Webform (6.2.0-beta3) - en to jv translation catalogue (270 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Register
jv: Ndaftar

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Development
jv: Pangembangan

en: Groups
jv: Kelompok

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Closed
jv: Ditutup

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: closed
jv: tutup

en: Actions
jv: Aksi

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: More
jv: Lengkapé

en: Action
jv: Aksi

en: error
jv: salah

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Download
jv: Undhuh

en: Version
jv: Versi

en: view
jv: tampilan

en: updated
jv: wis diupdate

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Test
jv: Ujian

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Container
jv: Kontainer

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Types
jv: Tipe

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Parent
jv: Induk

en: none
jv: ora ana

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Update
jv: Dianyari

en: Open
jv: Dibuka

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Time
jv: Wektu

en: Access
jv: Akses

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Visible
jv: Kétok

en: link
jv: pranālā

en: Display
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Upload
jv: Unggah

en: Mail
jv: Surat

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Error
jv: Salah

en: Options
jv: Opsi

en: Contact
jv: Kontak

en: Created
jv: Digawé

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Year
jv: Tahun

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: File ID
jv: ID berkas

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Warning
jv: Weling

en: Nodes
jv: Node

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Advanced
jv: Mahir

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Line
jv: Baris

en: Scale
jv: Skala

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Details
jv: Lengkapé

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Current
jv: Saiki

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Code
jv: Kode

en: Owner
jv: Sing duwé

en: General
jv: Umum

en: Example
jv: Contoné

en: Method
jv: Metode

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Table
jv: Tabel

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Color
jv: Kelir

en: Role
jv: Parāgā

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Users
jv: Panganggo

en: Choices
jv: Pilihané

en: Rows
jv: Baris

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Order
jv: Urutan

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Operation
jv: Operasi

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Key
jv: Kunci

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Minimum height
jv: Dhuwur minimal

en: Minimum width
jv: Ambā minimal

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Text field
jv: Field tèks

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Empty
jv: Kosong

en: Greater than
jv: Luwih sākā

en: Less than
jv: Kurang sākā

en: any
jv: sembarang

en: characters
jv: karakter

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: Results
jv: Kasilé

en: open
jv: mbukak

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Testing
jv: Ujian

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Formats
jv: Format

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: image
jv: gambar

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Temporary directory
jv: Direktori sementara

en: date
jv: tanggal

en: File upload error. Could not move uploaded file.
jv: Ngunggah file gagal. Ora bisa mindhahaké berkas.

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Challenge type
jv: Jenis kesempatan

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
jv: Séléhna CAPTCHA nang kéné kanggo user sing ora dipercaya.

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Decimal
jv: Desimal

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: URL path settings
jv: Sétingan URL path

en: Space
jv: Spasi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Locked
jv: Dikunci

en: Any
jv: Sembarang

en: About
jv: Ngenani

en: Reports
jv: Laporan

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Web services
jv: Layanan web

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
jv: Merga alasan keamanan, berkas unggahanmu diganti jenengé dadi %filename.

en: notice
jv: Woro-woro

en: pixels
jv: piksel

en: Direction
jv: Arah

en: Warning message
jv: Welingan

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
jv: File %file ora bisa disimpen, merga ānā kesalahan sing ora di ngerteni.

en: The specified file %name could not be uploaded.
jv: File %name ora bisa diunggah.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
jv: Pangunggahan gagal. Ora bisa mindhahaké berkas %file marang tujuan %destination.

en: IP address
jv: Alamat IP

en: Maximum height
jv: Dhuwur maksimum

en: Maximum width
jv: Amba maksimum

en: Maximum image resolution
jv: Resolusi gambar maksimum

en: Comma
jv: Koma

en: Current user
jv: Panganggo saiki

en: The file could not be uploaded.
jv: Berkas ora bisa diunggah.

en: Trigger
jv: Pemicu

en: Vertical Tabs
jv: Tabs vertikal

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Table header
jv: Judhul tabel

en: Notes:
jv: Cathetan:

en: Author information
jv: Informasi penulis

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: Signature settings
jv: Setèlan tandha tangan

en: Text format
jv: Format tèks

en: Structure
jv: Struktur

en: Libraries
jv: Pustaka

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
jv: File %source ora kena diunggah merga uwis ānā jeneng file sing pada nang direktori %directory.

en: Status message
jv: Status pesen

en: Minimum image resolution
jv: Resolusi gambar minimum

en: no preview
jv: ora ānā pratinjau

en: Date type
jv: Tipe data

en: Time zones
jv: Zona wektu

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
jv: Direktori %directory ora ānā lan ora bisa digawe.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
jv: Direktori %directory uwis ānā nanging ora bisa ditulisi lan ora bisa digawe bisa-ditulisi.

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Current password
jv: Kode Sandhi saiki

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik. Namung kudu ngandhut huruf cilik, angka lan garis ngisor.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Asc
jv: Urut Maju
