webform element instead of tracking each webform's id.
nl: Indien aangevinkt en <a href=":href"> CAPTCHA-configuratielinks aan de formulieren toevoegen </a> is ingeschakeld, zal de CAPTCHA-fieldset die aan elk formulier toegevoegd wordt een nieuw CAPTCHA-formulierelement toevoegen in plaats van het formulier-ID.

en: Sorry… This form is closed to new submissions.
nl: Sorry... Dit formulier is gesloten voor nieuwe inzendingen.

en: You have a pending draft for this webform. <a href="#">Load your pending draft</a>.
nl: U heeft een openstaand concept voor dit formulier. <a href="#">Open uw bestaande concept</a>.

en: You have pending drafts for this webform. <a href="#">View your pending drafts</a>.
nl: U heeft openstaande concepten voor dit formulier. <a href="#">Bekijk uw openstaande concepten</a>.

en: Webform IBAN field
nl: Webform IBAN-veld

en: Webforms: Help
nl: Formulieren: Help

en: Ajax progress type
nl: Ajax voortgangs-type

en: Ajax speed
nl: Ajax snelheid

en: Default Ajax progress type
nl: Standaardtype Ajax-voortgang

en: Default Ajax effect
nl: Standaardeffect Ajax

en: Default Ajax speed
nl: Standaardsnelheid Ajax

en: Printing webform submissions as PDF documents
nl: Inzendingen van formulieren als PDF-documenten aan het afdrukken

en: This screencast shows how to download, export, and email PDF copies of webform submissions.
nl: Deze screencast toont hoe u PDF-kopieën van inzendingen kunt downloaden, exporteren en e-mailen.

en: Webform module now supports printing PDF documents | jrockowitz.com
nl: Webform module ondersteunt nu het afdrukken van PDF-documenten | jrockowitz.com

en: Provides <a href=":href">Entity Print</a> (PDF) integration and allows site builders to download, export, and email PDF copies of webform submissions.
nl: Biedt integratie van <a href=":href">Entity Print</a> (PDF) en stelt sitebouwers in staat om PDF-kopieën van inzendingen te downloaden, exporteren en e-mailen.

en: @number milliseconds
nl: @number milliseconden

en: Webform element property tokens.
nl: Tokens voor formulierelementeigenschappen

en: Learn about element property tokens
nl: Leer meer over tokens voor elementeigenschappen

en: For example, to display an email element's title (aka #title) you would use the [webform:element:email:title] token.
nl: Om de titel van een e-mail element weer te geven (ook wel: #title) gebruikt u bijvoorbeeld het token [webform:element:email:title].

en: Repairing admin configuration…
nl: Beheerdersconfiguratie herstellen…

en: Removing (unneeded) webform submission translation settings…
nl: (onnodige) vertaalinstellingen voor het indienen van formulieren verwijderen…

en: ▶ Watch more videos
nl: ▶ Meer video's bekijken

en: Wait time before next submission
nl: Wachttijd voor de volgende inzending

en: Remaining number of submissions
nl: Resterend aantal inzendingen

en: The remaining number of submissions for the webform.
nl: Het aantal inzendingen dat nog ingediend kan worden voor het formulier.

en: Per user wait time before next submission
nl: Wachttijd per gebruiker voor de volgende inzending.

en: Per user remaining number of submissions
nl: Resterend aantal inzendingen per gebruiker

en: The remaining number of submissions for the user for the webform.
nl: Resterend aantal inzendingen van het formulier voor de gebruiker.

en: Wait time before next submission for a source entity
nl: Wachttijd voor de volgende inzending van een bron-entiteit

en: Remaining number of submissions for source entity
nl: Resterend aantal inzendingen voor bron-entiteit

en: Remaining number of submissions for the webform source entity.
nl: Resterend aantal inzendingen voor de bron-entiteit van het formulier.

en: Per user submission limit for a source entity
nl: Inzendingslimiet per gebruiker voor een bron-entiteit

en: Per user submission limit interval for a source entity
nl: Interval voor inzendingslimiet per gebruiker voor een bron-entiteit

en: Per user wait time before next submission for a source entity
nl: Wachttijd tussen inzendingen per gebruiker voor een bron-entiteit

en: Per user total submissions for a source entity
nl: Totaalaantal inzendingen per gebruiker voor een bron-entiteit

en: Per user remaining number of submissions for a source entity
nl: Resterend aantal inzendingen per gebruiker voor een bron-entiteit

en: The remaining number of submissions for the user for the webform source entity.
nl: Het resterend aantal inzendingen van de gebruiker voor de bron-entiteit van het formulier.

en: %d character(s) entered
nl: %d teken(s) ingevoerd

en: %d character(s) remaining
nl: %d teken(s) over

en: Using Pattern Trigger (Regex) in Webform Conditional Logic in Drupal 8
nl: Pattern Trigger (Regex) gebruiken in Webform Conditional Logic in Drupal 8

en: Using Pattern Trigger (Regex) in Webform Conditional Logic in Drupal 8 | WebWash
nl: Pattern Trigger (Regex) gebruiken in Webform Conditional Logic in Drupal 8 | WebWash

en: Specifies the number of visible options.
nl: Specificeert het aantal zichtbare opties.

en: If checked, only file upload elements selected in the above included email values will be attached to the email.
nl: Indien ingeschakeld, worden alleen bestandsvelden die hierboven geselecteerd zijn aan de e-mail toegevoegd.

en: Display confirmation when submission is updated
nl: Bevestiging weergeven als inzending bijgewerkt wordt

en: Error response redirect URL
nl: Foutbericht doorverwijzing-URL

en: File upload in progress. Uploaded file may be lost.
nl: Bestandsupload is bezig. Het bestand kan verloren gaan.

en: Disabled attachments will not be included as file attachments in sent emails.
nl: Uitgeschakelde bijlagen worden niet als bestandsbijlagen opgenomen in verzonden e-mails.

en: Repairing webform entity print settings…
nl: Webform entity print instellingen herstellen…

en: To output individual elements, replace the '?' with…
nl: Om afzonderlijke elementen uit te voeren, vervangt u '?' met…

en: Help display
nl: Help-weergave

en: Before element
nl: Voor element

en: After element
nl: Na element

en: Same as…
nl: Hetzelfde als…

en: Provides a form element for syncing the value of two elements.
nl: Biedt een formulierelement aan voor het synchroniseren van de waarde van twee elementen.

en: Draft created
nl: Concept aangemaakt

en: Draft updated
nl: Concept bijgewerkt

en: Draft created URL
nl: Concept aangemaakt-URL

en: Draft created custom data
nl: Concept aangemaakt aangepaste gegevens

en: Draft updated URL
nl: Concept bijgewerkt-URL

en: Draft updated custom data
nl: Concept bijgewerkt aangepaste gegevens

en: Element key pattern
nl: Element sleutelpatroon

en: The element key pattern is used to limit the format of element keys.
nl: Het element sleutelpatroon wordt gebruikt om het formaat van elementsleutels te beperken.

en: %title can only hold @max values but there were @count uploaded. The following files have been omitted as a result: %list.
nl: %title mag niet meer dan @max waardes bevatten, maar er zijn er @count geüpload. De volgende bestanden zijn daarom niet gebruikt: "%list.

en: …when <b>draft is created</b>.
nl: … als <b>concept is gemaakt</b>.

en: …when <b>draft is updated</b>.
nl: … als <b>concept is bijgewerkt</b>.

en: …when anonymous <b>submission is converted</b> to authenticated.
nl: … als anonieme <b>inzending wordt omgezet</b> naar geverifieerd.

en: …when <b>submission is completed</b>.
nl: ... wanneer <b>het indienen is voltooid</b>.

en: …when <b>submission is updated</b>.
nl: … als <b>inzending is bijgewerkt</b>.

en: …when <b>submission is deleted</b>.
nl: … als <b>inzending is verwijderd</b>.

en: …when <b>submission is locked</b>.
nl: … als <b>inzending is vergrendeld</b>.

en: Use Ajax for all webforms
nl: Ajax voor alle formulieren gebruiken

en: If checked, paging, saving of drafts, previews, submissions, and confirmations will not initiate a page refresh on all webforms.
nl: Indien aangevinkt, zal paginering, opslaan van concepten, voorbeelden, inzendingen en bevestigingen geen paginavernieuwing initiëren op alle formulieren.

en: Selecting a custom POST or GET method will automatically disable wizards, previews, drafts, submissions, limits, purging, confirmations, emails, computed elements, and handlers.
nl: Als u een aangepaste POST- of GET-methode selecteert, worden automatisch wizards, voorbeelden, concepten, inzendingen, limieten, opschonen, bevestigingen, e-mails, berekende elementen en handlers uitgeschakeld.

en: If checked, users will be able to input the number of items to be added.
nl: Indien aangevinkt, kunnen gebruikers het aantal toe te voegen items invoeren.

en: Attachment image style
nl: Afbeeldingsstijl bijlage

en: Use this to send image with image style when sending files as attachment in an email handler.
nl: Gebruik dit om een afbeelding met afbeeldingsstijl te verzenden bij het verzenden van bestanden als bijlage in een e-mailhandler.

en: Truncate webform submission tables.
nl: Tabellen met formulierinzendingen leegmaken

en: Information message
nl: Informatief bericht

en: The <strong>Options</strong> page displays a summary of the webform's options limits.
nl: De <strong>Opties</strong>-pagina toont een overzicht van de optielimieten van het formulier.

en: Leave blank to hide this message.
nl: Laat leeg om dit bericht te verbergen.

en: Custom options properties must include the 'Option value' followed by option (element) properties prepended with a hash (#) character.
nl: Eigenschappen van aangepaste opties moeten de 'Optiewaarde' bevatten, gevolgd door optie-eigenschappen (element) voorafgegaan door een hekje (#).

en: Enables online payments in Drupal through Mollie.
nl: Maakt online betalingen in Drupal mogelijk via Mollie.

en: The file's name exceeds the Webform module's 150 characters limit. Please rename the file and try again.
nl: De bestandsnaam heeft meer dan 150 tekens, het maximum voor Webform. Hernoem het bestand en probeer het opnieuw.

en: Update wizard progress bar's pages based on conditions
nl: Pagina's in voortgangsbalk bijwerken op basis van voorwaarden

en: Webform: Experimental modules enabled
nl: Webform: Experimentele modules ingeschakeld

en: Experimental webform modules found: %module_list. <a href=":url">Experimental modules</a> are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
nl: Experimentele webform-modules gevonden: %module_list. <a href=":url">Experimentele modules</a> worden aangeboden om te testen. Gebruik ze op eigen risico.

en: @count reference | @count references
nl[0]: @count referentie
nl[1]: @count referenties

en: Provides a webform element for converting HTML or SVG markup into a selectable single or multiple options input.
nl: Biedt een element aan voor het converteren van HTML- of SVG-opmaak naar een selectie met één of meerdere opties.

en: HTML/SVG markup
nl: HTML/SVG opmaak

en: Option value attribute names
nl: Optiewaarde attribuutnamen

en: Option text attribute names
nl: Optietekst attribuutnamen

en: HTML/SVG markup template (Twig)
nl: HTML/SVG opmaak-template (Twig)

en: Enter a comma-delimited list of attribute names. The first matched value attribute will be used for all custom option values .Leave blank if options values is populated using Twig.
nl: Voer een kommagescheiden lijst met attribuutnamen in. De eerste overeenkomende attribuutwaarde wordt gebruikt voor alle aangepaste optiewaarden. Laat leeg als optiewaarden worden ingevuld met Twig.

en: Enter a comma-delimited list of attribute names. The first matched text attribute will be used for all custom option text. Leave blank if options text is populated using Twig.
nl: Voer een kommagescheiden lijst met attribuutnamen in. De eerste overeenkomende attribuutwaarde wordt gebruikt voor alle aangepaste optieteksten. Laat leeg als optietekst wordt ingevuld met Twig.

en: Below options are used to enhance and also translate the custom options parsed from the HTML/SVG markup.
nl: De onderstaande opties worden gebruikt om de aangepaste opties die zijn opgehaald uit de HTML/SVG-opmaak te verbeteren en te vertalen.

en: Display option text and description in a tooltip
nl: Optietekst en beschrijving weergeven in tooltip

en: If checked, option text and description will be displayed using a tooltip.
nl: Als dit is aangevinkt, worden optietekst en beschrijving weergegeven door middel van een tooltip.

en: One -- This is the number 1.
nl: Eén -- Dit is de nummer 1.

en: Two -- This is the number 2.
nl: Twee -- Dit is de nummer 2.

en: Three -- This is the number 3.
nl: Drie -- Dit is de nummer 3.

en: Filter by title, description, help, template, or url
nl: Op titel, omschrijving, help, template of URL filteren

en: Show all custom options
nl: Alle aangepaste opties tonen

en: Option text / description
nl: Optie tekst / beschrijving

en: Provides a form element for creating custom options using HTML and SVG markup.
nl: Biedt een element aan voor het maken van aangepaste opties met HTML- en SVG-opmaak.

en: Provides a form element for creating custom options using HTML and SVG markup with entity references.
nl: Biedt een element aan voor het maken van aangepaste opties met behulp van HTML- en SVG-opmaak met entiteitsverwijzingen.

en: A light-weight, non-intrusive spam protection module that enables rejection of webform submissions which contain preset patterns.
nl: Een lichtgewicht, niet-intrusieve spambeveiligingsmodule die het mogelijk maakt om webformulierinzendingen die vooraf ingestelde patronen bevatten, te weigeren.

en: Webform module supports creating custom elements using HTML and SVG markup
nl: Webform module ondersteunt het maken van aangepaste elementen met HTML- en SVG-opmaak

en: View (token) URL
nl: Overzicht-URL (token)

en: The URL that can used to view the webform submission. The webform must be configured to allow users to view a submission using a secure token.
nl: De URL die kan worden gebruikt om de inzending van het formulier te bekijken. Het formulier moet zo worden geconfigureerd dat gebruikers een inzending kunnen bekijken met een beveiligde token.

en: Update (token) URL
nl: Bijwerken-URL (token)

en: Omit the '?' to output all values. Output all values as HTML using [webform_submission:values:html].
nl: Laat '?' weg om alle gegevens uit uit te voeren. Voer alle waardes uit als HTML met [webform_submission:values:html].

en: The 'checked'  or 'selected' looks to see if an 'option_value' is checked or selected for an options element (select, checkboxes, or radios)
nl: 'Aangevinkt'  of 'geselecteerd' kijkt of de 'option_value' checked of selected is voor een optie-element (selectielijst, keuzevakjes, of keuzerondjes)

en: The 'option_value' is options value for an options element (select, checkboxes, or radios).
nl: 'option_value' is de waarde van een optie bij een optie-element (selectielijst, keuzevakjes, of keuzerondjes).

en: The source entity title that the webform submission was submitted from, defaults to the webform title when there is no source entity.
nl: De titel van de bron-entiteit waarvan het formulier verzonden werd. Zonder bron-entiteit, is dit de titel van het formulier.

en: Allow viewing a submission using token
nl: Inzendingen bekijken via een token toestaan

en: Allow updating a submission using token
nl: Inzendingen bewerken via een token toestaan

en: Allow users to view a submission using a secure token
nl: Gebruikers toestaan een inzending te bekijken met een beveiligde token

en: If checked users will be able to view a submission using the webform submission's URL appended with the submission's (secure) token.
nl: Indien aangevinkt, kunnen gebruikers een inzending bekijken met behulp van de URL van de webformulierinzending waaraan de (beveiligde) token van de inzending is toegevoegd.

en: The Title of the source entity or webform.
nl: Titel van de bron-entiteit of het formulier.

en: All users, custom email addresses, and administrators
nl: Alle gebruikers, aangepaste e-mail adressen en beheerders

en: Webform Group @letter:@number
nl: Formuliergroep @letter:@number

en: Webform Group @letter:@number - Contact
nl: Formuliergroep @letter:@number - contact

en: Webform Demo: Group
nl: Webform Demo: Groep

en: Webform group
nl: Formuliergroep

en: The current (last submitted) wizard page of the webform submission.
nl: De huidige (laatst ingezonden) wizard-pagina van de inzending.

en: The current (last submitted) wizard page title of the webform submission.
nl: De huidige (laatst ingezonden) wizard-paginatitel van de inzending.

en: Edit webform variants
nl: Formuliervarianten bewerken

en: Allows administrators to create variations of a webform.
nl: Beheerders kunnen variaties van een formulier maken.

en: Webforms: Variants configuration
nl: Formulieren: Varianten instellen

en: Select a variant
nl: Formuliervariant selecteren

en: Add webform variant
nl: Formuliervariant toevoegen

en: Edit webform variant
nl: Formuliervariant bewerken

en: Duplicate webform variant
nl: Formuliervariant dupliceren

en: Delete webform variant
nl: Formuliervariant verwijderen

en: Apply webform variant
nl: Formuliervariant toepassen

en: View webform variants
nl: Formuliervarianten bekijken

en: Test webform variants
nl: Formuliervarianten testen

en: Webform plugins: Variants
nl: Formulierplugins: Varianten

en: Webform variants
nl: Formuliervarianten

en: Variant plugin ID
nl: Plugin-ID variant

en: Variant instance ID
nl: Instantie-ID variant

en: Variant element key
nl: Elementsleutel variant

en: Exclude file attachments
nl: Bestandsbijlagen uitsluiten

en: Variants settings
nl: Instellingen voor varianten

en: Filter category
nl: Filter categorie

en: Filter state
nl: Filter status

en: Excluded webform variants
nl: Uitgesloten formuliervarianten

en: Notes element types
nl: Notitie-elementtypes

en: Notes element type
nl: Notitie-elementtype

en: Enter webform information and then click submit, which will redirect you to the appropriate create content form.
nl: Vul formuliergegevens in en klik op verzenden. U wordt doorgestuurd naar het juiste formulier om inhoud toe te voegen.

en: Delete all related variants
nl: Alle bijbehorende varianten verwijderen

en: View variants
nl: Varianten bekijken

en: Apply variants
nl: Varianten toepassen

en: Save variants
nl: Varianten opslaan

en: @total variants
nl: @total varianten

en: variants
nl: varianten

en: Enter @none to hide this message.
nl: Voer @none in om dit bericht te verbergen.

en: Enter @none or @none_translated to hide this message.
nl: Voer @none of @none_translated in om dit bericht te verbergen.

en: After selected variants are applied…
nl: Nadat geselecteerde varianten zijn toegepast…

en: After this variant is applied…
nl: Nadat deze variant is toegepast…

en: Delete the selected variants
nl: De geselecteerde varianten verwijderen

en: Delete all variants
nl: Alle varianten verwijderen

en: Do not delete any variants
nl: Geen varianten verwijderen

en: The selected webform variants have been applied and deleted.
nl: De geselecteerde varianten zijn toegepast en verwijderd.

en: The webform variant %title has been applied and deleted.
nl: De variant %title is toegepast en verwijderd.

en: The selected webform variants have been applied and all variants have been deleted.
nl: De geselecteerde varianten zijn toegepast en alle varianten zijn verwijderd.

en: The webform variant %title has been applied and all variants have been deleted.
nl: De variant %title is toegepast en alle varianten zijn verwijderd.

en: Delete the '@title' variant?
nl: De variant '@title' verwijderen?

en: Delete the %title variant from the %webform webform?
nl: De variant %title verwijderen uit het formuier %webform?

en: Are you sure you want to delete the %title variant?
nl: Weet u zeker dat u de variant %title wil verwijderen?

en: The webform variant %name has been deleted.
nl: De variant %name is verwijderd.

en: Provides a form element for enabling and tracking webform variants.
nl: Biedt een formulierelement aan voor het inschakelen en volgen van varianten van formulieren.

en: Included email values/markup
nl: Opgenomen e-mailwaarden/-markup

en: If checked, empty elements will be excluded from the email values.
nl: Indien aangevinkt, worden lege elementen uitgesloten van de e-mailwaarden.

en: If checked, empty checkboxes will be excluded from the email values.
nl: Als dit is aangevinkt, worden lege selectievakjes uitgesloten van de e-mailwaarden.

en: Exclude file elements with attachments
nl: Bestandselementen met bijlagen uitsluiten

en: If checked, file attachments will be excluded from the email values, but the selected element files will still be attached to the email.
nl: Als dit is aangevinkt, worden bestandsbijlagen uitgesloten van de e-mailwaarden, maar de geselecteerde bestanden worden wel aan de e-mail toegevoegd als bijlage.

en: Page caching will be disabled when a time restriction is applied to a webform.
nl: Pagina-caching wordt uitgeschakeld als een tijdslimiet toegepast wordt op een formulier.

en: Demonstrates how to use the Webform module to build an application/evaluation system.
nl: Demonstreert hoe met de Webform-module een sollicitatie/evaluatie systeem gebouwd kan worden.

en: Demonstrates how to use the Webform module to build an event registration system with email reminders.
nl: Demonstreert hoe met de Webform-module een registratiesysteem voor een evenement gebouwd kan worden met e-mailherinneringen.

en: Demonstrates how to integrate the Webform module with the Group module.
nl: Demonstreert hoe de Webform-module geïntegreerd kan worden met de Group-module.

en: Demonstrates how to use the Webform module to build a region based contact system.
nl: Demonstreert hoe met de Webform-module een regio-gebaseerd contactsysteem gebouwd kan worden.

en: <strong>ATTENTION DEVELOPERS!!!</strong> Please make sure to download and update the <a href=":href">Input Mask</a> library to version 5.0.x
nl: <strong>LET OP ONTWIKKELAARS!!!</strong> Download de bibliotheek <a href=":href">Input Mask</a> en werk deze bij tot versie 5.0.x

en: <a href=":href">Learn more about updating the Webform module's external libraries</a>
nl: <a href=":href">Meer informatie over het bijwerken van externe bibliotheken van de Webform module</a>

en: The <strong>Form API export</strong> page demonstrates how a webform's elements may be used to create custom configuration forms.
nl: De pagina <strong>Form API export</strong> demonstreert hoe elementen van een formulier gebruikt kunnen worden om aangepaste instellingsformulieren te maken.

en: Learn more about <a href="https://www.drupal.org/docs/8/api/form-api">Form API in Drupal 8</a>.
nl: Meer informatie over <a href="https://www.drupal.org/docs/8/api/form-api">Form API in Drupal 8</a>.

en: Module info
nl: Module-info

en: Configuration settings form
nl: Instellingenformulier

en: Provides an example of custom configuration form built using the Webform module.
nl: Biedt een voorbeeld van een aangepast instellingenformulier gemaakt met de Webform-module.

en: Example: Webform Custom (Configuration) Form
nl: Voorbeeld: Webform aangepast (instellingen)formulier

en: The below custom properties are provided and managed by the webform_example_element_properties.module.
nl: De onderstaande eigenschappen worden aangeboden en beheerd door webform_example_element_properties.module.

en: Enter a number range (1:100)
nl: Voer een nummerbereik in (1:100)

en: Autofill…
nl: Automatisch invullen…

en: Biographical attributes
nl: Biografische attributen

en: Honorific prefix
nl: Titel-voorvoegsel

en: Honorific suffix
nl: Titel-achtervoegsel

en: Postal code / Zip code
nl: Postcode

en: Transaction currency
nl: Transactievaluta

en: Always include elements with private and restricted access
nl: Afgeschermde elementen altijd opnemen

en: Province codes
nl: Provinciecodes

en: Province names
nl: Provincienamen

en: Type of downloadable archive
nl: Type downloadbaar archief

en: Tar archive (*.tar.gz)
nl: Tar-archief (*.tar.gz)

en: ZIP file (*.zip)
nl: ZIP-bestand (*.zip)

en: The return value is what is submitted to the server and stored in the database when the element is checked. The default value and recommended return value is a TRUE boolean value.
nl: De retourwaarde is wat naar de server wordt verzonden en in de database wordt opgeslagen wanneer het element wordt gecontroleerd. De standaard- en aanbevolen waarde is een TRUE boolean.

en: <strong>The return value should only be customized when an external system or service expects a custom string value. (i.e. yes, checked, accepted, etc…)</strong>
nl: <strong>De retourwaarde zou alleen aangepast moeten worden wanneer een extern systeem of externe service een aangepaste waarde verwacht. (bijv. yes, checked, accepted, enz…)</strong>

en: Customize my table
nl: Mijn tabel aanpassen

en: Allow users to customize the results
nl: Resultaten aanpassen toestaan

en: Cast remote post data
nl: Extern verzonden gegevens omzetten

en: Allow users to customize the results table
nl: Gebruikers mogen de tabel met resultaten aanpassen

en: If checked, limits will be applied per submission for authenticated and anonymous users. Anonymous user limits are only tracked by the user's browser sessions. Per user limits work best for authenticated users.
nl: Als dit aangevinkt is, worden limieten per inzending toegepast voor geverifieerde en anonieme gebruikers. Limieten voor anonieme gebruikers worden alleen bijgehouden door de browsersessies van de gebruiker. Limieten per gebruiker werken het beste voor geverifieerde gebruikers.

en: This message is displayed when the remaining submission is greater than one.
nl: Dit bericht wordt weergegeven wanneer het aantal resterende inzendingen groter is dan één.

en: more @options
nl: meer @options

en: Allow users to customize the submission results table
nl: Gebruikers toestaan om de tabel met resultaten aan te passen

en: If checked, users can customize the submission results table for this webform.
nl: Als dit is aangevinkt, kunnen gebruikers de tabel met resultaten voor dit formulier aanpassen.

en: If checked, users can individually customize the submission results table for all webforms.
nl: Als dit is aangevinkt, kunnen gebruikers de tabel met resultaten voor alle formulieren aanpassen.

en: Validation error message contains HTML markup. HTML markup can not be display via HTML5 clientside validation and will be removed.
nl: Validatiefoutbericht bevat HTML-opmaak. HTML-opmaak kan niet worden weergegeven via HTML5 clientside-validatie en zal worden verwijderd.

en: Add <span>row</span>
nl: <span>Rij</span> toevoegen

en: Add <span>element</span>
nl: <span>Element</span> toevoegen

en: Deleting @total orphaned webform submissions…
nl: @total verweesde inzendingen verwijderen…

en: Provides a form element for input of a numeric scale.
nl: Biedt een formulierelement aan voor het invoeren van een numerieke schaal.

en: Invalid signature file detected and deleted. (@see @url)
nl: Ongeldig handtekening-bestand gevonden en verwijderd. (@see @url)

en: Invalid signature file detected and deleted. (@see <a href=":href">PSA-XXXXX</a>)
nl: Ongeldig handtekening-bestand gevonden en verwijderd. (@see <a href=":href">PSA-XXXXX</a>)

en: Enable form sharing
nl: Formulier delen inschakelen

en: Enable form sharing for webform nodes
nl: Formulier delen inschakelen voor formulier-nodes

en: Shared form theme
nl: Thema gedeeld formulier

en: Display shared form title
nl: Titel gedeeld formulier weergeven

en: Shared form page attributes
nl: Pagina-attributen gedeeld formulier

en: Default shared form theme
nl: Standaardthema gedeeld formulier

en: Code copied to clipboard…
nl: Code gekopieerd naar klembord…

en: Sort the options by their (translated) labels.
nl: Opties op hun (vertaalde) labels sorteren.

en: Share webform variants
nl: Formuliervarianten delen

en: Provides an element that generates or loads a file that can be attached to a submission or email.
nl: Biedt een element dat een bestand genereert of laadt dat kan worden toegevoegd aan een inzending of e-mail.

en: @count access group | @count access groups
nl[0]: @count toegangsgroep
nl[1]: @count toegangsgroepen

en: @count access type | @count access types
nl[0]: @count toegangstype
nl[1]: @count toegangstypes

en: @count images | @count images
nl[0]: @count afbeelding
nl[1]: @count afbeeldingen

en: @count custom options | @count custom options
nl[0]: @count aangepaste optie
nl[1]: @count aangepaste opties

en: @count email @message | @count emails @message
nl[0]: @count e-mail @message
nl[1]: @count e-mails @message

en: @count submission | @count submissions
nl[0]: @count inzending
nl[1]: @count inzendingen

en: @count webform | @count webforms
nl[0]: @count formulier
nl[1]: @count formulieren

en: @count option | @count options
nl[0]: @count optie
nl[1]: @count opties

en: @count draft | @count drafts
nl[0]: @count concept
nl[1]: @count concepten

en: Only @count instance is permitted | Only @count instances are permitted
nl[0]: Slechts @count instantie is toegestaan
nl[1]: Slechts @count instanties zijn toegestaan

en: Auto-forward to next page when the page is completed
nl: Automatisch naar volgende pagina gaan als een pagina compleet is

en: Display show/hide all elements link
nl: Link alle elementen tonen/verbergen weergeven

en: Default wizard show all elements label
nl: Standaardlabel alle elementen tonen

en: Default wizard hide all elements label
nl: Standaardlabel alle elementen verbergen

en: @start of @end
nl: @start van @end

en: Current card
nl: Huidige kaart

en: The current card.
nl: De huidige kaart.

en: Do you want to convert this webform's wizard pages to cards?
nl: Wilt u de pagina's in dit formulier omzetten in kaarten?

en: Form wizard/cards settings
nl: Instellingen voor wizard/kaarten

en: Default wizard/cards previous page button label
nl: Standaardlabel vorige pagina in wizard/kaart

en: Default wizard/cards next page button label
nl: Standaardlabel volgende pagina in wizard/kaart

en: Default wizard/cards start label
nl: Standaardlabel start in wizard/kaart

en: Default section/card title tag
nl: Standaard titel-tag voor sectie/kaart

en: Show wizard/cards progress bar
nl: Voortgangsbalk in wizard/kaarten tonen

en: Show wizard/cards progress pages
nl: Pagina's tonen in voortgangsbalk van wizard/kaarten

en: Show wizard/cards progress percentage
nl: Voortgangspercentage tonen voor wizard/kaarten

en: Update wizard/cards progress bar's pages based on conditions
nl: Voortgangsbalk wizard/kaart bijwerken op basis van voorwaarden

en: If checked, the wizard/cards progress bar's pages will be hidden or shown based on each pages conditional logic.
nl: Indien geselecteerd worden pagina's op de voortgangsbalk getoond of verborgen gebaseerd op de aanwezige voorwaarden.

en: Wizard/cards start label
nl: Label start in wizard/kaarten

en: The first page label in the progress bar. Subsequent pages are titled by their wizard/card page title.
nl: Label van de eerste pagina in de voortgangsbalk. Volgende pagina's gebruiken de paginatitel.

en: Wizard/cards end label
nl: Label einde in wizard/kaarten

en: Track wizard/cards progress in the URL by
nl: Voortgang van wizard/kaarten in de URL bijhouden door

en: Wizard/cards previous page button label
nl: Knoplabel vorige pagina in wizard/kaarten

en: This is used for the previous page button within a wizard/cards.
nl: Dit wordt gebruikt voor de vorige pagina-knop binnen een wizard/kaarten.

en: Wizard/cards next page button label
nl: Knoplabel volgende pagina in wizard/kaarten

en: This is used for the next page button within a wizard/cards.
nl: Dit wordt gebruikt voor de volgende pagina-knop binnen een wizard/kaarten.

en: Display show/hide all wizard/cards pages link
nl: Link 'Alle pagina's van wizard/kaart tonen/verbergen' weergeven.

en: If checked, a hide/show all elements link will be added to this webform when there are wizard/cards pages.
nl: Indien geselecteerd wordt er een link 'Toon/verberg alle elementen' toegevoegd aan het formulier als er wizard- of kaartpagina's zijn.

en: Wizard/cards show all elements label
nl: Label 'toon alle elementen' in wizard/kaarten

en: Wizard/card hide all elements label
nl: Label 'verberg alle elementen' in wizard/kaarten

en: Provides a 'Card' container element for fast clientside multistep form pagination.
nl: Bied een 'Kaart'-containerelement voor snelle clientside formulier-paginering.

en: Convert wizard pages to cards
nl: Wizard pagina's omzetten in kaarten

en: @index of @total
nl: @index van @total

en: Convert @title wizard pages to cards
nl: @title wizard pagina's omzetten in kaarten

en: Please make sure to test the converted webform on a staging server before using cards in production.
nl: Test het omgezette formulier op een testserver voordat kaarten in een productieomgeving gebruikt worden.

en: Cards provide an almost identical user experience to wizard pages, but moving between cards is much faster. Cards use JavaScript for pagination and client-side validation. Cards also support auto-forwarding with conditional logic.
nl: Kaarten bieden een gebruikerservaring die bijna gelijk is aan wizard-pagina's, alleen gaat het navigeren tussen kaarten veel sneller. Kaarten gebruiken JavaScript voor paginering, en client-side validatie. Kaarten ondersteunen ook automatisch doorsturen met voorwaarden.

en: Please note: More complex webform elements may still require server-side validation.
nl: Let op: ingewikkelde formulierelementen kunnen nog steeds validatie door de server nodig hebben.

en: Please confirm that you want to convert this webform's wizard pages to cards
nl: Bevestig dat u de wizard-pagina's van dit formulier om wil zetten in kaarten

en: Wizard pages have been successfully converted to cards.
nl: Wizard-pagina's zijn succesvol omgezet in kaarten.

en: Card settings
nl: Kaartinstellingen

en: The card's title HTML tag.
nl: De HTML titel-tag van de kaart

en: This is used for the Next Page button on the card.
nl: Dit wordt gebruikt voor de Volgende pagina-knop op de kaart.

en: This is used for the Previous button on the card.
nl: Dit wordt gebruikt voor de Vorige pagina-knop op de kaart.

en: Provides an element for a fast clientside pagination.
nl: Biedt een element voor snelle client-side paginering.

en: Add new @item after @item @number
nl: Nieuw @item toevoegen onder @item @number

en: Remove @item @number
nl: Verwijder @item @number

en: Apply classes to the title tag.
nl: Classes toepassen op de titeltag.

en: Apply custom styles to the  title tag.
nl: Aangepaste stijlen toepassen op de titeltag.

en: Enter additional attributes to be added to the title tag.
nl: Extra attributen die toegevoegd worden aan de title-tag invoeren.

en: @type option value
nl: @type optiewaarde

en: @type option text
nl: @type optie tekst

en: %title content type already exists
nl: %title inhoudstype bestaat al

en: Do not track user IP address
nl: IP-adres van de gebruiker niet bijhouden

en: Do not track user IP addresses
nl: IP-adressen van gebruikers niet bijhouden

en: The 'tokenized' URL to view a submission will be available when viewing a submission's information and can be inserted into an email using the [webform_submission:token-view-url] token.
nl: De URL inclusief token om een inzending te bekijken is zichtbaar bij het bekijken van de gegevens van een inzending, en kan in een e-mail ingevoegd worden met het token [webform_submission:token-view-url].

en: The 'tokenized' URL to update a submission will be available when viewing a submission's information and can be inserted into an email using the [webform_submission:token-update-url] token.
nl: De URL inclusief token om een inzending te bewerken is zichtbaar bij het bekijken van de gegevens van een inzending, en kan in een e-mail ingevoegd worden met het token [webform_submission:token-update-url].

en: Disable the tracking of user IP address
nl: Het bijhouden van het IP-adres van de gebruiker uitschakelen

en: User IP address tracking is disabled for all webforms.
nl: Het bijhouden van het IP-adres van gebruikers is uitgeschakeld voor alle webformulieren.

en: Disable the tracking of user IP addresses for all webforms
nl: Het bijhouden van het IP-adres van de gebruiker uitschakelen voor alle formulieren

en: This is the "To:" email header which will be the person(s) responsible for receiving this webform.
nl: Dit is de e-mailheader "To:" voor de persoon of personen die verantwoordelijk zijn voor de ontvangst van dit formulier.

en: This is the "From:" email header which should come from <em>you</em>.  It should be your brand, company, organization, or website entity.
nl: Dit is de e-mailheader "From:" die van <em>u</em> moet komen. Het moet uw merk, bedrijf, organisatie of website-entiteit zijn.

en: Reply to (individual/organization)
nl: Antwoord aan (individu/organisatie)

en: The "Reply-To:" email header is used for replying to the email that is received.  For example, if you collect a customers email, you would want to reply-to them. If you collect a lead generation form and want to reply to the coordinator, you would reply-to them.
nl: De e-mailheader "Reply-To:" wordt gebruikt voor het beantwoorden van de ontvangen e-mail. Als u bijvoorbeeld een e-mail van een klant ontvangt, dan wilt u de klant als reply-to. Als u een leadgeneratieformulier hebt en antwoorden moeten naar de coördinator, dan kiest u hem als reply-to.

en: Reply to:
nl: Antwoord aan:

en: <code>:htmldecode</code> decodes HTML entities in returned value.
nl: <code>:htmldecode</code> decodeert HTML-entiteiten in de geretourneerde waarde.

en: Options text
nl: Optie-tekst

en: Options value
nl: Optie-waarde

en: Hide the next button when auto-forwarding
nl: Knop 'volgende' verbergen bij automatisch verdergaan

en: Less than/Equal to
nl: Kleiner dan/Gelijk aan

en: Greater than/Equal to
nl: Groter dan/Gelijk aan

en: Clear value(s) when hidden
nl: Waarde(n) wissen indien verborgen

en: Webform File Upload and Campaign as Salesforce Lead Attachment
nl: Webform File Upload and Campaign als Salesforce Lead Attachment

en: This module uses webform properties as setting and allow the file uploaded as lead attachment. Campaign can also be attached with lead using this module.
nl: Deze module gebruikt formuliereigenschappen als instelling en staat toe dat het bestand wordt geüpload als leadbijlage. Tevens kunnen campaign en lead worden gekoppeld.

en: Not between
nl: Niet tussen

en: Default delete button label
nl: Standaardlabel verwijderknop

en: Check if Webform Clientside Validation module is installed when using the Clientside Validation module
nl: Controleer of de module Webform Clientside Validation geïnstalleerd is bij gebruik van de module Clientside Validation

en: Webform: Clientside validation
nl: Webform: Clientside validatie

en: Webform Clientside Validation module installed.
nl: Webform Clientside Validation-module geïnstalleerd.

en: Webform Clientside Validation module not installed.
nl: Webform Clientside Validation-module niet geïnstalleerd.

en: The Webform Clientside Validation module helps support Webform Clientside Validation integration. <a href=":href">Disable Webform Clientside Validation warning</a>
nl: De module Webform Clientside Validation ondersteunt de integratie van Webform Clientside Validation. <a href=":href">Waarschuwing Webform Clientside Validation uitschakelen</a>

en: Helps support Webform Clientside Validation integration.
nl: Ondersteunt de integratie van Webform Clientside Validation.

en: Show add element button
nl: Knop 'element toevoegen' weergeven

en: This is displayed after a draft or submission has been saved to the database. The delete button is also included within the submission information.
nl: Dit wordt weergegeven nadat een concept of inzending is opgeslagen in de database. De verwijderknop wordt ook opgenomen in de inzendingsinformatie.

en: <code>:clear</code> removes the token when it is not replaced.
nl: <code>:clear</code> verwijdert het token als er geen waarde is.

en: Navigate between cards when the left or right arrow is pressed
nl: Navigeer tussen kaarten met de linker- of rechterpijltoetsen

en: Next submission number disabled
nl: Volgend inzendingsnummer uitschakelen

en: Include submission data
nl: Inclusief inzendingsgegevens

en: Display webforms as a top-level item in toolbar
nl: Formulieren als topniveau-items in werkbalk tonen

en: is filled
nl: is gevuld

en: is checked
nl: is aangevinkt

en: is between
nl: is tussen

en: is not between
nl: is niet tussen

en: Navigate between cards using left or right arrow keys
nl: Navigeer tussen kaarten met de linker- of rechterpijltoetsen

en: If checked, users will be able to move between cards using the left or right arrow keys.
nl: Als dit aangevinkt is, kunnen gebruikers tussen kaarten wisselen met de linker- of rechterpijltoetsen.

en: Disable next submission number
nl: Volgende inzendingsnummer uitschakelen

en: Submit %title form
nl: Formulier %title verzenden

en: Display element
nl: Element weergeven

en: If unchecked, the element is never displayed. The element will only be visible within the form builder and hidden from all other displays including submission details, results, and download.
nl: Als dit niet aangevinkt is, wordt het element nooit weergegeven. Het element is alleen zichtbaar in de formulierbouwer en verborgen voor alle andere weergaven, inclusief inzendingsdetails, resultaten en download.

en: jQuery UI Datepicker module installed.
nl: jQuery UI Datepicker-module geïnstalleerd.

en: jQuery UI Datepicker module not installed.
nl: jQuery UI Datepicker-module niet geïnstalleerd.

en: The <a href=":href_datepicker">jQuery UI Datepicker</a> module is required to support datepickers. Disable this datepicker warning by <a href=":href_webform">removing #datepicker property from all webforms</a>.
nl: De module <a href=":href_datepicker">jQuery UI Datepicker</a> is nodig om datumkiezers te ondersteunen. Schakel deze waarschuwing uit <a href=":href_webform">door de eigenschap #datepicker te verwijderen van alle formulieren</a>.

en: Download attachments
nl: Bijlagen downloaden

en: If checked, the exported file and any attachments files will be download in the archive file.
nl: Als dit is aangevinkt, worden het geëxporteerde bestand en eventuele bijlagen gedownload in het archiefbestand.

en: Form elements attributes
nl: Attributen formulierelementen

en: Protect all webforms with Antibot
nl: Alle formulieren beschermen met Antibot

en: Provided by the @plugin_id mail plugin.
nl: Voorzien door de @plugin_id mail-plugin.

en: Entered text will be displayed on the handlers administrative page and replace this handler's default description.
nl: De ingevoerde tekst wordt weergegeven op de beheerpagina van de handler en vervangt de standaardbeschrijving van deze handler.

en: Entered text will be displayed on the variants administrative page.
nl: De ingevoerde tekst wordt weergegeven op de beheerpagina van de variant.

en: Height settings
nl: Hoogte-instellingen

en: Specifies the feet's minimum value.
nl: Specificeert de minimumwaarde voor feet.

en: Specifies the feet's maximum value.
nl: Specificeert de maximale waarde voor feet.

en: Height (feet/inches)
nl: Hoogte (voet/inches)

en: Provides a form element to collect height in feet and inches.
nl: Biedt een element aan om hoogte in feet en inches te verzamelen.

en: Access the webform help page
nl: De Webform-hulppagina bekijken

en: Allows users to view the Webform module's help page.
nl: Sta gebruikers toe de hulppagina van de Webform-module te bekijken.

en: Delete (token) URL
nl: Verwijderen-URL (token)

en: The URL that can used to delete the webform submission. The webform must be configured to allow users to delete a submission using a secure token.
nl: De URL die gebruikt kan worden om de inzending te verwijderen. Het formulier moet ingesteld zijn om gebruikers toe te staan inzendingen te verwijderen met een veilige token.

en: Allow users to delete a submission using a secure token
nl: Gebruikers toestaan een inzending te verwijderen met een veilige token

en: Allow deleting a submission using token
nl: Inzendingen bewerken via een token toestaan

en: The below Ajax scroll, effect, and speed settings will also be applied to cards.
nl: De onderstaande Ajax-instellingen voor schuiven, effect en snelheid worden ook toegepast op kaarten.

en: Page/card name (?page=contact)
nl: Pagina- of kaartnaam (?page=contact)

en: Page/card index (?page=2)
nl: Pagina- of kaartindex (?page=2)

en: If checked users will be able to delete a submission using the webform's URL appended with the submission's (secure) token.
nl: Als dit aangevinkt is kunnen gebruikers een inzending verwijderen met behulp van de URL van het formulier gevolgd door het (beveiligde) token van de inzending.

en: @label text -- description
nl: @label tekst -- beschrijving

en: Image text/src
nl: Afbeelding-tekst/src

en: Image text (@value)
nl: Afbeeldingstekst (@value)

en: Image src (@value)
nl: Afbeelding-src (@value)

en: Submission access token settings
nl: Instellingen voor toegangstoken van inzendingen

en: State (Name)
nl: Status (systeemnaam)

en: The state of the webform submission. (unsaved, draft, completed, updated, locked, or converted)
nl: De status van de inzending (Niet opgeslagen, Concept, Voltooid, Bijgewerkt, Vergrendeld of Geconverteerd).

en: State (Label)
nl: Status (label)

en: The state raw value untranslated of the webform submission. (Unsaved, Draft, Completed, Updated, Locked, or Converted)
nl: De ruwe waarde van de status van de inzending, niet vertaald. (Unsaved, Draft, Completed, Updated, Locked, or Converted)

en: A short description of the element used as help for the user when they use the webform.
nl: Korte beschrijving van het element als hulp voor de gebruiker bij het gebruik van het formulier.

en: Webform Bootstrap sub-module installed.
nl: Webform Bootstrap sub-module geïnstalleerd.

en: Webform Bootstrap Integration sub-module not installed.
nl: Webform Bootstrap Integration sub-module niet geïnstalleerd.

en: The <a href=":install_href">Webform Bootstrap sub-module</a> helps support Webform to Bootstrap integration. <a href=":disable_href">Disable Webform Bootstrap Integration warning</a>
nl: De sub-module <a href=":install_href">Webform Bootstrap</a> biedt Webform naar Bootstrap integratie. <a href=":disable_href">Waarschuwing Webform Bootstrap Integratie uitschakelen</a>

en: The phone number is not valid. (e.g. @example)
nl: Het telefoonnummer is ongeldig. (b.v. @example)

en: Default wizard/cards end label
nl: Standaardlabel einde in wizard/kaart

en: Default wizard/cards show all elements label
nl: Standaardlabel alle elementen tonen in wizard/kaart

en: Default wizard/cards hide all elements label
nl: Standaardlabel alle elementen verbergen in wizard/kaart

en: Specifies the day(s) of the week.
nl: Specificeert de dag(en) van de week.

en: Please note, the date picker will disable unchecked days of the week.
nl: Let op dat de datumkiezer niet-aangevinkte dagen van de week uitschakelt.

en: Enables to notify via email authors of a webform drafts about a webform submission.
nl: Maakt e-mail notificaties van inzendingen voor auteurs mogelijk.

en: <strong>ATTENTION!!!</strong> The default Contact webform, included with the Webform module, has been updated to send the confirmation email to an authenticated user's email address.
nl: <strong>ATTENTIE!!!</strong> Het standaard contactformulier van de Webform module is bijgewerkt zodat de bevestigingse-mail verzonden wordt naar het e-mail adres van een geldige gebruiker.

en: Disable support options
nl: Ondersteuningsopties uitschakelen

en: Provides integration between Site Studio and Webform modules with the help of the custom element of Site Studio.
nl: Biedt integratie tussen Site Studio en Webform-modules met behulp van het aangepaste element van Site Studio.

en: If you enjoy and value Drupal and the Webform module consider <a href=":href_involved">getting involved in the Drupal community</a>, <a href=":href_opencollective">contributing funds to the Webform module's Open Collective</a>, and <a href=":href_support">hiring professional support</a>.
nl: Als u Drupal en de Webform-module waardeert, overweeg dan <a href=":href_involved">deel te nemen aan de Drupal-gemeenschap</a>, <a href=":href_opencollective">bij te dragen aan het Open Collective van de Webform-module</a>, of <a href=":href_support">professionals in te huren voor ondersteuning</a>.

en: Visit the Webform <a href="https://www.drupal.org/node/2856146">documentation pages</a> for an <a href="https://www.drupal.org/node/2834423">introduction</a>, <a href="https://www.drupal.org/node/2837024">features overview</a>, <a href="https://www.drupal.org/node/2932764">articles</a>, <a href="https://www.drupal.org/node/2860989">recipes</a>, and more...
nl: Bezoek de <a href="https://www.drupal.org/node/2856146">documentatiepagina's</a> van het webformulier voor een <a href="https://www.drupal.org/node/2834423">inleiding</a>, <a href="https://www.drupal.org/node/2837024">overzicht van de functies</a>, <a href="https://www.drupal.org/node/2932764">artikelen</a>, <a href="https://www.drupal.org/node/2860989">voorbeelden</a> en meer...

en: A unique name for this variant instance. Can only contain @requirements.
nl: Een unieke naam voor deze instantie van de variant. Mag alleen bestaan uit @requirements.

en: If checked, support option, displayed on the <a href=":href_addons">Add-ons</a> and <a href=":help_href">Help</a> pages will be disabled.
nl: Indien aangevinkt, wordt de optie ondersteuning op de pagina <a href=":href_addons">Add-ons</a> en <a href=":help_href">Help</a> uitgeschakeld.

en: Getting involved and support options
nl: Bijdragen en mogelijkheden voor ondersteuning

en: Get involved in the Drupal community and the Webform module. Review a patch, write documentation, contribute code, volunteer at an event, and more...
nl: Doe mee met de Drupal-community en de Webform-module. Een patch beoordelen, documentatie schrijven, code bijdragen, vrijwilligerswerk doen bij een evenement en meer...

en: Open to all
nl: Open voor iedereen

en: Fund development
nl: Ontwikkeling financieren

en: Help fund the day-to-day tasks required to maintain the Webform module. Funds are used to triage issues, resolve security issues, and tag new releases.
nl: Lever een financiële bijdrage aan de dagelijkse taken die gedaan moeten worden om de Webform-module te onderhouden. Bijdragen worden gebruikt voor de triage van issues, het oplossen van beveiligings-issues en het uitbrengen van nieuwe releases.

en: Fund
nl: Financieren

en: Starting at $5 a month
nl: Vanaf $5 per maand

en: Professional support
nl: Professionele ondersteuning

en: Hire the Webform module's subject matter expert (SME) to ensure the success of your project. I can review your project plan, recommend solutions, and implement custom features.
nl: Huur de subject matter expert (SME) van de Webform-module voor een gegarandeerd succesvol project. Ik kan het projectplan controleren, oplossingen aandragen en aangepaste functies implementeren.

en: Starting at $800
nl: Vanaf $800

en: M: Male
    F: Female
    X: Unspecified
nl: M: Mannelijk
    F: Vrouwelijk
    X: Niet-gespecifieerd

en: <code>:rawurlencode</code> Raw URL encodes returned value with only hex digits.
nl: <code>:rawurlencode</code> Raw URL-encodeert de geretourneerde waarde alleen met  hexadecimale cijfers.

en: Link label to the referenced webform
nl: Label van de link naar het gekoppelde formulier

en: The phone number is not valid.
nl: Het telefoonnummer is niet geldig.

en: Multiple values are comma delimited with any nested commas URI escaped (%2C).
nl: Meerdere waardes worden gescheiden door komma's, waarbij geneste komma's URL-escaped worden (%2C).

en: Provides Flexmail email service webform integration.
nl: Biedt integratie van de Flexmail e-mailservice in Webform.

en: Integrates the Mailboxlayer API with the Webforms.
nl: Biedt integratie van de Mailboxlayer-API in Webform.

en: The Webform module's Open Collective
nl: Het Webform Open Collective

en: This screencast provides details about the Webform module's Open Collective
nl: Deze screencast biedt meer informatie over het Webform Open Collective.

en: Webform module's Open Collective
nl: Webform Open Collective

en: Generate a composer.json file using <code>drush @webform-libraries-composer</code>.
nl: Maak een composer.json-bestand met <code>drush @webform-libraries-composer</code>.

en: If checked, users will be able save and resume multiple drafts. Please note: Authenticated user need to be able 'view own submissions' to access saved drafts.
nl: Indien aangevinkt, kunnen gebruikers meerdere concepten opslaan en hervatten. Let op: Geauthenticeerde gebruikers moeten het toegangsrecht 'bekijk eigen inzendingen' hebben om toegang te krijgen tot opgeslagen concepten.

en: Webform ida required
nl: Webform ida vereist

en: Currency (+)
nl: Valuta (+)

en: Currency (-)
nl: Valuta (-)

en: Currency (+/-)
nl: Valuta (+/-)

en: Delete webform configuration
nl: Formulier-configuratie verwijderen

en: Open webform configuration
nl: Formulier-configuratie openen

en: Close webform configuration
nl: Formulierconfiguratie sluiten

en: Archive webform configuration
nl: Formulier-configuratie archiveren

en: Unarchive webform configuration
nl: Formulier-configuratie dearchiveren

en: Enable webform operations bulk form
nl: Bulkbewerkingen voor formulieren inschakelen

en: Webform operations bulk form actions
nl: Bulkbewerkingen voor formulieren

en: Enable submission operations bulk form
nl: Bulkbewerkingen voor inzendingen inschakelen

en: Webform submission operations bulk form actions
nl: Bulkbewerkingen voor inzendingen

en: No operation selected.
nl: Geen actie geselecteerd.

en: The below @item will be deleted. | The below @items will be deleted.
nl[0]: Het onderstaande @item wordt verwijderd.
nl[1]: De onderstaande @items worden verwijderd.

en: Delete this @item? | Delete these @items?
nl[0]: @item verwijderen?
nl[1]: Deze @items verwijderen?

en: Submissions bulk operations settings
nl: Inzendingen bulkbewerkingen-instellingen

en: Form bulk operations settings
nl: Formulier bulkbewerkingen-instellingen

en: Enabled webform bulk operations
nl: Ingeschakelde formulier-bulkbewerkingen

en: If checked, bulk operations will be displayed on the submission results page.
nl: Indien ingeschakeld worden bulkbewerkingen weergegeven op de resultatenpagina.

en: If checked, bulk operations will be displayed on the form manager page.
nl: Indien ingeschakeld worden bulkbewerkingen weergegeven op de formulierenpagina.

en: Submissions selected actions
nl: Acties geselecteerd voor inzendingen

en: Form selected actions
nl: Acties geselecteerd voor formulieren

en: Archive webform
nl: Formulier archiveren

en: Close webform
nl: Formulier sluiten

en: Open webform
nl: Formulier openen

en: Restore webform
nl: Formulier herstellen

en: Help tooltip
nl: Help-tooltip

en: Link to previous pages/cards in progress bar
nl: Links in voortgangsbalk naar voorgaande pagina's/kaarten

en: If checked, previous pages/cards will be link in the progress bar.
nl: Indien aangevinkt zijn voorgaande pagina's in de voortgangsbalk links.

en: Link to previous pages/cards in preview
nl: Link naar voorgaande pagina's in voorvertoning

en: Include confirmation page/card in progress
nl: Bevestigingspagina opnemen in voortgangsbalk

en: If checked, the confirmation page/card will be included in the progress bar.
nl: Indien geselecteerd wordt de bevestigingspagina of -kaart opgenomen in de voortgangsbalk.

en: Adds the possibility of restricting access to webforms by country using the geoip system.
nl: Biedt de mogelijkheid om toegang tot een formulier te beperken op basis van land met behulp van het geoip-systeem.

en: Provides a webform handler that will POST OS tickets on submissions.
nl: Biedt een formulier-handler die een OS-ticket verzendt bij een inzending.

en: Remove personal datas from webform submissions.
nl: Persoonlijke gegevens van formulierinzendingen verwijderen.

en: Displays a Help tooltip after the element's title.
nl: Toont een tooltip na de titel van het element.

en: The text displayed in Help tooltip after the element's title.
nl: De tekst in de Help-tooltip achter de titel van het element.

en: Determines the placement of the Help tooltip.
nl: Bepaalt de plaatsing van de tooltip.

en: Include files as Base64 encoded post data
nl: Bestanden als Base64-geëncodeerde gegevens invoegen

en: Webforms per page
nl: Formulieren per pagina

en: Send datalayer events on Webform submission.
nl: Datalayer-events bij het inzenden van een formulier verzenden.

en: Custom HTML/text…
nl: Aangepaste HTML/tekst…

en: Row 1 - Col 1
nl: Rij 1 - Kolom 1

en: Row 1 - Col 2
nl: Rij 1 - Kolom 2

en: Row 2 - Col 1
nl: Rij 2 - Kolom 1

en: Row 2 - Col 2
nl: Rij 2 - Kolom 2

en: Row 3 - Col 1
nl: Rij 3 - Kolom 1

en: Row 3 - Col 2
nl: Rij 3 - Kolom 2

en: If checked, uploaded and attached file data will be included using Base64 encoding.
nl: Indien aangevinkt worden bijgevoegde bestanden als Base64-gecodeerde data meegezonden.

en: Upload files will include the file's id, name and uri.
nl: Geüploade bestanden bevatten de bestands-ID's, naam en URL.

en: Select title display…
nl: Selecteer titel-weergave...

en: email scheduled
nl: email ingepland

en: email rescheduled
nl: email opnieuw ingepland

en: email unscheduled
nl: email verwijderd uit planning

en: skipped (disabled)
nl: overgeslagen (uitgeschakeld)

en: scheduled email disabled
nl: ingeplande email uitgeschakeld

en: scheduled email skipped
nl: ingeplande email overgeslagen

[ctx: Add check mark]
en: checked
nl: aangevinkt

[ctx: Remove check mark]
en: unchecked
nl: uitgevinkt

en: This webform has no elements added to it.
nl: Er zijn geen elementen aan dit formulier toegevoegd.

[ctx: Add check mark]
en: Checked
nl: Aangevinkt

[ctx: Remove check mark]
en: Unchecked
nl: Uitgevinkt

en: %name must be a valid time with intervals from the dropdown (%step min/s).
nl: %name moet een geldige tijd zijn met intervallen uit het keuzemenu (%step min/s).

en: Yes, I want to delete this @item. | Yes, I want to delete these @items.
nl[0]: Ja, ik wil dit item verwijderen @item.
nl[1]: Ja, ik wil deze items verwijderen @items.

en: Unable to extract @filename to @destination.<br /><pre>@process_output</pre>
nl: Bestand @filename kon niet uitgepakt worden in @destination.<br /><pre>@process_output</pre>

en: Multiple email addresses may be separated by commas. Emails are only sent to cc and bcc addresses if a To email address is provided.
nl: Een of meer adressen, gescheiden door een komma. Berichten naar cc- en bcc-adressen worden alleen verzonden als een Aan-adres ingesteld is.

en: Tippy.js a tiny, low-level library for creating "floating" elements like tooltips, popovers, dropdowns, menus, and more.
nl: Tippy.js een kleine elementaire bibliotheek voor het maken van 'zwevende' elementen zoals tooltips, popups, dropdowns, menu's enzovoorts.

en: Popper.js is used to provide tooltip behavior for elements.
nl: Popper.js wordt gebruikt voor tooltips bij elementen.

en: Tippy.js is used to provide tooltip behavior for elements.
nl: Tippy.js wordt gebruikt voor tooltips bij elementen.

en: This behavior is disabled when the <a href=":href">Tippy.js library is disabled</a.
nl: Dit gedrag is uitgeschakeld als de <a href=":href">Tippy.js-bibliotheek is uitgeschakeld</a>.

en: Download and extract a zipped archive containing all webform libraries (<a href=":href_61x">6.1.x</a> or <a href=":href_62x">6.2.x</a>) and extract the directories and files to /libraries or /web/libraries
nl: Download een zip-archief met alle Webform-bibliotheken  (<a href=":href_61x">6.1.x</a> of <a href=":href_62x">6.2.x</a>) en pak de mappen en bestanden uit in /libraries of /web/libraries

en: Add the option to send confirmation emails for webform submitters
nl: Biedt de optie om bevestigingsemails te verzenden naar formulier-inzenders.

en: Send messages to Slack when a webform is submitted.
nl: Stuur berichten naar Slack als een formulier verzonden wordt.

en: An error occurred while trying to validate the submission. Please save your work and reload this page.
nl: Er ging iets fout bij het controleren van uw inzending. Sla uw werk op en laad de pagina opnieuw.
